Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: pop »

kamilo pisze:Rozmów również nie poprowadzi lepiej od Durczoka, bo - podobnie jak on - ma tendencję do przerywania gościom w połowie zdania.
Nie zawsze.

Przyznam, że "Debatę" oglądałem tylko kilka razy i jakoś wtedy Kamil Durczok nie miał takiej tendecji do przerywania. Wygląda to żałośnie, bo kiedy Durczok przerywa osobie, która jest na drugim końcu Polski, i do której dźwięk dociera z opóźnieniem, oba głosy nakładają się na siebie i nikt nie może nic zrozumieć. Przede wszystkim widzowie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Wydaje mi się, że Justyna lepiej sprawdzi się w takim programie. Jak prowadzi rozmowy w Magazynie to od razu widać, że nawiązuje kontakt i jest zainteresowana rozmową nie to co Durczok
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kiedy ona bywa za bardzo natarczywa. Nie mylić z pojęciem, że zawsze. ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Marcin »

"Fakty po Faktach" były nieprzemyślane i niedopracowane. Przypuszczam, że robione naprędce tylko po to, żeby zdążyć przed projektem kontynuowania "Wydarzeń" w Polsat News.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: ~ »

Co tu dużo mówić. Durczok chciał dobrze, ale nie wyszło. Miał ciekawy pomysł na walkę z konkurencją i nic z tego. Grafika jeszcze ujdzie, nawet początek mi się podobał. Bliskie kadrowanie, normalnie jakbym Durczoka w domu miał - ale to plus. Belki to coś strasznego. W ogóle nie ma ich animacji. Jeszcze ta mała czcionka poniżej.
Szkoda tylko dziennikarzy, którzy po całym dniu pracy muszą zostać do 19.26 żeby zamienić parę słów z panem Kamilem.
Szczerze mówiąc wolałbym żeby tego programu nie było, albo żeby był o innej porze. Przez to zepsuli tylko Sport i Pogodę.
mackr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 29 mar 2008, 14:43

Re: Fakty po Faktach

Post autor: mackr »

Uważam, że ten program w obecnej formie nie ma szans podskakiwać do "Wiadomości" TVP. Nie było nic ciekawego, brak treści, poza tym widownia TVN24 i TVP to zupełnie inna grupa ludzi.

Powinien wytargować od Waltera możliwość trwania "Faktów" na głównej antenie TVN jak najdłużej, moży by sie udało do 19:40? Może 19:45? To mogłoby jednak poważnie uszczuplić TVN-owski portfel dochodów z reklam w najlepszym czasie antenowym. TO byłaby dobra koncepcja, o 19 zaczynają się "Fakty" prowadzący zapowiada kolejne materiały raz na siedząco, a jak ma jakies mapy, wykresy, łączenie to wstaje i idzie do ekranu tylnoprojekcyjnego, przy zapowidzi jednego materału prowadzący rozmawia z jego autorem albo kimś z nim związanym taki temat mógłby się nazywać "Temat Dnia" i trwać 6 minut 2,5 - zapowiedż i rozmowa, 3,5 - materiał, gdzieś w trakcie Faktów do studia podszesł by ktoś z redakcji sportowej i opowiedział o dzisiejszych wydarzeniach sportowych rozmawiając o nich z prowadzącym "Fakty", następnie znów jakiś materiał i przychodzi pogodynka i opowiada o pogodzie, prezenter z nią rozmawia - podobnie jak w "Poranku" TVN24, jeszcze dobrze by było aby przyszedł ktoś z redakcji TVN CNBC Biznes i przeprowadził króki przegląd wydarzeń gospodarczych, kursy walut itp. Program kończyłby się około 19:40 lub 19:45 - zależnie na ile otrzymałby pozwolenie. Ideałem by było gydyby połączyć to jeszcze z "Uwagą" połączyć i ten wielki magazyn trwałby od 19 do 20 NON STOP. Ale to już chyba za bardzo zmniejszyłoby dochodzy z reklam - jednak TVN to stacja komercyjna.

To byłyby idealne Fakty.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 maja 2008, 20:53 przez mackr, łącznie zmieniany 2 razy.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

~ pisze:Bliskie kadrowanie, normalnie jakbym Durczoka w domu miał
O, to żałuję, że "Faktów po Faktach" nie prowadzi Weronika Rosati albo Kasia Sowińska. :D

Nie martwcie się, jak zostanę prezesem, wszystko będzie idealne. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po Faktach

Post autor: JacanTVN24 »

mackr pisze:jeżeli chodzi o wrażenia to grafika OKROPNA - o klasę gorsza niż w TVP INFO [w ogóle nie pasuje; wygląda jak zrobioną w 10 minut], dźwięk - bez zmian, loty - bez rewelacji może być, te 3 tematy to jednak za mało - nie zauważyłem tego "nadmiaru bogactwa najsilniejszego zaspołu reporterskiego w Polsce" - to było takie skromne, przez 20% programu widać było widok reżyserki i napis "za chwilę Fakty po Faktach" - czy 5 minut oglądanie reżyserki to nie troszkę za dużo?

Jeżeli mają wsadzać takie brzydkie belki to niech wsadzą takie normalne z TVN24 i wstawią logo "Fakty po Faktach" w rogu (tak samo jak to jest w "Kropce Nad I", lub w magazynie "Polska i Świat")
PRZEPRASZAM. Masz może dźwięki lub jakiś filmik z "Faktów po Faktach''? Chciałbym wiedzieć jak to mniej więcej wyglądało (jeśli oczywiście warto oglądać bo po komentarzach sądzę, że nie) jestem ciekaw dlatego proszę o załączenie jakiegoś filmiku.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:
~ pisze:Bliskie kadrowanie, normalnie jakbym Durczoka w domu miał
O, to żałuję, że "Faktów po Faktach" nie prowadzi Weronika Rosati albo Kasia Sowińska. :D

Nie martwcie się, jak zostanę prezesem, wszystko będzie idealne. :lol:
To jak zostaniesz prezesem - to ja bym brosił Żmudę - Trzebiatowską do bliskiego kadrowania :P
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michnik101 »

Albo Cichopkową :brawa:
Wybór jest dość spory w każdym razie :lol:
mackr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 29 mar 2008, 14:43

Re: Fakty po Faktach

Post autor: mackr »

poza tym nie rozumiem dalczego w logo została umieszczona mapa Europy, a nie Świata. To mają być tylko newsy ze starego kontynentu?
W ogóle wszystko to takie niedopracowane, niechlujne. Te belki i ozdobniki były tak okropne, że już sięgałem ręką po pilota, aby przełączyć na TVP. Ten cały program wygląda na 2h pracy pięciu osób. Jak mają prezentować takie coś to niech sobie darują.

Czekam na taki godzinny magazyn na głownej antenie, jak to napisałem we wcześniejszym poście.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 maja 2008, 21:09 przez mackr, łącznie zmieniany 1 raz.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

mackr pisze:poza tym nie rozumiem dalczego w logo została umieszczona mapa Europy, a nie Świata. To mają być tylko newsy ze starego kontynentu?
Za dużo pracy grafików by przy tym było - tyle kropek wsadzić - nie chce być niemiły - ale czy object nie uczestniczył w tworzeniu tej oprawy?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Greg Haus pisze:Za dużo pracy grafików by przy tym było - tyle kropek wsadzić - nie chce być niemiły - ale czy object nie uczestniczył w tworzeniu tej oprawy?

Nie wywołuj wilka z lasu bo zaraz się zacznie :twisted:
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po Faktach

Post autor: JacanTVN24 »

Nam sie łatwo i ślicznie krytykuje. Ja tylko proszę o jedno: proszę zamieścić parominutowy film z przebiegu "Fakty po Faktach" gdzie będzie m.in czołówka i tyłówka bo chciałbym zobaczyć co Durczok wykombinował.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Fakty po Faktach

Post autor: corner »

Program można przecież obejrzeć na tvn24.pl: http://www.tvn24.pl/28377,1548592,0,1,f ... omosc.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości