Jesienna Rewolucja w Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: michal641 »

A jaki jest sens dalej promowanie facebooka i reklamowania faktowego profilu na fb przed czteroma miliona ludzi, zwłaszcza, że wiele postów na profilu faktów komentuje zaledwie kilkanaście / kilakdziesiąt osób?

Od października to 3 miesiące - kto miał polubic profil faktów to już to zrobił. Kto nie polubił to nawet jakby kolejne kilka miesięcy podawali na początku adres fanpaga to i tak nie polubi.

Zazwyczaj takie informacje jak adres fb podaje się na końcu programu - fakty i tak promowały go w najlepszym czasie, bo na początku i 3 miesiące myślę, że wystarczyły, abyludzie zapamięali ten adres.
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: Peter Parker »

Pokazują miejsca w internecie, gdzie można ich znaleźć. Mają stronę, mają fanpage, więc reklamują. Pewnie jakby założyli konto na Twitterze, to też by je reklamowali. Poza tym dużo materiałów jest udostępnianych tylko na FB, a nie na stronie.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: michal641 »

Na fb faktów nie ma udostępnianych newsowych materiałów, które nie były pokazane w TV - mam tu na myśli materiały, które zainteresują, jak myślę, 98% widzów.

Materiały pokazujące pracę od kuchni interesują tylko fanów. Wiem, ze wielu z nas wydaje się, że są one ważne, ale 98% widzów nie ogląda faktów dla studia, ekranu czy aby zobaczyć pracę dziennikarzy od kulis. Ludzie oglądają program dla newsów. A na fb nie ma newsów, stąd promowanie facebooka na samym starcie było nieuzasadnione już.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: wafel »

Dzisiaj w ostatnim materiale o Gierku działo się coś niedobrego z belkami ... pewnie jakieś opóźnienia - w efekcie czego niektóre znane osobistości polityczne zmieniły swoje dane personalne :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: szym »

Wiem, że już poruszano ten temat, ale nie podoba mi się to, że "Fakty" na stronie są bardzo często okrojone... Raz widziałem 16-minutowe wydanie na stronie, a ostatnio wywalili nawet trzecią zapowiedź z czołówki! Nie rozumiem więc, po co w ogóle tak reklamują te "Fakty w TVN i w Internecie, bo... warto widzieć więcej!" skoro zobaczyć można tam zdecydowanie mniej.

Nie podoba mi się to, bo dość często oglądam "Fakty" w Internecie, ale kiedy widzę, że są okrojone to w ramach protestu wyłączam. :D23

PS: Dużo czasu minęło od premiery nowych Faktów i nadal uważam, że czołówka jest słabiutka, a muzyka przeciętna. Najbardziej dziwi mnie, jak ten napis "Fakty" się już uformuje na początku i nagle przybliża się do ekranu - tego typu bajery są dobre dla TVP3 sprzed 10 lat, ew. dla kanałów z wróżkami (podobny efekt miało początkowo logo pogody, tylko że z tego co pamiętam, ono wypływało zupełnie z nicości, pisałem o tym, później to zmienili chyba...). W kolejnej odsłonie oprawy graficznej proponuję, żeby napisał wlatywał spiralą - PowerPoint ma kilka fajnych propozycji dla grafików. :devil:

Samo studio ładnie się prezentuje, trochę pustawe jest, ale w porządku. Belki i napisy - super. Niestety nie zmienię zadania i nadal będę tęsknił za poprzednimi "Faktami" z prawdziwą oprawą graficzną i muzyką.
:)
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: patryk19 »

Nie wiem, czy to tylko ja zauważyłem, ale czołówka Faktów chyba trzęsie się. :?
Najlepiej widać to w zapowiedzi kilkanaście minut przed Faktami.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: Lord_info »

W dzisiejszych Faktach Kamil Durczok po zapowiedzi tematów zaprosił widzów mniej więcej tak:
zapraszam na Fakty w TVN i na www.Fakty
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: matik »

Też tak usłyszałem, ale wolałem zaczekać z tym na to, jak pojawi się w TVN Player.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: 3405t »

tak, tak było. ale nawet nie było na telebimie po stronie internetowej faktów "przejazdu" napisu "facebook.com/faktytvn"
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: wafel »

3405t pisze:tak, tak było. ale nawet nie było na telebimie po stronie internetowej faktów "przejazdu" napisu "facebook.com/faktytvn"
Adresu fanpage na facebooku nie ma już od dawna.
Swoją drogą to dobra decyzja (z wyrzuceniem tej części "przejeżdżającego" napisu) Strona nie jest źródłem informacji, dzięki której będziemy mogli "wiedzieć więcej" - jest to jedynie strona fanów programu. Stroną 'merytoryczną' jest natomiast dział Faktów na stronie tvn24.pl - czytaj: fakty.pl.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: matik »

Dziś też www.Fakty
A tak poza tym, to strasznie mnie irytuje fakt, że Durczok jako jedyny przy odliczaniu stoi już przed bimem, co psuje moim zdaniem ten widok.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: bartek09 »

matik pisze:Dziś też http://www.Fakty
A tak poza tym, to strasznie mnie irytuje fakt, że Durczok jako jedyny przy odliczaniu stoi już przed bimem, co psuje moim zdaniem ten widok.
hahaha, a najlepsze jest to, że ten adres odsyła na stronę Faktów TVP Wrocław :lol:
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: patryk19 »

Durczok jest najlepszy. :) Lubię, jak prowadzi Fakty.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: wafel »

www.fakty byłyby strzałem w dziesiątkę, jeżeli K.Durczok zakończyłby podawaniem adresu mówiąc pl - nie dość, że podaje niepełny adres to brzmi to, jakby było urwane z jakiegoś kontekstu.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Jesienna Rewolucja w Faktach

Post autor: 3405t »

moim zdaniem Durczok powinien przygotować sobie coś nowego do powiedzenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości