Wasz grafik Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Wasz grafik FaktĂłw

Post autor: kamuii »

jakiÂś czas temu doÂśc duÂżo czasu poÂświĂŞcaliÂśmy na rozmowy typu a fakty to powinien w piÂątek rpowadzic.... a nie bo w sobote ... :)
postanowi³am stworzyc ten w¹tek aby zapobiec ponownemu roz³a¿eniu siê tych g³osowan po innych w¹tkach a wiêc piszcie jak ustawili byœcie grafik faktów g³ównych i popo³ódniowych

1.Grafik moÂże byĂŚ tylko 1
2.na kaÂżdym miejscu 1 prezenter.
3.dopuszczalne zmiany tylko w przypadku marcina wiadomo czemu :)

Fakty g³ówne

pn-wt Marcin
Âśr-czw Ryman
pt-nd Anitka

lub jeÂśli Marcin nie bedzie mĂłgÂł to Pn-czw Ryman
pt-nd Anitka



Fakty popo³ódniowe

Pn -sr Patrycja
czw -pt Krzysiek :) :oops: :oops: :roll:
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Krzysiek? Jaki Krzysiek, chodzi Ci po gÂłowie, Kamuii?
PS jak mogÂłaÂś wyrzuciĂŚ A_U_T-O_M_A-ta?
Ten czyn raz na zawsze pogrzebie Fakty! :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To teraz moja kolej:

FAKTY G£ÓWNE
poniedziaÂłek - piÂątek: Justyna Pochanke/Piotr Marciniak
sobota - niedziela: Anita Werner/Grzegorz Kajdanowicz

FAKTY POPOÂŁUDNIOWE:
poniedziaÂłek - Âśroda: Patrycja Redo
czwartek - piÂątek: Krzysztof Ziemiec

Pozostali (czyli m.in. Rymanowski, JĂŞdrzejowska) lepiej wypadajÂą w TVN24.

A w ogĂłle to powinno wyglÂądaĂŚ tak:
poniedziaÂłek-sobota: Tomasz Lis, niedziela: Anitka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A mi siĂŞ podoba obecny model, Âże co tydzieĂą ktoÂś inny oraz powrĂłciÂł bym do zasady sprzed kilkunastu miesiĂŞcy, ktĂłra obowiÂązywaÂła PatrycjĂŞ i IwonĂŞ.

GĂłwne-
Pon-pt - PawÂłowski/Pochanke/Rymanowski
Sob-Niedz- Redo/Werner

PopoÂłudniowe -
pierwszy tydzieù - pon-pt - Redo i potem g³ówne w weekend
drugi tydzieù - pon-pt - Werner i potem g³ówne w weekend
trzeci tydzieĂą znowu Redo itd.

TydzieĂą bez dyÂżurĂłw albo caÂłkowicie wolny, albo dwa trzy dni w jakimÂś programie TVN24.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Te¿ s¹dzê, ¿e Piotr Marciniak móg³by odnieœÌ sukces w Faktach. TVN24 jest wci¹z niszow¹ stacj¹ - owszem mo¿na w niej b³yszczeÌ, ale na du¿¹ widowniê nie ma szans. Ludzie wol¹ g³upkoawte seriale i teleturnieje dla debili.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A oto moja wersja marzeĂą:

FAKTY g³ówne
poniedziaÂłek - piÂątek: Justyna Pochanke / Hubert UrbaĂąski 8)
sobota - niedziela: Anita Werner / Grzegorz Miecugow

FAKTY popoÂłudniowe
poniedziaÂłek - Âśroda: Marcin PawÂłowski
czwartek - piÂątek: Anita Werner
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

FAKTY G£ÓWNE
poniedziaÂłek - piÂątek: Justyna Pochanke/Piotr Marciniak
sobota - niedziela: Anita Werner/Grzegorz Kajdanowicz

FAKTY POPOÂŁUDNIOWE:
poniedziaÂłek - Âśroda: Patrycja Redo
czwartek - piÂątek: Krzysztof Ziemiec

NIE WCIÂĄGAJCIE DO CHOLERY JESZCZE Ostatniego z ostatnich w TVN24 nie bĂŞdÂącego zamieszanego w caÂła tÂą siEczkĂŞ zwiÂązanÂą z Ratowaniem FaktĂłw. Wykluczamy Marciniaka i Ziemca. Trzeba byÂło TVN-ie Drogi myslec przed wyrzuceniem Lisa i odsuniĂŞciem Radziszewskiej.Teraz po prostu upada i TVN i powoli TVN24. :? :? :? :? A studio i grafika w niczym nie pomogÂą .Ludzie nie sÂą gÂłupi.
Ostatnio zmieniony czwartek 23 wrz 2004, 17:45 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To moÂżesz byĂŚ pewien, Âże taka lista prowadzÂących istnieje tylko w twoich snach i ja osobiÂście zaniĂŚ w Âświecie bym siĂŞ na taki grafik nie zgodziÂł.(do maciejka)

WogĂłle uwaÂżam to za maÂło ciekawÂą dyskusjĂŞ bo zawsze tvn robi przeciw widzom a Anitki juÂż nie ma w faktach i muszĂŞ z przykroÂściÂą stwierdziĂŚ, Âże chyba juÂż jej tam nie bĂŞdzie.(ja siĂŞ wogĂłle bojĂŞ ile ona jeszcze wytrzyma w tej stacji) SpĂłjrzcie moÂże przez chwilĂŞ na jej grafik i zobaczcie, Âże praktycznie jest nieobecna i caÂły czas jej grafik jest skracany.

ÂŁukaszu przesadziÂłeÂś z tym Lisem i ogĂłlnie te wasze grafiki to jest normakny kosmos i marzenia ktĂłre siĂŞ nigdy nie speÂłniÂą.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Z Lisem to ok, ale Go juÂż nie ma .Zreszto ostatnio zmieniam o nim zdanie {po ostatnim czacie w Newsweeku}

A Anitka Drogi Michosie jest w Faktach. Np dziÂś o 16.45.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiem ale ja jÂą chcem w faktach o 19 i ona sama na to zasÂługuje a fakty o 16.45 to degradacja. :cry: :cry: :cry:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie sÂądze. Mi Fakty popoÂłud. bardzo odpowiadajÂą. Przeciez musi byc ktoÂś za Patrycje, ktĂłra wczoraj np 1 godz po Faktach prowadziÂła rozmowe o 18 w TVN24.
W ogĂłle CZY ktos zauwaÂżyÂł jak Patrycja siĂŞ rozwinĂŞÂła{mam na wzglĂŞdzie jej dziennikarstw.}
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja zawsze bardzo Patrycje lubiÂłem i z przyjĂŞmnoÂściÂą muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże Ona niczym wino - im starsza tym lepsza :) Wczoraja rozmowa z wice minister kultury bardzo mi siĂŞ podobaÂła :) Ona powinna prowadziĂŚ weekendowe fakty :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak w koĂącu za Lisa i Piotra Radziszewskiego prowadziÂła weekendowe FAKTY na zmiane zreszto z AnitÂą.
I wszyscy byliby zadowoleni.

Co do rozmowy to sumujÂąc OK, ale moim zdaniem za bardzo pozwoliÂła na cytowanie wszystkich liczb Pani minister ktĂłre dla mnie np Nic Nie ZnaczyÂły.
O Tej Porze Widz potrzebuje rzeczowej rozmowy.
Ale spotkaÂłem siĂŞ z wakacyjnymi rozmowami w Magazynie24 i po kilku wydaniach byÂła juÂżustawiona. Szybko siĂŞ uczy, Tylko trzeba Jej daĂŚ czas. Ona juÂżGo wykorzystaÂła i dobrze Âże chociac JÂą siĂŞ docenia.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.
Krzysiek? Jaki Krzysiek, chodzi Ci po gÂłowie, Kamuii?
PS jak mogÂłaÂś wyrzuciĂŚ A_U_T-O_M_A-ta?
Ten czyn raz na zawsze pogrzebie Fakty!
a) Jak to jaki Krzysiek jak to jaki ???? :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: Ziemiec of course
btw .czemu nie ma ikonki jakiejœ która by wyra¿a³a mi³oœÌ najlepiej platoniczn¹ :) nie tylko ja bym z niej zrobi³a u¿ytek :) co nie michos ?
b)no tak A*U*T*O*M*A*T wystÂąpi czy ja powiedziaÂłam ze nie ? bĂŞdzie automatycznie przeprowadzaÂł stand-up'y :)

2.Please to nie ma byĂŚ kolejna dyskusja typu Hyde Park Anita i dyskusje o jej degradacji od tego jest inny wÂątek.Tu wwalamy tylko grafiki i je omawiamy :)
WogĂłle uwaÂżam to za maÂło ciekawÂą dyskusjĂŞ
wrrrrrr :twisted: :twisted: to chyba tylko ty tak uwaÂżasz bo inni jakoÂś biora udzial w zabawie ;)
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ok, no to lecimy... ;)

WYDANIE G£ÓWNE
Od poniedziaÂłku do czwartku: Bogdan Rymanowski i Justyna Pochanke [zmiana co tydzieĂą]
PiÂątek: Anita Werner
Weekend: Grzegorz Kajdanowicz

WYDANIE 16:45
PoniedziaÂłek, ÂŚroda, PiÂątek: Patrycja Redo
Wtorek i Czwartek: Anita Werner
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości