Twarze TVP3 w Faktach?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak masz troche racji. ÂŹÂłe zrozumiaÂłe TwĂłj post, myÂślaÂłem, Âże chodzi tu o "prosze nie mĂłwiĂŚ, Âże sÂą nieprofesjonalni" i tyle. ByÂła tam cos jeszce. I'm sorry.
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Filmy o 23 to pomy³ka? chyba nie. radzê przez chwilê zatrzymaæ siê nad wynikami ich ogl±dalno¶ci - jest naprawdê du¿a. Poza tym tu¿ przed ich emisj± nadawany jest jeden z najd³u¿szych bloków reklamowych w TVP3. Zazwyczaj s± to bardzo dobre filmy - produkcji polskiej i pañstw z Europy- przeznaczone do widzów wykszta³conych, z du¿ych miast mi³o¶ników kina. Niestety nie mam dostêpu do Ale KINO i KINO POLSKA (ach ta UPC), dlatego te¿ staram siê regularnie ¶ledziæ propozycje filmowe TRÓJKI - naprawdê warto. :wink:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, nie jest to kompletna pomy³ka. Moze SMT poprostu o tej godzienie nie oglada filmow wiec jest to dla nie g³upot¹ :) . Prosze Cie tylko nastepnym razem doktorku, cytuj to na co odpowiadasz jesli ta wiadomosc nie jest w poscie powy¿ej, bo widzisz to doœÌ stary temat i nie pamieta³em kto tak napisa³, a szukaÌ sie nie chce :) . Dzieki.
Pozdrawiam, Filip
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Katarzyna Kolenda Zaleska teÂż pracowaÂła o ile pamiĂŞtam w TVP3 jeszcze w 2002 roku, a juÂż od dÂłuÂższego czasu jest w TVN24 :o :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kasia Kolenda pracowaÂła dÂłuÂższy czas w "WiadomoÂściach" relacjonujÂąc wydarzenia w Sejmie (robiÂła to takÂże na Âżywo na TVP 2 z IwonÂą Maruszak).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Anonymus pisze:Katarzyna Kolenda Zaleska teÂż pracowaÂła o ile pamiĂŞtam w TVP3 jeszcze w 2002 roku, a juÂż od dÂłuÂższego czasu jest w TVN24 :o :)
ArO pisze:Kasia Kolenda pracowaÂła dÂłuÂższy czas w "WiadomoÂściach" relacjonujÂąc wydarzenia w Sejmie (robiÂła to takÂże na Âżywo na TVP 2 z IwonÂą Maruszak).
ZrĂłbmy bilans. :)

Katarzyna Kolenda-Zaleska wraz z IwonÂą Maruszak relacjonowaÂły obrady Sejmu do koĂąca sierpnia 2002 roku (emisja byÂła na TVP3 do 16.00 i tego samego w TVP2 do 13.00). Obie robiÂły takÂże materiaÂły i relacje na Âżywo do WiadomoÂści.

Od wrzeÂśnia 2002 miaÂła zostaĂŚ zwolniona Maruszak (razem z wieloma innymi pracownikami TVP np. Luft, Kolis czy ÂŁadziĂąska-Molak), a Kolenda-Zaleska zostaĂŚ tylko w TVP1. JednakÂże w tym samym momencie Maruszak dostaÂła nagrodĂŞ od parlamentarzystĂłw za najlepszego dziennikarza (gÂłupio pewnie byÂło jÂą wyrzucaĂŚ) i ostatecznie jÂą nie wywalono tylko zaproponowano jakieÂś stanowisko poza wizjÂą.

Obradami Sejmu od tego czasu zajĂŞli siĂŞ reporterzy TVP3, bo w TVP2 juÂż nie byÂło relacji (zamiennie 2 duety: Iwona Sulik i SÂławek Siezieniewski oraz Danuta Ryszkowska i nie wiem [facet]). Obecnie relacjonujÂą razem dwie panie - Sulik i Ryszkowska.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No zgadza siê, ale Katarzyna nie mog³a pracowaÌ dla TVP 3 bo te nie mia³y ¿adnych programów informacyjnych wtedy (pomijaj¹c te lokalne). By³a korenspondentem TVP z Sejmu, a na TVP 3 z tego co pamiêtam Sejm zacz¹³ pojawiaÌ sie o wiele póŸniej ni¿ na samej TVP 2. Potem doprowadzi³o to do tego, ze Sejm zosta³ ju¿ w samej TVP 3. Nie bardzo wiem gdzie tu sie dopatrywac Kasi w TVP3 (pomijaj¹c wspólna transmisje Sejmu na TVP 2 i 3).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ArO pisze:No zgadza siê, ale Katarzyna nie mog³a pracowaÌ dla TVP 3 bo te nie mia³y ¿adnych programów informacyjnych wtedy (pomijaj¹c te lokalne). By³a korenspondentem TVP z Sejmu, a na TVP 3 z tego co pamiêtam Sejm zacz¹³ pojawiaÌ sie o wiele póŸniej ni¿ na samej TVP 2. Potem doprowadzi³o to do tego, ze Sejm zosta³ ju¿ w samej TVP 3. Nie bardzo wiem gdzie tu sie dopatrywac Kasi w TVP3 (pomijaj¹c wspólna transmisje Sejmu na TVP 2 i 3).

No ok, by³a w TVP3 na wizji. Oczywiœcie o wiele póŸniej w tej trójce. Jeœli to wi¹¿esz z etatami w programach to pracowa³a dla TVP3 (tylko i wy³¹cznie) w godzinach 13.00-16.00. Wiadomo, ¿e i tak by³a pracownikiem TAI przecie¿. :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

podbijam temat, co z tymi twarzami? plota tylko byÂła czy siĂŞ wycofali? :arrow:
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

To nie byÂła plota tylko fakt. Siezieniewski miaÂł przejÂśc do FaktĂłw ( byÂły wtedy kÂłopoty z obsadÂą ) a Motytl miaÂła prowadziĂŚ jakiÂś program gospodarczy ( albo serwis gospodarczy ). Dla TVP3 to byÂłby cios nokautujÂący, bo konkurencja podebraÂłaby najlepszych prezenterĂłw konkurencji.
Monika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 15:17

Post autor: Monika »

Gdyby to byÂła prawda to byÂłoby fajnie. Siezieniewski jest Âświetny - bardzo go lubiĂŞ. Co do Motylowej mam raczej mieszane uczucia ale pewnie w TVN-ie by jÂą "przerobili".
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Oto fragment kwestionariusza SÂławomira Siezieniewskiego, ktĂłry znalaÂłem na jednej ze stron:
ZazdroszczĂŞ..:
"Faktom" i "TVN24"organizacji pracy. A takÂże piĂŞknego studia i Âświetnego ÂświatÂła.
:shock: Tak wiêc, pewnie nie trudno by³obymu przyj¹Ì ofertê pracy w tvn czy tvn24 gdyby taka istnia³a...
I jeszcze jeden ciekawy fragment...:
Najbardziej stresuje mnie:
Âże ciĂŞÂżka praca ludzi w Kurierze jest niezauwaÂżana w TVP
:?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

TVP3

Post autor: salladyn »

Jedyne co ostatnio pozytywnie zmieniÂło siĂŞ w tvp3 to grafika.Ale nie kuriera tylko grafika kanaÂłu.Wreszcie cos fajnego.Ale po za tym to jednak amatorstwo.Mogliby wydac troche kasy i dac do zrobienia grafike kuriera na przykÂład firmie velvet.de czy firmie novo.com.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

za duÂżo kasy na niszowy kanaÂł :? Dworak nie da na to wiĂŞcej pieniĂŞdzy i tka cud Âże wyglada jak wyglÂąda
Android <3
Puszkarz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 17:43

Post autor: Puszkarz »

A ja lubiĂŞ Kurierek. Bo zygam juÂż tymi tematami politycznymi i tymi nadĂŞtymi brzuchaczami, ktĂłrym wydaje siĂŞ Âże rzÂądzÂą krajem. A w Kurierze jest bez zadĂŞcia. TVN24 teÂż przydaÂłoby siĂŞ wiĂŞcej informacji z regionu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości