Fakty w nieco innej oprawie (ok. 2006)

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

janekpogwad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 09:33

Fakty w nieco innej oprawie (ok. 2006)

Post autor: janekpogwad »

Witajcie,
czy ktoś z Was posiada takie wydanie Faktów, które było przed "rewolucją Durczoka" w 2006 r., w którym niejako próbowano nowych grafik? Wydanie prowadził Piotr Marciniak. W 3000. wydaniu Faktów pojawiła się krótka setka z tego wydania, ale bez żadnych wyjaśnień. Załączam obrazki, z tym, że ten facet na końcu niekoniecznie musiał być na wizji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z góry dzięki za pomoc,
janekpogwad
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty w nieco innej oprawie (ok. 2006)

Post autor: miwaszkiewicz »

Doskonale pamiętam te "Fakty" . Była to sobota, grudzień 2005 roku. Wydanie, co widać na zdjęciach powyżej, prowadził Piotr Marciniak. Materiały były zapowiadane na tle jakby "wyciętego" fragmentu czołówki "Faktów", które do dziś znajdują się po obu bokach ekranu tylnoprojekcyjnego. "Okienka" obok prowadzącego pojawiały się wraz z bardzo fajną animacją "wyskakujących" literek. Na zakończenie po raz pierwszy w "Faktach" pokazano lot kamery w holu budynku, który wcześniej pojawiał się tylko w końcówce "Magazynu 24 Godziny". W niedzielę wszystko było po staremu. Jakiś czas po tym wydaniu miałem okazję rozmawiać z Piotrem Marciniakiem i zapytałem o tę zamianę - nie jestem w stanie przytoczyć dokładnie tego co wtedy powiedział, ale było to coś w rodzaju "sprawdzenia, przetestowania" i nie wiedział nic, aby te zmiany miały pojawić się na antenie na stałe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości