Debata Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Debata Faktów

Post autor: Trzeciak »

Niektórych bym złymi kandydatami nie nazwał, no ale to nie wątek na to.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Debata Faktów

Post autor: michal_borkowski »

A o DF nadal cisza?
To tylko moje skromne zdanie
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Debata Faktów

Post autor: avatar »

Czy przypadkiem w tym studiu z którego nadawano DF nie ma teraz scenografii TVN METEO ACTIVE?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Debata Faktów

Post autor: matik »

Studio "Debaty Faktów" jest w dawnym studiu TVN24, a TVN Meteo Active ma scenografie w studiu "Faktów" i "Uwagi".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Debata Faktów

Post autor: michal_borkowski »

Camilo pisze:Skoro to ostatnie wydanie "Debaty" przed wyborami, to może wypadałoby zaprosić kandydatów na prezydenta? Z tym, że nic o tym nie słychać, więc raczej mało prawdopodobne.
Dziś w Faktach po Faktach gościem Grzegorza Kajdanowicza będzie Andrzej Duda, a chwilę później u Moniki Olejnik - Bronisław Komorowski, co Piotr Marciniak w FPP zapowiedział właśnie jako "Wieczór przedwyborczy".
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Debata Faktów

Post autor: matik »

Dziś prawdopodobnie nie będzie "Debaty Faktów", tylko "Fakty po Faktach". "Piaskiem po oczach" zapowiadają na 20:00, a Jan Wróbel we wczorajszych "Dwóch prawdach" zaprosił na kolejne wydanie dziś wieczorem.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Debata Faktów

Post autor: Meteor »

Wiadomo czy rezygnują z "Debaty", czy tylko w tym miesiącu się nie odbyła? Zastanawiające było już to, że podczas ostatniej nie podali tematu następnej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Debata Faktów

Post autor: Greg Haus »

Kolejny dowód, że fakty idą w złym kierunku. Chwaliłem decyzję o pojawieniu się tego programu no to zniknął po 2 odcinakach.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Debata Faktów

Post autor: michal_borkowski »

Może nie mają pomysłów na DF i podpowiemy TVN24 jakieś tematy, prowadzącego?
To tylko moje skromne zdanie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Debata Faktów

Post autor: Greg Haus »

michal_borkowski pisze:Może nie mają pomysłów na DF i podpowiemy TVN24 jakieś tematy, prowadzącego?
Tu się zgodzę, od kilkunastu miesięcy Faktom brakuje pomysłu na siebie.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Debata Faktów

Post autor: Meteor »

@michal_borkowski, tematów można bez wielkiego wysiłku znaleźć tyle, że by wystarczyło na kilka lat. Raczej problemem jest to, o czym pisze @Greg Haus. Pozostaje mieć nadzieję, że nie skasują DF definitywnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Debata Faktów

Post autor: Camilo »

michal_borkowski 29 mar 2015, 14:21 pisze:W okienku zapowiedzi dnia na TVN24 można zobaczyć, że dziś na godz. 20. 00 planowana jest powtórka Debaty Faktów - czyżby w odpowiedzi na prośby widzów?
Z perspektywy czasu powiedziałbym raczej, że sprawdzali, czy DF ma szansę się przyjąć w jakimkolwiek paśmie wieczornym.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Debata Faktów

Post autor: michal_borkowski »

Meteor pisze:@michal_borkowski, tematów można bez wielkiego wysiłku znaleźć tyle, że by wystarczyło na kilka lat. Raczej problemem jest to, o czym pisze @Greg Haus. Pozostaje mieć nadzieję, że nie skasują DF definitywnie.
Choćby debata o rejestrowanych związkach partnerskich - temat może ograny, ale i tak wzbudza kontrowersje. Jeszcze jak naprzeciwko postawi się Biedronia i Terlikowskiego albo Szczukę... Taką debatę mógłby poprowadzić Piotr Marciniak. Przydałoby się jednak więcej interakcji z publicznością, jak w poniedziałkowym "Otwarciu" Polsat News.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Debata Faktów

Post autor: matik »

W czwartek 7 maja i w piątek 8 maja na antenie TVN24 odbędą się dwie debaty przedwyborcze z tytułem "Debata. Czas Decyzji" w porze FpF/DF. W czwartek gościć będzie Andrzej Duda, a w piątek Bronisław Komorowski.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Debata Faktów

Post autor: Greg Haus »

matik pisze:W czwartek 7 maja i w piątek 8 maja na antenie TVN24 odbędą się dwie debaty przedwyborcze z tytułem "Debata. Czas Decyzji" w porze FpF/DF. W czwartek gościć będzie Andrzej Duda, a w piątek Bronisław Komorowski.
Debata to debata, jak rozumiem to będzie wywiad?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości