brak rozmów na tematy bieżące min. skargi ludzi z dołu

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderatorzy: prze_kw, matik, Łukasz

ODPOWIEDZ
lena_1234456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 26 sie 2017, 20:11

brak rozmów na tematy bieżące min. skargi ludzi z dołu

Post autor: lena_1234456 » sobota 26 sie 2017, 21:53

Dzień dobry Wszystkim .
Chciałam zapytać dlaczego dziennikarze nie rozpowszechniają wiadomości o tym że Państwo pozwala na trucie ludności poprzez jedzenie. Dopuszczją trujące pestycydy i wszystkie inne świństwa jakie możliwe. Nie edukujecie a tylko Wasze fakty są oglądane przez większość Polaków dzięki czemu miała by świadomość, żeby nie kupować przetworzonego żercia. Nie zeszło by z półek, to by nie zalegało na półkach wszelakie świństwo kolorowe.
Dlaczego nie rozmawiacie na temat profilaktyki, każdy z nas wie jak jest istotna.

Św. pamięci Pan Grzegorz Miecugow,wspaniały Gość, (uwielbiałam z nim oglądać szkło kontaktowe śmieszny ironiczny gust, super Gość, żal prawdziwy- skłonił mnie dopisania ) być może nie musiałby zmagać się z chorobą gdyby profilaktycznie miał wykonane obowiązkowe badania całego organizmu, mam na myśli rezonanse, badania krwi poziomu różnych witamin w organizmie itp . Mają sposoby. Zawsze powtarzają, gdyby wcześniej było wykryte to by były szanse.

Państwo kasę bierze na składki zdrowotne i co z tego mamy, jak się nie zbadamy prywatnie przy konkretnym już schorzeniu, to nie wiemy czy nic po cichu nas nie zżera. Co mi tam po programach Pani X na temat zdrowej żywności. Większość Polaków ogląda tylko wiadomości.
Nie zapraszajcie polityków do programu tylko lekarzy. Politycy też oglądają Wasze fakty może któryś obudziłby się.
Tylko teraz ciężko ten mechanizm odwrócić. Leczyć wykończonych i profilaktycznie leczyć każdego. Ale kiedyś TRZEBA TO ZACZĄĆ .

Jakby w Faktach pokazali prawdę również w tej sprawie Ludność wyszła by na ulicę i sama przemówiła do rozsądku politykom w tym temacie.

A i jeszcze sprawa kosztów leków po co się leczyć, przebywać bolesne operacje jak póżniej brak na konieczne lekarstwa by przebyta operacja miała sens.Ceny są kosmiczne. emeryt długo nie pożyje. Leki to koszmar, dlaczego nie są finansowane z Naszej składki zdrowotnej.Każdy odprowadza składkę zdrowotną a nie wszyscy chorują na poważne choroby, leki doraźne powinny być finansowane właśnie ze składki zdrowotnej.
Leczenie winno być bezpłatne. Uogólniając leczenie nie było tak potrzebne gdyby istniały obowiązkowe badanie profilaktyczne wszystkiego, całego organizmu. Powinniście poruszać te tematy bo na tym głownie opiera się nasz egzystencja.

Co mi tam że Tusk przyjeżdża do Polski lub drzewa wycinane w lasach, konserwowane muzea, czy cmentarze . Jak członek rodziny choruje i nie ma pomocy a całe życie wkładał kasę do państwa, żeby się na wszelki wypadek móc leczyć.
Z kim bym nie rozmawiała, to nie każdy ma dość polityki we wiadomościach. Wiem że jest istotna ale trochę codziennych spraw ludzi pokażcie.tak jak jest naprawdę.

Jak to się zmagają z życiem i przeżyciem za cztery tysiące miesięcznie, bo już nie mówię o tych co mają tylko minimalną a to zaledwie 1459,48. Ci to już w ogóle żyją w niedostatku, jak tu opłacić czynsz, prąd telefon. telewizje, ratę za kupno mieszkania , wydatki na szkołe ( teraz tylko przede wszystkim plecak, zeszyty i długopisy ale i bibuły, bloki techniczne, temperówki kleje, taśmy różnorakie ozdoby bo przecież w szkole brak dobrze też kupić firanki do klasy i pomalować klasę farbami ze swoich środków . a oczywiście wszystkie zachcianki nauczyciela trzeba spełniać kupcie to to to to bo na lekcji zrobimy sobie kolacje lub pracę różnorodną. i oczywiście wyprawka przedszkolaka oprócz książeczek do kolorowania papiery toaletowe, ręczniki papierowe, papier ksero i różne różności, które są potrzebne pomijając składki - a to na spotkanie na dzień dziecka, mamy taty babi, wyprawa do kina na wycieczkę, teatrzyk no i OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE GDZIE I Z KIM -NIE WIADOMO.

Reasumując prosze byście pokazali wywiady z ludźmi pracy i emerytami, by powiedzieli wam prawdę jak pracują, za ile i co znoszą w pracy ,i jak muszą się kryć ze swoim niedostatkiem przed dziećmi, by te nie były wyśmiane w szkole czy przedszkolu.

Ci którzy nie chorują w miarę sobie radzą. Ale nie wiadomo czy nie chorują . W razie bólu, co może być już ostateczną oznaką poważnej choroby zgłaszają się do lekarza rodzinnego, który daje skierowanie do specjalisty, na którego trzeba czekać kilka miesięcy.I koło się zamyka.

Sprawa emerytów. "Po dobrej zmianie" koleżanka z pracy , która przepracowała 40lat na ciut wyższej pensji niż minimalna obecnie (wcześniej mniej) 2400 zasadniczej i 20 % wysługi to jest 2800 brutto. emerytury otrzyma 1 400zł. Śmiech na sali. choruje na serce( same leki kosztują 500zł ), wiadomo, że nie przeżyje 22 lat prognozowanych . Powinni brać pod uwagę stopień "nie "zdrowia emeryta. Przez całe życie tkwił w Polsce i byl skazany na gówno jakie sprzedają w sklepach. Zajmijcie się takimi sprawami bo ludziom jest naprawde żle. KTO MA TO ZACZĄĆ JAK NIE MEDIA . WY DO WSZYSTKIEGO JESTEŚCIE ZDOLNI. PUSZCZCIE PIĘKNE REKLAMY, FILMY A LUDZIE WPATRZENI LEZĄ NA OŚLEP . nie mówię, że to to Fakty robią ale rozumieCie, że medIa mają ogromy wpływ na mentalność ludzi RONIEŻ POLITYKÓW.


Może jakieś reklamy wprowadzić jak to politycy dbają o każdego z nas. Łykną tak jak my łyknęiśmy super coca cole, i w ogóle wszystkie reklamy itp.


Dziekuję za uwagę.
Pozdrawaiam .
Lena Żurawińska
Maków Mazowiecki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika