Fakty popołudniowe

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

obrazek jo-jo najbardziej mi siĂŞ podoba :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

We wrzeÂśniu Fakty popoÂłudniowe nie wrĂłcÂą na wizjĂŞ - wiĂŞcej tylko w serwisie http://www.tvnfakty.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie bardzo mnie to dziwi, ani nie martwi. :roll: Tzw. maÂłe "Fakty" juÂż od dÂługiego czasu (gdy byÂły jeszcze nadawane) nie mogÂły mnie zainteresowaĂŚ. Znacznie lepsze byÂły zaczynajÂące siĂŞ 15 minut wczeÂśniej "Wydarzenia". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Wydarzenia" zaczynaj¹ siê nie 15, a 10 minut wczeœniej - to taka ma³a dygresja. Oczywiœcie, ¿e "Wydarzenia" s¹ du¿o lepsze. Du¿o wejœÌ na ¿ywo, ca³a masa ró¿nych informacji, dobrze zrealizowane, ciekawie dobrane tematy, starannie przygotowane. I trwaj¹ 22 minuty - to naprawdê porz¹dne podsumowanie dotychczas mijaj¹cego dnia. A po nich szczegó³owa prognoza pogody.

"Fakty" trochê na odwal sie, ¿eby by³y. 12 minut, aby szybciej. Szefostwo siê raczej nie przejmowa³o jakoœci¹ i ogl¹dalnoœci¹ popo³udniowych "Faktów". Szkoda tylko ludzi, którzy nad nimi pracowali. Myœlê tu g³ównie o Anicie i Patrycji, które z "Faktami" zwi¹zane by³y od dawna. Patrycja od 1997 roku, a Anita od 2004. To nie³adny sposób rozstania siê z nimi, no ale g³ówne raczej na nie nie czekaj¹.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Szkoda, Âże Fp juÂż znikajÂą. KaÂżdy szanujÂący siĂŞ dziennik ma przynajmniej dwa wydania programu informacyjnego, a Fakty bĂŞdÂą tylko o 19... Faktem jest, Âże istnieje TVN24, ale to nie to samo, poza tym jest bardzo duÂżo osĂłb, ktĂłre nie maja TVN24. Szkoda... MoÂżna byÂło nad Flashem popracowaĂŚ...
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Post autor: Qera »

Czy ktoÂś moÂże mi przesÂłaĂŚ dokÂładny link do tego newsa?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:uhh: A proszĂŞ :arrow: http://www.tvnfakty.pl/index.php?subact ... om=&ucat=9& Ale coÂś nie dziaÂła. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Post autor: Qera »

mi teÂż nie dziaÂła
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Nie wiem po co teraz bĂŞdÂą fakty? Chyba tylko po to aby Durczok i Pochanke mogli zarobiĂŚ 50 tys. . To najgorsza decyzja TVN.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nie wiem po co teraz bĂŞdÂą fakty? Chyba tylko po to aby Durczok i Pochanke mogli zarobiĂŚ 50 tys. . To najgorsza decyzja TVN.
Fakt, gÂłupia decyzja z likwidacjÂą FaktĂłw 16, ale widaĂŚ wyniki oglÂądalnoÂści ich nie satysfakcjonowaÂły.
Ale troche dziwny tok myslenia zaprezentowaÂłeÂś.
Czym ró¿ni³y siê Fakty tak pod wzglêdem merytorycznym sprzed tej decyzji ozdjêciu F16 :?: Wtedy te¿ Pochanke i Durczok zarabiali ile zarabiali....... :rozglada:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

No tak ale na tak wielkÂą stacjĂŞ jak TVN to 1 serwis informacyjny to za maÂło to juÂż Polsat ma 2 razy wydarzenia
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No z tym siĂŞ na pewno zgodzĂŞ.
Troche gÂłupie jest w tym momencie tÂłumaczenie, Âże 'warto siĂŞ biĂŚ o kilka mln ludzi o 19', albo ze ludzie majÂą tvn24.
Serwis w tak dynamicznej formie jak F16 mnie bardzo odpowiadaÂł :spiewa:
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

gratulacje dla wydarzeĂą. konkurencja juz nawet nie prĂłbuje z nimi walczyĂŚ. najpierw kapitulowaÂła panorama teraz fakty.

bardzo sÂłuszna strategia serwisu Polsatu....nie mogli dogonic wieczornego wydania wiec skupili sie na popoÂłudniowym. i sukces. duÂży sukces.

troche szkoda ze fakty tak Âłatwo sie poddaÂły...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Âłeee a ja myslalem ze fakty pp zniknely tylko na wakacje
beznadzieja zostaja tylko te kiczowate wydarzenia na polsacie :/
TVN innowacja i nowoczesność...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fakty popoÂłudniowe byÂły duÂżo bardziej kiczowate.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości