Fakty XXI wieku

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dzisiaj przegl¹daj¹c stronê tvn.pl przypadkiem wyczyta³em ze 24 stycznia maj¹ byÌ Fakty XXI wieku. Po chwili sie jednak zorientowa³em, ¿e to archiwalna wiadomoœÌ sprzed roku :] -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No a na tvn.pl juÂż jest program na 24, 25, 26 stycznia i nie ma Âśladu po "Faktach XXI wieku". MoÂże w ogĂłle ich nie bĂŞdzie ?? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

No tak. W tamtym roku ,,Fakty XXI wieku'' byÂły zapowiadane z wyprzedzeniem. A teraz w ogĂłle nic i nikt o ty nie informuje, wiĂŞc moÂże jednak nie bĂŞdzie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeœli ju¿ to "Fakty roku" z tak¹ sam¹ formu³¹ jak "Fakty XXI Wieku". Lepiej skupiÌ siê na podsumowaniu roku 2005, bo po co siê powtarzaÌ. Po za tym ubieg³y rok utwierdzi³ mnie w przekonaniu, ¿e bardzo ciê¿ko podsumowaÌ kilka lat w ci¹gu nieca³ej godziny.
Ale wydaje mi siĂŞ, Âże nie bĂŞdzie i takiego programu. Wiadomo by o tym byÂło tydzieĂą wczeÂśniej, a przecieÂż nie wyemitujÂą takiego programu na koĂącu lutego, bo to bĂŞdzie bez sensu.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty XXI wieku

Post autor: miwaszkiewicz »

Byłby ktoś zainteresowany kupnem płyty "Fakty" XXI wieku?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości