Fakty XXI wieku

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

kupilem dzis plytke FAKTY XXI wieku i jestem pod wrazeniem...
Super to wyszlo :)

wspolne sily dziennikarzy z Faktow i GW jednak przyniosly oczekiwany rezultat :D

PS. Tylko filmiki moglyby byc w wiekszym rozmiarze... ale tak po za tym wszystko jest ok :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

jott kott pisze:To nie lecia³o na ¿ywo...? Hmmm - sk¹d ta pewnoœÌ?
Jak widaĂŚ na zdjĂŞciu program nagrywany byÂł w niedziele. Co byÂło widaĂŚ, studio byÂło wtedy puste, redakcja GW teÂż wiaÂła pustkÂą, nikt nikomu nie przeszkadzaÂł.

Obrazek
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Widzia³em tylko kawa³ek od 22.00 do oko³o 22.30, potem prze³¹czy³em najpierw na TVP1 (cykl Prze¿yliœmy z W³adys³¹wem Bartoszewskim jako goœciem) a o 22.40 na TVP2 - drugi odcinek filmu "Kroniki Auschwitz" - Muzyka. I niczego nie za³uje.
Zaledwie te 20 minut pozwoliÂło mi zorientowaĂŚ siĂŞ, Âże wszystko nagrano i zmontowano wczĂŞsniej. OczywiÂście Bater i Worch mogli siĂŞ myliĂŚ i jÂąkac, ale to nie znacyz, Âże program robiono na Âżywo. JuÂż samo poÂłaczenie siĂŞ z Bagdadem byÂło dobrym dowodem - u nas ciemno, a tam jasno? NiemoÂżliwe.

Program byÂł nudny jak flaki z olejem, nie zawieraÂł niczego ciekawego i godnego mojej uwagi. W telegraficznym skrĂłcie omĂłwiono wszystkie wydarzenia, w tym, Âże wiecej uwagi poÂświecono taniej sensacji. Rozmowy w studiu beznadziejne, nie wnoszÂące niczego nowego - np z MarzannÂą ZieliĂąskÂą, ktĂłra jest cienka jak barszcz, ale zrobiÂła z siebie super dziennikarkĂŞ ÂśledzczÂą, pogromczynie ÂłowcĂłw skĂłr, pedofilii i PĂŞczaka. Ani razu nie wspomniano, Âże arferĂŞ ÂłowcĂłw skĂłr odkryli wspĂłlnie z GW dziennikarze Polskiego Radia ÂŁĂłdÂź.
Nie znalazÂłem Âżadnej odpowiedzi na pytanie jak ma wyglÂądaĂŚ Âświat w XXI wieku - prowadzÂący nawet nie starali siĂŞ postawiĂŚ Âżadnej tezy. OczywiÂście do studia moÂżna byÂło zaprosiĂŚ jakieÂś autorytety, ludzi kultury i nauki, i to z nimi porozmawiac o minionych latach i o nadchodzÂącej przyszÂłoÂści, no ale po co?
Za to PR mieli œwietny - pochodzili sobie po studiu, dali wszystkie mo¿liwe ujêcia. Chcia³oby siê krzykn¹Ì: "Chleba i igrzysk"!
PodsumowujÂąc - duÂżo gadania o niczym, maÂło konkretĂłw i waÂżnych pytaĂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Przerost formy (profesjonalnie) nad treÂściÂą i tyle.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Program zdecydowanie za krĂłtki, zeby konkretnie przedstawiĂŚ najwaÂżniejsze fakty z ostatnich 4 lat..
Jedynie co mi sie szczegĂłlnie podobaÂło to pierwsze ujĂŞcie kamery na JustynĂŞ PochankĂŞ - mogÂłyby z tego ujĂŞcia byĂŚ prowadzone serwisy informacyjne lub magazyn 24 Godziny :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Podobno ujĂŞcie byÂło chyba na poczÂątkach Magazynu 24Godziny.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Program nie byÂł na Âżywo, byÂł bardzo kiepski... (Justyna i np. Sekielski byli na GALI TELEKAMER :!:) Moja ocena to najwyÂżej dostateczny... :roll:

Po pierwsze: program nudny, rozmowy nie potrzebne, materiaÂły krĂłtkie zrobione na odwal siĂŞ (wg mnie). Nie ujĂŞto wszystkiego. Kazdy rok podsumowano w dwie, trzy minuty, o wiĂŞkszych jedynie wydarzeniach byÂł osobny materiaÂł... :?
Po drugie: wiêcej muzyki ni¿ samych faktów. Wci±¿ s³ychaæ by³o muzykê z FAKTÓW, zjazdy co kilka minut... Owszem dynamicznie ale niepotrzebnie.
Po trzecie: dzi¶ kupi³em p³ytê z GW i jest dobra. Wszystkie wydarzenia, wiecej FAKTÓw (ka¿de wydarzenie wzbogacone o szczegó³owy opis i materia³ filmowy. Wszystko by³oby dobrze gdyby nie Ryman... Justyny chyba wogóle nie ma (nie wiem, bo ca³ej p³yty nie przejrza³em, ale przegl±daj±c wybiórczo by³ tylko on).

CaÂły program zbĂŞdny, jeÂśli obejrzÂą go 3 miliony to bĂŞdzie sukces :!: :twisted: ByÂło nudno, nieciekawie, za krĂłtko! JeÂśli siĂŞ juÂż wziĂŞli za taki program powinni siĂŞ do niego przyÂłoÂżyĂŚ :? :roll: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Program byÂł nudny jak flaki z olejem, nie zawieraÂł niczego ciekawego i godnego mojej uwagi.
Przerost formy (profesjonalnie) nad treÂściÂą i tyle.
To byÂła Âżenada totalna... :(
ObraÂżony jak zwykle Tomek Sekielski,sztywny niewiadomo i czemu stremowany MikoÂłaj Kunica "zbliÂżamy siĂŞ traz do gabinetu..." To wyglÂądaÂło jak WoÂłoszaĂąski i ska... tylko w kiepskim wydaniu
No i ten tekst na pocz¹tku nie wiem czy to goœc przyg³up (wra¿enia z debaty o fahrenheicie) czy Miecugow sypn¹³ "to park rozrywki wiêc trzeba siê rozerwaÌ " niesmaczne niestosowne i g³upie... I jeszcze ta wpadka z "ztechnologizowany" przecie¿ to by³o wczesniej nagrane mogli sobie darowaÌ...
Ryman by³ Ÿle skadrowany wiêc wygl¹da³ na jeszcze ni¿szego i nieproporcjonalnego.Makija¿ koszmarny wiêkszoœÌ goœci + Sekielski wysz³o jak przys³owiowa "stara pudernica" :twisted:
No ale by³o jedno zaskoczenie i to spore.... mianowicie Grzegorz Kajdanowicz... tym razem o dziwo nie "a*tomat" wyj¹tkowo pewnie czu³ siê przed kamer¹ druga Pochanke normalnie zero tremy i sztywnoœci... Niestety przegi¹³ w drug¹ strone i goœÌ nie mia³ prawa dokoùczyÌ zdania bo on i Justyœ wymieniali ze sob¹ ustawicznie uwagi.
JustyÂś jak to JustyÂś pewna siebie i dobra... ale za bardzo siĂŞ wydzieraÂła jak zwykle itp... btw ona chyba musi byĂŚ bardzo niska na anstresoli wyglÂądaÂła na nie duÂżo wyÂższÂą niÂż Ryman :)
Sam program niczego ciekawego nie wniĂłsÂł i byÂł nudny...
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja tak samo uwazam, ze pr. byl do kitu :x
Powinni dac wiecej materialow filmowych a nie same rozmowy z roznymi analitykami i ich ludzmi np. Sekielskim
juz nie mowiac jak dlugo trwaly reklamy.... :x takiej serii dlugich reklam to jeszcze nie pamietam, to tez moglo odstraszyc widownie
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Anonymus pisze:to tez moglo odstraszyc widownie
i mnie odstraszyÂło. Do drugiego pokoju aÂż.
A reklam przypusczam tyle wepchnĂŞli by nie robiĂŚ 3 przerwy a po za tym to caÂłkowicie zmieniÂły ramĂłfki tego dnia TVN i TVN24.
TVN 21.30 Superwizjer, nie oglÂądaÂłem bo oglÂądaÂłem o 20 na TVN24, ale pewnie wstawili tam mniej reklam by nie odciÂągaĂŚ widzĂłw od Superwizjera- w koĂącu to wydanie specjalne i trzeba przyznaĂŚ ze duÂżo rzeczy odkryÂło. I moÂże aby Walter nie straciÂł w kieszeni wrzucono do FaktĂłw :cry: Ale musze sprawdziĂŚ ile przerw reklamowych moÂże byĂŚ w programie publicystycznym o czasie emisji 60minut. Bo wydaje mi sie Âże jedna :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Jestem w SZOOKU :!: :twisted: :twisted: JustyÂś nie ma na pÂłycie!! Co siĂŞ staÂło :?: :?: :?:
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Traci wpÂływy na rzecz Kajdanowicza :) albo siĂŞ boi rzeby jej ktoÂś nie spiraciÂł :) i na targu nie sprzedaÂł :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A ja myÂśle Âże wcale wbrew wszystkiemu ona po prostu tak bardzo kocha TVN24 ktĂłre jej pierwszÂą przygodÂą telewizyjnÂą, a z czasem daÂło jej oprĂłcz sukcesu takÂże mĂŞÂża Âże FAKTY prowadzi bo prowadzi. A w sercu TVN24 :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja wÂłasnie sobie zapuszczam pÂłytkĂŞ z faktami :)
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

doktorfaustus1 pisze:Rozmowy w studiu beznadziejne, nie wnoszÂące niczego nowego - np z MarzannÂą ZieliĂąskÂą, ktĂłra jest cienka jak barszcz, ale zrobiÂła z siebie super dziennikarkĂŞ ÂśledzczÂą, pogromczynie ÂłowcĂłw skĂłr, pedofilii i PĂŞczaka.

Stanowczo protestuje przeciwko pogladowi iz marzanna zielinska mila by z siebie robic wielka dziennikarke, na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski, na takiej ze ja zaproszono i omawiala swoje reportaze...to jest w twoim przekonaniu gwiazdorstwo w jej wykonaniu. Kolejny element sprzeczny z moimi pogladami to slowa jakoby miala by ona byc cienka jak barszcz, jej materialy do faktow sa przejrzyste, dobrze zmointowane, zrobione tak jak byc robione powinny, przykro mi to powiedzioec alem ostatnimi czasu sa lepsze od materialow kolendy zalewskiej, ktora podupadla nieco.
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości