Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Beata Tadla

Post autor: daniel79 »

Dzięki za capsy :lol2: miałem oglądać debiut pani Beaty w TVP ale zapomniałem :D11
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Wie ktoś może, czy jest ustalona jakaś "częstotliwość" występów pani Beaty? Bo gdzieś czytałem, że ma także prowadzić jakiś program w TVP Info...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Beata Tadla

Post autor: matik »

Wiadomo zdaje się, że w "Wiadomościach" ma być 10 razy w miesiącu.
Raven100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 02 lis 2012, 12:07

Re: Beata Tadla

Post autor: Raven100 »

matik pisze:Wiadomo zdaje się, że w "Wiadomościach" ma być 10 razy w miesiącu.
TROCHĘ MAŁO :/
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Beata Tadla

Post autor: 3405t »

trzeba być walniętym żeby przejść do badziewnych Wiadomości
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Beata Tadla

Post autor: grero89 »

3405t pisze:trzeba być walniętym żeby przejść do badziewnych Wiadomości
widocznie, w TVN zaczęło się robić "duszno".. ;) nic dziwnego jak to tuba PO.. jak to stwierdził szanowny pan Miszczak :) jak najbardziej popieram jej ruch - zresztą sama wyjaśniała powody;
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Beata Tadla

Post autor: daniel79 »

nic dziwnego jak to tuba PO
Tak samo jak obecnie TVP :lol2: .Nie ważna jaka ekipa rządzi zawsze obsadza swoimi ludzmi TVP.Dlatego najlepiej to sprzedać to w cholerę.No ale to jest temat o Beacie Tadli. :D11
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Beata Tadla

Post autor: 3405t »

grero89 pisze:
3405t pisze:trzeba być walniętym żeby przejść do badziewnych Wiadomości
widocznie, w TVN zaczęło się robić "duszno".. ;) nic dziwnego jak to tuba PO.. jak to stwierdził szanowny pan Miszczak :) jak najbardziej popieram jej ruch - zresztą sama wyjaśniała powody;
a co TVP to nie tuba PO ??? to tuba PiS, SLD, PSL, ... ??? TVP to tv publiczna to jeszcze bardziej jest tubą PO niz TVN
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: Beata Tadla

Post autor: icedragon »

3405t pisze: a co TVP to nie tuba PO ??? to tuba PiS, SLD, PSL, ... ??? TVP to tv publiczna to jeszcze bardziej jest tubą PO niz TVN
Może i jest... KAŻDA władza nowa wymienia stołki w państwowych spółkach. Ja chwile miałem doczynienia z polskim radiem i za czasu PIS pożegnałem się z pracą
bo ówczesny prezes miał kogoś z rodziny na moje miejsce.
Teraz jest PO-PSL ale jak się władza zmieni to te spółki będą miały nowych szefów i pracowników...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Beata Tadla

Post autor: epsztajnek »

I dzisiaj już jest, jak powinno być :D
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Beata Tadla

Post autor: Pavloo »

Obrazek

Miałem wrażenie, że Beata chciała na koniec powiedzieć "Takie były Fakty." :D
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Też mi się wydaje, że chciała powiedzieć "Fakty". :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Beata Tadla

Post autor: FLEJP »

Media2.pl pisze:Beata Tadla o pracy w TVN: Miałam być ostra, agresywna i przegryzać aorty

Pracując w telewizji TVN miałam być mam być ostra i agresywna i przegryzać aorty - zdradza kulisy pracy w informacyjnej telewizji TVN24 Beata Tadla, była dziennikarka stacji, a obecnie prowadząca "Wiadomości" TVP1.
Beata Tadla w tym tygodniu zadebiutowała na antenie TVP1 prowadząc główne wydanie "Wiadomości". Dziennikarka przeszła do Telewizji Polskiej po wieloletniej pracy dla informacyjnego kanału TVN24 oraz "Faktów" TVN. Teraz w wywiadzie dla portalu Plejada.pl zdradza czym różni się prowadzenie "Wiadomości" od pracy w TVN24:
"Wiadomości" się teraz zmieniają, są bliżej ludzi, bliżej każdego z nas (...) Tu jestem serdecznie przyjmowana, czuję ogromne wsparcie. Kiedy kilka lat temu przyszłam do TVN, usłyszałam, że mam być ostra i agresywna i przegryzać aorty, bo takie jest współczesne dziennikarstwo. Powiedziałam, że to nie mój styl, jestem inna, mam łagodne usposobienie i nikogo nie będę gryźć. Uznałam, że albo mnie taką kupią albo nie. Na pewno nie zamierzam tworzyć sobie sztucznego wizerunku. Widz wyczuje fałsz - mówi w wywiadzie Plejadzie.pl Beata Tadla

Także widzowie w internetowych komentarzach często podkreślają, że w ostatnich latach przekaz informacji w telewizji TVN24 zmieniła się w bardziej agresywny. Jednak z drugiej strony trzeba przyznać, że to właśnie informacje w przekazany w bardziej sensacyjny sposób najbardziej przyciągają widzów.
Moim zdaniem mamy tak dużo agresji w życiu, że widz nie potrzebuje tego jeszcze dodatkowo w telewizji. Przekaz można opakować łagodnością i tak właśnie zamierzam - dodaje dziennikarka
Plejada.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości