Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Beata Tadla

Post autor: Lord_info »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Beata Tadla

Post autor: matik »

Od najbliższego poniedziałku pani Tadla prowadzić będzie również "Kawę czy herbatę"
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Beata Tadla

Post autor: avatar »

:tanczy:
vinci48
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:31

Re: Beata Tadla

Post autor: vinci48 »

Myślę, że będzie bardziej na luzie a nie "na baczność"
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Beata Tadla

Post autor: 3405t »

"Kawę czy Herbatę?" ??? :D15 już pani Tadla ma tendencje spadkową i się tabloizuje. To przejście to najgorszy ruch w jej życiu.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Tylko czekać, aż dostanie epizodyczną rolę w Klanie ;)
:arrow: dwa
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Beata Tadla

Post autor: wafel »

[b]Beata Tadla dla wirtualnemedia.pl[/b] pisze: Propozycję prowadzenia „Kawy” otrzymałam od kierownictwa TVP1. Przyjęłam ją, ponieważ poniedziałkowe wydania będą miały inną formułę. Będę podejmować w nich ważne tematy społeczne. Rozmowy będą dłuższe, a ich bohaterowie będą prezentowani z wielu stron
[b]wirtualnemedia.pl[/b] pisze: Beata Tadla zadebiutuje w „Kawie czy herbacie?” w poniedziałek 10 grudnia br. Specjalnie z tej okazji emitowane w ramach magazynu „Wiadomości” poprowadzi ich szef Piotr Kraśko, a przegląd prasy zrobi dziennikarz sportowy TVP Przemysław Babiarz.
Nieoficjalnie wiadomo, że TVP już w ub.r. chciała, aby Tadla przeszła z Grupy TVN i została prowadzącą „Kawę czy herbatę?”. Dziennikarka zdecydowała się jednak odejść z TVN dopiero po otrzymaniu propozycji prowadzenia „Wiadomości”.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

Ciekawe czy te Wiadomości to faktycznie był tylko wabik i wkrótce rozpocznie się powolne przesuwanie w kierunku prowadzenia Wielkich Testów, festiwali i magazynów poradnikowych :>
:arrow: dwa
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Beata Tadla

Post autor: matik »

Z Tadlą będzie chyba jak z Kurzajewskim, który początkowo był dziennikarzem sportowym, a teraz bardziej jest showmanem, który coś tam czasem sportowego poprowadzi.
A co do występu w KcH to niby wszystko ok. Nie wiem wprawdzie jakie te wydania są codziennie, ale to dzisiejsze wygląda, trochę jak DDTVN, z poważniejszymi tematami. Irytuje mnie jednak, że Tadla nie jest obecna przy przeglądzie prasy i Palikot, który nie dość że chyba miał coś o joge mówić, gotuje w kuchni, to jeszcze jest już obecny w trakcie rozmowy przy drugim temacie. A to dopiero godzina programu minęła :stop:
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Beata Tadla

Post autor: wafel »

matik pisze:Z Tadlą będzie chyba jak z Kurzajewskim, który początkowo był dziennikarzem sportowym, a teraz bardziej jest showmanem, który coś tam czasem sportowego poprowadzi.
+ dostaje nagrody jako komentator sportowy (np. Telekamery) :?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Beata Tadla

Post autor: epsztajnek »

matik pisze:Z Tadlą będzie chyba jak z Kurzajewskim, który początkowo był dziennikarzem sportowym, a teraz bardziej jest showmanem, który coś tam czasem sportowego poprowadzi.
Ciekawe porównanie ( choć niezbyt optymistyczne ) :mhm:
Nie wiem wprawdzie jakie te wydania są codziennie, ale to dzisiejsze wygląda, trochę jak DDTVN, z poważniejszymi tematami.
Nie śledzę morning shows zbyt uważnie, ale KcH sprawia wrażenie programu bardziej, powiedzmy, poważnego czy też ambitnego niż dwójkowe Pytanie na Śniadanie
Palikot, który nie dość że chyba miał coś o joge mówić, gotuje w kuchni, to jeszcze jest już obecny w trakcie rozmowy przy drugim temacie.
Zepsuł mi cały program. Szybko przeleciałem nagranie i wykasowałem w cholerę :D21
ACEKK
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 353
Rejestracja: wtorek 15 lip 2008, 10:40

Re: Beata Tadla

Post autor: ACEKK »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: Beata Tadla

Post autor: tomekpawlik »

Fantastyczne widoki nareszcie :)Szkoda tylko ze krój spódnicy więcej zasłaniał niż odsłaniał ale butki jak zawsze dobrane idealnie.Mam cichą nadzieję że bedzie wkrótce jakaś "normalna" spódnica :) :D22
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 65 gości