Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Beata Tadla

Post autor: lukaszbialas »

piotrek888 pisze:Bardzo ważna przestroga m.in taka żeby się ubezpieczyć. Kradną, owszem ukradli i Beacie Tadli, różnica jest taka, że ona jest znana, a oni nie. To już niczyja wina.
Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Skontaktuj się z Beatą Tadlą jeśli tak nurtuje Cię odpowiedź na to pytanie i będziesz miał jasne wyjaśnienie.
Jaki jest mail do Pani Beaty?
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Beata Tadla

Post autor: arrow2 »

piotrek888 pisze: Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Skontaktuj się z Beatą Tadlą jeśli tak nurtuje Cię odpowiedź na to pytanie i będziesz miał jasne wyjaśnienie.

No niemożliwe. Potrafisz wytłumaczyć Beatę Tadlę ze wszystkiego, wypowiadasz się o niej (tylko pozytywnie) na każdy temat, a jak trzeba wytłumaczyć coś, czego nie da się logicznie wytłumaczyć, nie krytykując jej postawy, to odsyłasz mnie bezpośrednio do niej?
To może chociaż swoje zdanie na ten temat wypowiedz. Uważasz, że praca przez 7 lat w medium, które zmusza dziennikarza -tak ogólnie każdego - do przegryzania aorty i wylewanie żali na ten temat po kilku latach pracy, dopiero po odejściu jest normalne? Czy nie lepiej zrezygnować od razu?
PS. Prywatny adres mailowy Beaty Tadli znam. Jeśli bym oczekiwał szczerej odpowiedzi lub w ogóle jakiejkolwiek odpowiedzi to bym napisał.
:arrow: dwa
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

@arrow2 sprawy merytoryczne załatwił, ja odpowiem na to, co zostało skierowane do mnie.
piotrek888 pisze:Wymień chociaż dwie marki torebek, które jak to określasz, lansował Beata Tadla.
Nigdy nie zasugerowałem, że Tadla promowała konkretne marki. Zwróciłem tylko uwagę na to, że będąc na salonach lansuje się ze swoją bogatą kolekcją.
Przykłady? Bardzo proszę. To tylko niektóre ze strony "Faktu":
http://www.fakt.pl/Kto-ma-taka-torbe-,a ... 298,1.html
http://www.fakt.pl/Znowu-szokuje-torba- ... 833,1.html
http://www.fakt.pl/Fantazyjne-buty-prez ... 558,1.html
http://www.fakt.pl/Dziennikarka-TVN24-w ... 733,1.html
Jeżeli komuś mało, to odsyłam do innych portali. Mnie się tego więcej szukać nie chce. :stop:
A Ty ze znajomymi nie wychodzisz nigdzie? Współczuję...
Tak, i przez cały następny tydzień wspominam o tym w rozmowie z każdym i idę z materiałem do gazety. Przepraszam, ale to ja mogę tylko współczuć ludziom, którzy tak robią...
piotrek888 pisze:Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Skontaktuj się z Beatą Tadlą jeśli tak nurtuje Cię odpowiedź na to pytanie i będziesz miał jasne wyjaśnienie.
A to nie Ty przypadkiem wspominałeś nawet na tym forum, że jesteś jej sekretarzem? Zawsze jej broniłeś i informowałeś o wszystkim co z nią związane?
icedragon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 17:25

Re: Beata Tadla

Post autor: icedragon »

arrow2 pisze:Przestroga dla innych? "Ukradli mi samochód za 80 tysięcy i jeszcze sukienki były w środku. I pół nocy na policji spędziłam". No tak, świetna przestroga. Każdego dnia w Polsce ginie według statystyk przynajmniej kilkadziesiąt samochodów. I to czasami ludziom, dla których to był jedyny uciułany majątek.
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie a propos pracy w miejscy gdzie każą przegryzać aorty.
No bo mówi prawdę. Policja po zgłoszeniu zaprasza żeby złożyć zeznania. Trzeba tam wysiedzieć się kilka godzin składając zeznania, wyceniając swój skradziony dobytek i opisując go dokładnie... np jaki kolor coś miało. Potem jakieś 2 tygodnie lub dłużej dostaje się urocze pisemko o umorzeniu sprawy bo nie znaleziono sprawcy :(
Wcale się jej więc nie dziwię że pożaliła się na to na wizji.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pytanie, czy dziennikarz jest od tego, by się żalić na wizji, że ukradziono mu auto wartości 80 tys. zł z kolekcją najlepszych ubrań. I całą otoczką, np. że w tym czasie pomagał przyjacielowi, karmił go i robił zastrzyki.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Torebka za 99zl czy buty za 109, to raczej świadczą o dobrym guście, a nie ociekającym bogactwie. Jeżeli choć jednej osobie pomogło to zwrócić uwagę na swój samochód i jego zabezpieczenie, to wypada.

Tak. Współpracowałem z Beatą Tadlą. Do sierpnia. Dziś pisze tu ze zwykłej przyzwoitości, której niektórym brakuje.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Beata Tadla

Post autor: matik »

piotrek888 pisze:Torebka za 99zl czy buty za 109, to raczej świadczą o dobrym guście, a nie ociekającym bogactwie.
To czy ktoś ma dobry bądź zły gust raczej nie odzwierciedla cena produktu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeżeli choć jednej osobie pomogło to zwrócić uwagę na swój samochód i jego zabezpieczenie, to wypada.
To Tadla musi robić tournée po mediach by ludzie dowiedzieli się, że muszą pilnować swoich samochodów? :neutral:
Dziś pisze tu ze zwykłej przyzwoitości, której niektórym brakuje.
Przyzwoitości to brakuje Pani Redaktor. Tylko i wyłącznie. A umiejętności palenia za sobą mostów należy jej wręcz pogratulować.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Beata Tadla

Post autor: matik »

Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wutang30
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 09 paź 2012, 13:25

Re: Beata Tadla

Post autor: wutang30 »

widać że cyc to ona ma :)
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Beata Tadla

Post autor: grero89 »

w końcu można sobie popatrzeć na nogi pani Beaty :)
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Beata Tadla

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Beata Tadla

Post autor: epsztajnek »

A najpiękniejszego ujęcia ( około 14 sekundy ) kolega nie wkleił ? :ech:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 77 gości