Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Beata Tadla

Post autor: Grand »

WczeÂśniej TVN Syle - dziÂś o 10.30 poprowadziÂła pierwszy serwis informacyjny w TVN24.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No rzeczywiÂście - pojawiÂła siĂŞ kolejna nowa twarz w TVN24. Fajnie wyglÂąda, fajnie siĂŞ teÂż prezentuje. Nie zanotowaÂłem jakiÂś wiĂŞkszych wpadek w tych dwĂłch serwisach jakie widziaÂłem z jej udziaÂłem co jak na debiut jest myÂślĂŞ, Âże dobrym rozwiÂązaniem. OgĂłlnie pozytywne wraÂżenie. Taka mocna 4 !! :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A to ta pani co prowadzi "Klub Mlodej Mamy" ?? ?? czy jak ten program sie nazywa :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Ma ktoÂś capsy z serwisĂłw w jej wykonaniu??
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Caps w newsie na http://www.tvn.tivi.pl/, zapraszam. W ogóle fajna ta Tadla, przypad³¹ mi do gustu. Ma ³adny g³os, nie robi ¿adnych b³êdów, fajnie czyta i bêdzie z niej gwiazda. Ju¿ teraz bije niejktóych serwisantów, m.in. Annê Jêdrzejowsk¹, Jaconia, Sakowsk¹, Górlickiego chyba te¿, a nawet Grassa i Kondratowicz. Jakieœ takie ciep³e s¹ serwisy w niej wykonaniu. Œwietna decyzja.
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Fajna ta Beata, ale co ona robi w programi informacyjnym. Przeciez pracowala chyba tym style czy cos. Wiecie czy ona tam juz zostanie w tym tvn24 czy to tylko tak na chwilke
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Beata Tadla jest, czy teÂż byÂła dziennikarkÂą radia Plus, wiĂŞc siĂŞ Marcin nie dziw, Âże umie czytaĂŚ :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dzisiaj znowu mamy okazjĂŞ podziwiac kolejnÂą mÂłoda osĂłbkĂŞ w roli prowadzÂącej w tvn 24... wszystko fajnie tez siĂŞ ciesze ze szanse daje siĂŞ ludziom mÂłodym a nie lansuje siĂŞ na upartego stare telewizyjne pudernice...
Ale w normalnym swiecie i telewizji jednak jest tak ( i dotÂąd tak byÂło w tvn 24) Âże najpierw to siĂŞ jest repoterem potem prowadzÂącym a potem dostaje siĂŞ coraz to lepsze programy. I dobrze byÂło by siĂŞ tego obyczaju trzymaĂŚ
Niedopuszczalnym jest fakt ze osoba ktĂłra do tej pory nie prowadziÂła serwisĂłw nagle znajduje siĂŞ w dniu na Âżywo czy w magazynie 24 h podczas gdy inne osoby okupujÂą poranki serwisy i inne tego typu.
I Âżeby nie byÂło Âże mĂłwiĂŞ tutaj o wiadomej osobie (chociaÂż tez oczywiÂście ) to podam przykÂład chociaÂżby Anny KalczyĂąskiej czy tez Porady czy Kuligowskiej...
Tymczasem pamiêtamy jak £ukasz Grass w krótkim czasie po debiucie zosta³ wrzucony do Dnia na zywo i Magazynu 24 h... nie mówiê ¿e to bylo z³e bo on akurat siê sprawdzi³ ale taki eksperyment powinien miÌ miejsce raz a nie staÌ siê regu³¹. A od tego czasu mamy ju¿ Jaconia Sakowsk¹ i teraz t¹ now¹ Beatê (?). Nie wiem czy akurat Magda S i Jacoù prowadzili dzieù na ¿ywo lub M 24 h ale mam nadzieje ze te¿ szybko nie bêd¹. Nie ¿ebym im Ÿle ¿yczy³a ale jednak m³odzi prezenterzy powinni ÌwiczyÌ w weekendowych serwisach czy wieczorami a nie w porze poranków czyli jednak chyba porze najwiêkszej ogl¹dalnoœci tvn 24
Za niedÂługo od razu ich beda wsadzaĂŚ do FaktĂłw i bedziemy mieĂŚ taki efekt jak z Kajdanowiczem czy WysockÂą w WaramoÂściach.
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nowa twarz w TVN24...kolejna nowa. no debiut dobry choĂŚ mogÂła by byc bardziej zywa w serwisie, dla mnie to taka druga Sakowska, choĂŚ trzeba przyznac, Âż ebardzo dobrze siĂŞ reprezentuje, a Sakowaska ma zaczĂŞsto zaduÂże marynarki.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja narazie nie moge powiedziec jak sobie radzi :cry: Ae mam nadzieje ze bedzie moze jutro w serwisie informacyjnym w DDTVN :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Beata Tadla docelowo bĂŞdzie prowadziĂŚ wieczorne serwisy w TVN24, jednak jak nam tÂłumaczy, w zwiÂązku z chorobÂą jednej z prezenterek, w czwartek pojawiÂła siĂŞ na dziennym dyÂżurze.

Dziennikarka w TVN24 pracuje od miesiÂąca. Na poczÂątku obejmowaÂła stanowisko redaktora, a teraz - prezentera. Tadla zapewniÂła nas, Âże nadal prowadziĂŚ bĂŞdzie program "Klub mÂłodej mamy" w TVN Style.

Prezenterka z mediami zwiÂązana jest od czternastu lat. WczeÂśniej pracowaÂła w Radiu Plus.
ÂźrĂłdÂło - medialink.pl
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

w zwiÂązku z chorobÂą jednej z
ÂźrĂłdÂło - medialink.pl
Hmm nie chodzi tu czasem o AnitĂŞ Werner :> ?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

chyba niestety chodzi
Android <3
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Wracajac do tematu. Mam rozumiec ze Beata Tadla nie pracuje juz w radiu, wydawalo mi sie ze slyszalem ja w radiu plus kilka tygodni temu. To zreszta troche dziwne zeby pracowac w tylu miejscach jednoczesnie. W koncu trzeba cos poswiecic, a wiadomo ze praca w programie informacujnym (nawet w tak z pozoru blachej roli jak rola prezenterki) wymaga uwagi i poswiecenia. Jej pierwszy wystep wypadl w moim odczuciu calkiem przyzwoicie, to szczegolnie zalsuga jej glosu. Ale gorzej z prezencja nad ktora Beata musi jeszcze popracowac.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Od tego tygodnia prezentuje serwisy wieczorne.
Dotychczas robiÂła to osobÂą przygotowujÂąca i prowadzÂąca MAGAZYN 24 GODZINY o 17.30
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 74 gości