Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Kamil Durczok

Post autor: mary13 »

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ha! Moi drodzy! To jedna z nalepszych wiadomoœci ze œwiata mediów od kiedy TVN wyraŸnie pobi³a w statystykach Polsat. Otó¿ w³aœnie jeden z ludzi Telewizji Publicznej, wielokrotnie nagradzany czo³owy dziennikarz polskich mediów bêdzie od maja szefem najlepszego programu informacyjnego w najlepszej stacji telewizyjnej. Œwietna wiadomosÌ!!! :):):)
Pozdrawiam, Filip
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Skoro Durczok bĂŞdzie szefem FaktĂłw, to co na to wszystko PieczyĂąski <dotychczaowy szef FaktĂłw i szef tvn24 jednoczeÂśnie> ?? CzyÂżby pozycja Stysi byÂła zagroÂżona?? -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Raczej siĂŞ tego spodziewaÂłem, ale zaskoczeniem jest to Âże o tym wiemy juÂż dziÂś, a dopiero zacznie pracowaĂŚ od maja. :roll: Jestem bardzo ciekawy jak bĂŞdzie sie prezentowaÂł w "Faktach". :roll: :D

P.S. No wiĂŞc za rok w plebiscycie Telekamery 2007 - 2 zÂłote statuetki powĂŞdrujÂą do rÂąk kogoÂś z TVN. :evil2: :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ale wiecie... nei bylbym pewny czy Durczok bĂŞdzie prowadzil Fakty, czy bĂŞdzie jedynie ich szefem jak Lis w polsatowskich wydarzeniach. To by bardziej pasowaÂło do tej sytuacji...
Pozdrawiam, Filip
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

ciekawe kogo Durczok zastÂąpi w prowadzeniu faktĂłw pochanke czy rymanowskiego
a moÂże fakty rzeczywiÂście bĂŞdÂą prowadzone w dwĂłjkĂŞ,
w kaÂżdym razie to jest to najwiĂŞkszy transfer telewizyjny od czasu przejÂścia lisa do polsatu
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale w artykule w gazeta.pl pisze Âże bĂŞdzie prowadziÂł "Fakty". :roll: A szefem "FaktĂłw" moim zdaniem powinien byĂŚ czÂłowiek, ktĂłry prowadzi ten serwis. :roll: WiĂŞc Durczok szefem "FaktĂłw", PieczyĂąski TVN24... :roll: :P :D

P.S. arrow przydaÂłby sie news... :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja jestem w szoku...

On nie jest taki zÂły, ale nie pasuje mi jakoÂś do "FaktĂłw" - choĂŚ serwisowi na pewno jego osoba jakoÂś pomoÂże... no ciekawe... ;]
pawell pisze: P.S. arrow przydaÂłby sie news... :wink:
No juÂż jest. Na razie jako-taki, bo nie mam czasu, zobaczymy jak sytuacja siĂŞ rozwinie.
:)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

"Wiadomoœci" mia³y dwie twarze Pieùkowska i durczok, najpierw odesz³a Jola a teraz Kamil, jednak chyba odejœcie Durczoka bardziej boli w³adze bo przechodzi do najpowazniejszej konkurencji. Wed³ug mnie to zmiana na leprze teraz pewnie w jednym tygodniu Pochanke a w drugim Durczok. Jednak obawiam siê, ¿ê miejsce g³ównej gwiazdy "Faktów" zajmie w³asnie Durczok, a ja bym wola³ by zosta³a Pochanke.
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Zagro¿onym niech siê czuje Kajdan a nie Justyna.... ale i tak mam wra¿enie ¿e Durczok zostanie wepchniêty na si³ê ¿eby trochê szumu zrobiÌ.

Oooo... Informacja o tym na pierwszym miejscu:

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kamil durczok w tvn !!!

Post autor: salladyn »

Ja napewno nie bêdê ogl¹da³ Faktów prowadzonych przez Kamila Durczoka.Dla mnie on siê skompromitowa³.A w którymœ z tematów jest napisane ¿e mo¿e on zaj¹Ì miejsce Justyny Pochanke.Proszê bardzo :!: Ju¿ widzê jak Lis zapowiad ¿e nied³ugo bêdzie prowadziÌ "Wydarzenia" i Fakty maj¹ coraz gorsze wyniki ogl¹dalnoœci.A jeœli ktoœ powie ¿e Hanna Smoktunowicz nie lubi Justyny Pochanke i dlatego tam nie bêdzie pracowaÌ razem z ni¹,to zapewniam ¿e Tomasza Lisa to nie obchodzi i jeœli tylko Justyna Pochanke odejdzie z Faktów to w "Wydarzeniach" na pewno znajdzie miejsce.Durczokowi nie :!: :!: :!: Niech sobie prowadzi serwisy informacyjne w tvn24 o pó³nocy w weekendy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pawell pisze:

P.S. arrow przydaÂłby sie news... :wink: :D
Niestety arrow nie moÂże dodaĂŚ sam newsa, takie tam sprawy techniczne ;)


Wydaje mi siĂŞ, Âże albo wprowadzona zostanie rewolucja w grafiku FaktĂłw i kaÂżda osoba bĂŞdzie prowadziĂŚ po 2-3 wydania, albo Ryman zostanie tylko w tvn24, albo Ryman dostanie weekendy, a wtedy Marciniak zostanie w tvn24 a Kajdan z Âżalu odejdzie do WiadomoÂści :evil2:
ChociaÂż tak naprawdĂŞ powinniÂśmy poczekaĂŚ na oÂświadczenie w tej sprawie TVN i samego Durczoka -->
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

Durczok ani mnie ziĂŞbi ani grzeje wiĂŞc dla mnie to Âżadna radocha :) ale pewnie Fakty zyskaja trochĂŞ na tym, Âże go zatrudniÂą :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Nie wiem na cholere 2 tematy o tym samym
2.
"WiadomoÂści" miaÂły dwie twarze PieĂąkowska i durczok,
i tu siĂŞ mylisz 3 !!!
3. Syœka nie poleci i dobrze wiemy czemu :D za dobrze siê tam usadowi³a chyba ze pozycja rodzinki Pieczyùskich s³abnie ??? Moze jakaœ k³ótnia i wyrzucenie z zarz¹du ? Jesli nie to raczej Styska bêdzie siedzieÌ tam gdzie siedzia³a... Kajdan tez ma ty³ek dobrze obsadzony. Poleci albo Ryman do TVP albo wywal¹ Marciniaka...
4.Gdyby faktycznie jednak poleciaÂła StyÂśka to powiem Âże choĂŚ nie powiem Âże by mnie to nie uradowaÂło ( a niech zobaczy sama jak to jest ) to z 2 strony szkoda by byÂło napewno duzej osobowoÂści (ktĂłra nieco stepiÂła pzaurki ostatnio :( ) Na pewno wole by zostaÂła i sÂądze ze tak wÂłasnie bedzie ;) Moze poprostu PiecÂżyĂąski ma za duÂżo roboty i tyle...

Salladynie z tym polsatem to sorry ale gÂłupoty pleciesz :] Lis wywalajÂąc Gawryluk a na jej miejsce wpychajÂąc lalke Barbie pokazaÂł ze liczÂą siĂŞ dla niego znajomoÂści i promowanie znajomych a nie profesjonalizm. Tak wiĂŞc StyÂśka nie ma am czego szukaĂŚ :]
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kamuii nie Lis wywaliÂł Gawryluk ale Gawryluk sama odeszÂła, bo poweidziaÂła, Âż ejej praca w Polsacie skoĂączyÂła siĂŞ razem z koĂącem "wydarzeĂą"
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości