Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: tracer2013 »

prze_kw pisze:Radio Zet na TT: Durczok od października z własnym programem w Polsat News.
Ciekawe co w TVN-ie o tym myślą ? ...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Mogę się założyć, że sami są bardzo ciekawi, co z tego wyjdzie. Dobrze, że w PN zaczyna się wreszcie coś dziać, ale transfer Durczoka jest jeszcze zdecydowanie zbyt wczesny. Spekuluje się nawet, że przyklepał to sam filantrop.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Kamil Durczok

Post autor: Maciek_POZ »

Taki transfer byłby z pewnością wydarzeniem, porównywalnym co najmniej do Piotra Kraśko w TVN24 BIS. Zobaczymy, jaki charakter będzie miał ten program - czy będzie to coś w stylu "Polska i świat", czy pójdzie bardziej w politykę. Istotna też będzie godzina emisji bo na oglądalność z pewnością wpłynie równoległa oferta innych stacji.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Program emitowany będzie najprawdopodobniej w czwartki o 20.00 albo o 19.30.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

"W Polsacie się martwią. Ekipy szemrzą, nie chcą pracować z Durczokiem. No, ale jak im pracodawca każe, to będą musieli albo fora ze dwora. Takie są realia" - pisze K. Nowakowska w dodatku GW "Wysokie Obcasy" (cyt. za pudelek.pl)
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Portal odlicza już ostatnie godziny do startu...

https://silesion.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Jutro w "Newsweeku" pierwszy od czasów afery wywiad z Durczokiem.

Pod zapowiedzią na stronie internetowej tygodnika znalazł się komentarz byłego pracownika stacji, który stwierdził, że przez <<patafianów z "Wprost" i ich artykuł o białym proszku przetarto mu drogę do odkupienia>>:
Nikt nie wspomni już ludzi których łamał, dziewczynek którym chuchał w kark, dziennikarzy których upokarzał zasłaniając się tabliczką na drzwiach. Nikt nie zapyta już o jego szefów z TVN, którzy na to patrzyli bezczynnie. Groteskowa postać a będzie sztandarem antykaczyzmu zaraz.
I fragmenty z wywiadu:
Nie byłem święty. I wiem, co w życiu robiłem. Wiem, czy byłem dobrym mężem czy nie byłem dobrym mężem. Był czas, kiedy w ogóle nie byłem mężem. Nie będę w to właził, bo to są moje prywatne sprawy. Robiłem, co chciałem
Najpierw długo, z premedytacją, nie oglądałem telewizji. Tylko programy kulinarne. Chyba gdzieś po pół roku zacząłem włączać informacje, najczęściej w Polsacie. Ten niebieski TVN był wciąż takim wołaniem: popatrz, byłeś z nami, a cię już nie ma. A potem przyszedł czas, że mi to zobojętniało i mogłem już spokojnie oglądać wszystko: Wydarzenia, Fakty, Wiadomości i wieczorną publicystykę
Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

Sylwester Latkowski opublikował dziś link na swojej stronie na fb: http://latkowski.com/konfrontacja/zapom ... a-durczoka

Najciekawszy jest jeden z komentarzy: Zamiast zajmować się Durczokiem warto zbadać komu naraził się Dariusz Kmiecik że zginął wraz z rodziną.Czy miało to coś wspólnego z materiałem nad którym pracował o mafii węglowej? Gdzie jest dziś ten materiał.Kto go ma po śmierci dziennikarza?

Tak a propos?;) W końcu obaj ze Śląska.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Wczoraj jeszcze Lis zapytał Durczoka, co powiedziałby o Latkowskim. Ten się tylko uśmiechnął.

To, co uderza po tych dwóch ostatnich wywiadach to to, że Durczok konsekwentnie powtarza, iż nie zna oficjalnie raportu TVN, zatem nie może się do niego ustosunkować oraz unika mówienia o swoim stosunku do kobiet w zespole. Mówi tylko bardzo ogólnie, że miał taki styl zarządzania. W rozmowie z Kim wspomniał jeszcze o wariografie, ale wczoraj u Lisa w obecności kamer niestety już tego nie powtórzył - co dziwi, bo mogłoby to być dosyć istotne.

Program w Polsacie News wystartować ma 20 października, a 28 października ukaże się jego książka.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Kamil Durczok

Post autor: michal_borkowski »

Ciekawe, czy jest powtórka jego programu - może zaraz w nocy?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

A tymczasem w jutrzejszym "Wprost"...
,,Wobec medialnej ofensywy nieprawdy, jaką w ostatnich dniach rozpoczął Kamil Durczok, >>Wprost<< czuje się w obowiązku przerwać milczenie i ujawnić, w których miejscach były dziennikarz TVN mówi nieprawdę” - autorzy materiałów o zachowaniu Kamila Durczoka w redakcji „Faktów” TVN zabierają głos.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Kamil Durczok

Post autor: Maciek_POZ »

"Wprost" kontratakuje :P - ciekawe jaka będzie odpowiedź i czy kiedykolwiek doczekamy się epilogu tej sprawy...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Kamil Durczok

Post autor: Camilo »

Gdy tylko zobaczył okładkę, to odpowiedź już padła. I to rodem z rynsztoka. Druga strona też nie pozostała dłużna, choć ma przewagę w postaci arcymerytorycznego tym razem artykułu, do którego redaktor nie potrafi się odnieść.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kamil Durczok

Post autor: Trzeciak »

Ciekawe co na to Polsat News. Jeśli szefostwo odniesie się tak jak prof. Mrozrowski, to wizerunkowo nieźle stacja zostanie podtopiona. "Newsweek" także - i to być może jeszcze finansowo jak "GW". ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kamil Durczok

Post autor: Trzeciak »

Galerii okładek z Durczokiem ciąg dalszy :): Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości