Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sybic »

Jest opętany...
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: arrow2 »

Fabian pisze:To się wzięło z błędnego koła. Najpierw nie ukrywał, że nie jest wyborcą PiS, z czasem zaczął to akcentować i zwolennicy tej partii dostali szału. Zaczęły sypać się na niego najcięższe bluzgi, za sposób na zniesienie tego obrał postawę twardziela i dalej ładował do pieca, zresztą wciąż wzajemnie się nakręcają. W tym ferworze Jarek czasami nie odróżnia zwyczajnej uwagi od życzeń by zdychał na raka i bywa, że wali na oślep.
A ja np. nie jestem wyborcą PiS i też nie trawię stylu Kuźniara. Gość po prostu uwierzył, że jest wielkim, wspaniałym dziennikarzem. Poczuł luz i myśli, że może wszystko. Do tego ma tak wyidealizowane wyobrażenie na swój temat, że ma ego nadmuchane niczym balon. A wystarczy jedno małe słowo krytyki i traci nad sobą panowanie. Jeżeli skończą się słowa uwielbienia pod jego adresem to prawdopodobnie straci sens życia i zaszyje się na rok na bezpłatnym urlopie :twisted:
:arrow: dwa
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

arrow2 pisze:A ja np. nie jestem wyborcą PiS i też nie trawię stylu Kuźniara. Gość po prostu uwierzył, że jest wielkim, wspaniałym dziennikarzem. Poczuł luz i myśli, że może wszystko. Do tego ma tak wyidealizowane wyobrażenie na swój temat, że ma ego nadmuchane niczym balon. A wystarczy jedno małe słowo krytyki i traci nad sobą panowanie.
Nie przeczę.
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kuba1245ab »

Dzisiaj Jarosław Kuźniar powiedział, że jest niewiarygodny i powinien odejść z telewizji :o ale tylko w odpowiedzi do materiału o kolorze oczu ;(
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Zwykły żart.
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: kuba1245ab »

Fabian pisze:Zwykły żart.
Kuźniar robi sobie wiele żartów związanych z odejściem z telewizji, ale na coś poważnego się nie zanosi (chyba, że coś mnie ominęło :mhm: )
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

No, te żarty biorą się z kipiącej nienawiści do niego.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: 3405t »

co im on zrobił że go tak nie lubią?
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Wyżej napisałem o błędnym kole. To w większości zwolennicy IV RP, a on nie ukrywa, że to nie jego bajka i gdy ktoś z tych klimatów da powód, Jarek nie omieszka go wyśmiać. To doprowadza ich do szału. Poza tym oni przypisują mu możność wpływania na nastroje wyborcze, nazywają go sługusem Tuska.
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: grero89 »

3405t pisze:co im on zrobił że go tak nie lubią?
Jest. I poprzewracało mu się w pewnej części ciała. Stał się nudny.
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nudny to akurat on nie jest. Najlepiej spośród wszystkich w TVN24 działa na spontanie, przed kamerą wypada naturalnie i jest dobrze przygotowany.
Ale w pewnej części ciała faktycznie zaczęło się przewracać, i nad tym nie ma już nawet co debatować, bo chyba wszyscy się z tym zgadzają.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Dobrze przygotowany? W ostatnich latach notorycznie coś myli. Przykładowo z poprzedniego roku:
Wodospad Victoria w Zimbabwe. Australijska turystka Erin Langworthy skakała z mostu wznoszącego się 25 metrów nad spienioną rzeką Zambezi. W pewnym momencie pękła lina bungee i dziewczyna wpadła do wody.
~ Nazywał ją Amerykanką.
15 letni Mateusz Piesiak zrobił na Long Island w stanie Nowy Jork fotografię ostrygojadów, która zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Young Wildlife Photographer organizowanym przez BBC.
~ Z pięć razy, w tym na początku wywiadu z autorem zdjęcia powiedział, że to na Florydzie, chłopak go poprawił.
Latem wyburzony został Pallas Hotel w Nowym Orleanie, stan Luizjana.
~ Jarek powiedział, że to w Los Angeles.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: wafel »

Na początku zaznaczę, że nie jestem jego wielkim fanem, ale wydaję mi się, że każdy z Was o czymś zapomina - Poranek trwa w TVN24 aż 5 godzin - uwzględniając, że TVN24 nadaje od 6 do 24 oznacza to, że J.Kuźniar jest w oczach (i głowach widzów) przez ponad 25% dziennej emisji. Wyciąganie kilku pomyłek z poprzedniego roku nie jest zbyt dobrym pomysłem - wystarczy zwrócić uwagę na charakter pasma porannego i na jego wcześniejsze przygotowania (oczywiście nie twierdzę, że wszystko od początku odbywa się na spontanie, ale przygotowań programu jest nieporównywalnie i relatywnie mniej niż w przypadku innych programów w TVN24). Poza tym trudno, aby ktoś kto występuję tak długo w TV (pod względem dziennym i względem całego okresu pracy - nieprzerwanie od 6 lat)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Było ich więcej, nie będę już dodawał kolejnych, ale sam teraz zwrócę uwagę na to, że te, które wychwytuję przeważnie dotyczą krajów anglojęzycznych, którymi osobiście żywo się interesuję, dlatego każda taka pomyłka huczy w mojej głowie. Zatem częściowo problem można położyć na karb mojego uwrażliwienia. ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

@wafel ma rację. Poranek to przeszło 20 godzin programu w tygodniu o nieludzkiej porze. I wymaga naprawdę sporej wiedzy, i to z każdej dziedziny życia. Pojedyncze wpadki owszem się zdarzają, ale biorąc pod uwagę poziom innych w TVN24, to z Kuźniarem jest naprawdę dobrze. I on jest raczej świadomy swoich braków, ale na przykładzie ekonomii widać, że chłonie wiedzę i że jest ciekawy świata. Czuć u niego to powołanie dziennikarskie. Jeżeli nie zmarnuje tego głupimi komentarzami, to za 10-20 lat może naprawdę wiele osiągnąć.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości