Marek Osiecimski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Marek Osiecimski

Post autor: maxxx »

Obrazek

Chyba tez jakis nowy reporter-pierwszy raz Go widze :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ma niski glos - z poczatku myslalem, ze to Tejchman :>
Do tej pory widzialem jego jedna relacje - po 11.00. Skonczyl ja przed zaplanowanym czasem - kilka sekund ciszy, az Kaliszewski nie wiedzial co ma zrobic i podziekowal za relacje :aniol:
Moim zdaniem wypada bardzo srednio, nic ciekawego, co by moglo mnie przyciagnac przed ekran nie prezentuje :nie:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

?redni to za wysoka ocena. :D Moim zdaniem jest beznadziejny. Macha tym mikrofonem, rozgl?da si? na boki i przede wszyyystkim yyy j?ka yyy si?. Nie da si? ogl?da? jego relacji. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pawell pisze:?redni to za wysoka ocena. :D
Dalem mu ja troche na wyrost. Jednak dzis byl najprawdopodobniej jego debiut w telewizji, wiec kazde zachowanie bylo... dopuszczalne. Z ostateczna ocena wstrzymalbym sie jeszcze jakis czas.
Gaudi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 28 sty 2008, 11:49

Re: Marek Osiecimski

Post autor: Gaudi »

maxxx pisze:Obrazek

Chyba tez jakis nowy reporter-pierwszy raz Go widze :rozglada:
Moim zdaniem chlop wychodzi niezle, dzis widzialem jego wejscie z granicy. Opanowany, ma kontakt z kierowcami. Jak na poczatki - niezle!
Szczegolnie od drugiej strony TV ;-)
Gaudi
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj widziałem relacje Marka po tymczasowej nieobecności i już nie był to ten sam Marek :nie: Nie było już słychać ''yyy'', nic też nie dekoncentrowało jego uwagi. Język był płynniejszy i trochę bardziej ułożone myśli - widać było, że solidnie się do tego przygotował. Przed chwilą też widziałem jego materiał w magazynie ''Polska i świat'' :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marek Osiecimski

Post autor: maxxx »

Potwierdzam-wg mnie się poprawił :D Był taki rozdygotany przy tej granicy wtedy :lol: Ale jeszcze raz sie potwierdza żeby nie skreślac po jednym razie nikogo :stop: Aczkolwiek nie twierdze,że jest juz jakiś świetny :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marek Osiecimski

Post autor: maxxx »

Dziś zagościł w studio :arrow: :arrow:

ObrazekObrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W Sejmie :shock:
Obrazek Obrazek

Rozumiem, że nowy reporter, ale powinien co najwyżej robić materiały - zacina i myli się, co chwilę poprawia swoje wypowiedzi i słychać ciągłe ''yyy'' :nie:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnio jest dość zapracowany. Wczoraj jeszcze przed północą widziałem jego relacje, dziś już od samego rana. Wszystkiego dotyczyły huraganu Emma :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzę, że TVN24 tak łatwo się nie poddaje. Marek ponownie relacjonuje z Sejmu - poprawa jest rażąca :spiewa:
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Marek ma za sobą kolejny pracowity dzień. Tym razem od rana do późnego popołudnia relacjonował z jednego z warszawskich marketów. Mówił o tłokach w sklepie, promocjach, które są tylko z nazwy itd. Idzie mu coraz lepiej i coraz bardziej się do niego przekonuję :spiewa:
Marta30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 24 sie 2008, 11:57

Re: Marek Osiecimski

Post autor: Marta30 »

Marek jest najlepszym z reporterów "terenowych" nie czepiacie się różnych dziwnych panienek mówiących na przydechu i po polskiemu,a czepiacie się faceta,który po pierwsze rozumie to co mówi ,po drugie mówi ładnie po polsku,po trzecie nie udaje reportera z CNN .Marek Osiecimski to super nabytek i jeszcze pokaże pazur . :D
Maitrei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 24 sie 2008, 15:48

Re: Marek Osiecimski

Post autor: Maitrei »

Całkowicie się z Tobą Marto 30 zgadzam,bardzo przyjemnie słucha się pana Marka,ten głos!
A krytykować z kanapy jest zawsze najwygodniej.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marek Osiecimski

Post autor: piotrek888 »

Atak słowny zresztą szarpną go również, na Marka w czasie bójki pod KDT - materiał video

http://eastnews.pl/news/footage/foto/in ... d/00002320
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 52 gości