Krzysztof Ziemiec

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Krzysztof Ziemiec

Post autor: tobi »

Na razie nie ma wyjaÂśnienia powodu zdjĂŞcia Krzysztofa Ziemca z anteny.
PojawiajÂą siĂŞ nieoficjalne gÂłosy prowadzenia rozmĂłw Ziemca z TVP.

NaleÂży zauwaÂżyĂŚ Âże caÂły ostatni tydzieĂą nie byÂło Go na antenie a takÂże wczeÂśniej byÂł 3 razy w tygodniu.
DziÂś prowadziÂł Magazyn24Godziny o 11 lecz po kilku godzinach zostaÂł zdjĂŞty i zastÂąpiÂła Go Anna KalczyĂąska.
Ostatnio zmieniony piątek 08 paź 2004, 17:51 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mi siĂŞ wydaje, Âże byÂł w poprzednim tygodniu i to doÂśc czĂŞsto... :roll:
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W tym tygodniu byÂł czĂŞsto za to w poprzednim nie byÂł wogĂłle.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no to tvn24 powoli rozwiazuje problem nadmiaru prowadzacych serwisy :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

TAK w poprzednim nie byÂł w ogĂłole, za to byÂła TVN24Automat* Anna JĂŞdrzejowska.

ByÂł on niedoceniany, czasami kazali mu pracowaĂŚ 6-7 dni w tyg dodajÂąc zastĂŞpstwo jednego z wyÂższych w tej stacji Grzegorza Miecugowa. Wielokrotnie byÂło widaĂŚ u niego zmĂŞczenie.

A byÂł niedoceniany ze wzglĂŞdu na to co robiÂł kiedyÂś, bo niewiele jest dziennikarzy o tak dUÂżym doÂświadczeniu. Z tego co gdzieÂś czytaÂłem to robiÂł kiedyÂś materiaÂły z Czeczenii i w ogĂłle tematyka sÂłowiaĂąska jest mu bliska. Jednoczesnie pracujÂąc w TVN24 pracowaÂł dla radiowej TrĂłjki. Na prawde co raz mniej
pozostaje w TVN i TVN24 ludzi z pasjÂą i jak to Pan PieczyĂąski podkreÂślaÂł w wywiadach ludzi z osobowoÂściÂą.
Odsuwani sÂą Danuta Kondratowicz, Marta Kuligowska zastĂŞpowani 'ludÂżmi z ukÂładĂłw' mam tu na myÂśli juÂż5 razy w tygoodniu AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą czytajÂąca jak Grzegorz Kajdanowicz*, ktĂłra mimo tylu dyÂżurĂłw wage przykÂłada nie do jakoÂści tego co czyta ale szybkoÂści przeczytania
.


Do arrow.) zwróÌ tylko uwage w jaki sposób to robi¹. Odsuwaj¹c tych najlepszych, tych którzy przyczynili siêdo marki Tego kana³u. Ludzi z doœwiadczeniem....W prawdziwej stacji informacyjnej to by nie mia³o miejsca. To wszystko odkrywa uk³ady i osobê Adama Pieczyùskiego . oby tylko Pochanke tak samo siê nie popsu³a.
Ostatnio zmieniony piątek 08 paź 2004, 17:56 przez tobi, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I nie zapominaj, Âże odsuwana jest rĂłwnieÂż Anita Werner bo nie powieÂż mi Âże tak nie jest jak 5 razy w tygodniu dÂługi dyÂżur ma Jedrzejowska a Anitka tylko 2 razy krĂłtki dyÂżur w poranku.(w faktach o 16.45 tylko 1 raz)
Ziemiec byÂł dla mnie nr. 2 w tej stacji(oczywiÂście pierwsza Anitka)
Nie ma juÂż tam kogo oglÂądaĂŚ. W faktach taki sam syf wiĂŞc ja osobiÂście przestaje oglÂądaĂŚ tvn-y bo oglÂądanie Grzegorz Kajdanowicz*w(poza 1 wyjÂątkiem) nie jest przyjemnoÂściÂą.

Jak chcia³ przejœÌ do tvp to oznacza to, ¿e w tvn24 atmosfera nie jest za ciekawa i jak siê porzuca tvn24 to jest to bardzo z³y znak. Nawet to kosmiczne studio nie przekona³o go.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Po pierwsze nie w...dalaj siĂŞ znĂłw z Anitka. Sorrki ale siĂŞ uniosÂłem.

Po drugie to fakt, i praktycznie to byÂło do przewidzenia. Sukces uderzyÂł do gÂłowy i oszczĂŞdzajÂą na dobrych dziennikarzach angaÂżujÂąc reporterĂłw czyli Anne JĂŞdrzejowskÂą i Anne KalczyĂąskÂą [choĂŚ TÂą bardziej szanuje, choĂŚby na jej wyksztaÂłcenie]

Tak sie dzieje od odejÂścia Lisa gdy zabrakÂło prowadzÂącego Fakty. Bo kaÂżde przesuniĂŞcie czy Rymana czy Anity czy Pochanke to powodowaÂło jak zamek z piasku przesuniĂŞcie w TVN24. Najlepszy grafik byÂł moim zdaniem w wakacje, a przynajmniej okresie gdy to ÂśledziÂłem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja tutaj piszĂŞ o wszystkich a wÂłaÂśnie Anita teÂż pracuje w tvn24 i bĂŞde o niej pisaĂŚ jak sprawy dotyczÂą grafiku. Sorry ale ja juÂż nie potrafiĂŞ zrozumieĂŚ o co temu tvn-owi chodzi. Po jakÂą cholerĂŞ robiÂą te wszystkie zmiany w grafiku. :?: ByÂło dobrze(no moÂże prawie dobrze) ale nie trzeba wszystko rozwaliĂŚ i zrobiĂŚ po swojemu. :twisted: :twisted: :twisted:

Trzeba pisaÌ tu o wszystkim bo wszystko ze sob¹ siê wi¹¿e i jest to jakby system naczyù po³¹czonych.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Dobra dobra, mnie martwiÂą na pierwszym miejscu Danuta Kondratowicz, Marta Kuligowska.
Ale szanuje Twoje zdanie o Anitce i nie darze jej tak¹ nienawiœci¹ jak Annê Jêdrzejowsk¹ i to j¹ winie za ca³¹ T¹ sytuacjê.
KtoÂś mUsi byĂŚ winny, a ona jak najbardziej pasuje.

KiedyÂś byÂł Porada/Werner; Marciniak/Ziemiec ; /Kondratowicz/KalczyĂąska/Kuligowska/Werner
a w Magazynach Pochanke17.30 i Ryman21

I TO BYÂŁO TO. TO BYÂŁA STACJA INFORMACYJNA. tO BYÂŁA MARKA.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dla JĂŞdrzejowskiej tam nie ma miejsca. Ona pracuje tam dopiero od grudnia a juÂż jest kreowana na gÂł. twarz tej stacji. Paranoja totalna. :twisted: :twisted: :twisted: Ludzie ktĂłrzy charowali od poczÂątku sÂą spychani na margines a jakaÂś automatk* wpycha siĂŞ tam na chama i to tylko dziĂŞki znajomoÂściom. :twisted: :twisted: :twisted:
Ciekawe kto bĂŞdzie nastĂŞpny po Ziemcu :?: :?: :?:
Jakie zmiany w grafiku jeszcze nas czekajÂą. :?: :?: :?:

PS:;ÂŁukaszu napiszesz jakiegoÂś newsa o tym :?: :?: :?:
Mo¿e trochê s³ów krytyki do tvn-u :?: :?: :?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak spycha siĂŞ Danute kondratowicz i Marte Kuligowska,
o Anicie nie wspominajÂąc, choĂŚ ma Fakty 2 razy i w sumie prawie caÂły tydz zajĂŞty.

A jak trzeba to dajÂą Danucie Kondratowicz 4 dni pod rzÂąd w godz 9-15 {tajk byÂło}. I tak jechali po KrzyÂśku.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ten temat mĂłgÂł byĂŚ w dziale zaÂłoga TVN - myÂślaÂłem, Âże jestem pierwszy, zaÂłoÂżyÂłem i musiaÂłem kasowaĂŚ. CĂłz teraz bĂŞdzie;
MinĂŞÂła 12, Krzysztof Ziemiec, zapraszam na WiadomoÂści.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Nie widzĂŞ tego Ziemca w TVP. Nie pasuje mi do WiadomoÂści.

A temat jest tu, bo KrzyÂś z TVNem nie miaÂł nic wspĂłlnego.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ziemiec jest bardzo dobry, mo¿e rzeczywiœcie nie pasuje w 100% do Wiadomoœci, ale przecie¿ có¿ innego móg³by robiÌ? Mo¿e bêdzie gospodarzem wydaù wieczornych - trwaj¹ ju¿ 15 minut i s¹ uzupe³nieniem tego, na co nie by³o miejsca (z braku czasu) w wydaniu g³ównym - np o zdrowiu i ekonomii. A mo¿e FORUM? Kto wie, po¿yjemy zobaczymy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Pyta³em dwóch osób pracuj¹cych w TVN24, a dos³ownie przed sekund¹ dosta³em maila od jeszcze innej osoby, która potwierdzi³a, ¿e Krzysztof Ziemiec dosta³ propozycje prowadzenia g³ównego wydania "Wiadomosci" TVP...
Tutaj cytat z wypowiedzi pana X( nie wymieniam tu imienia bo chyba kaÂżdy wie o kogo chodzi)
No to chyba PieĂąkowska poleci natychmiast a i los holeckiej jest bardzo niepewny. :?:

PS:ÂŁukaszu tylko nie kasuj tego posta bo uznam to za cenzurĂŞ ktĂłrej nie powinno byĂŚ na tym forum.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 60 gości