Mirosław Rogalski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Postaw siĂŞ na jego miejscu. Chyba lepsza Interwencja, niÂż ITVN. Po za tym to niewielka strata. W Uwadze LeÂśkiewicz i Cebula sÂą znacznie od niego lepsi.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

To wolĂŞ ITVN, bo TVN zawsze przodowaÂł we wszystkim. Moze nie robiÂł wielkich rzeczy dla ITVN, ale byÂł w Ameryce, a to duÂży prestiÂż, mozliwosĂŚ rozwoju i z zaÂłoÂżenia lepsze Âżycie.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Teraz jest on w polszmatowskiej interwencji ale przelaczylem bo nie chce mi sie sluchac tych glupot o jakich gadaja :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Teraz jest on w polszmatowskiej interwencji ale przelaczylem bo nie chce mi sie sluchac tych glupot o jakich gadaja :)
Wiesz...jezeli uwaÂżasz, Âże prĂłba wyjaÂśnienia sprawy dramatu kobiety, ktĂłra musiaÂła opuÂściĂŚ swoje mieszkanie przez jakieÂś dziwne interesy urzednikĂłw i dalszy ciÂąg Âśledztwa w sprawie wydarzeĂą w Mielcu to gÂłupoty to brawo !! GratulujĂŞ dobrego sampoczucia :? :evil:
MoÂżna telewizji nie lubieĂŚ i dobra...Ja teÂż nie przepadam za Polsatem ale nie odwaÂżyÂłbym siĂŞ napisaĂŚ nigdy, Âże tego gatunku sprawy, ktĂłre sÂą przedstawiane nawet w Polsatowskiej "Interwencji" czy kaÂżdej innej telewizji to gÂłupoty.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale czy ja napisalem ze ta sprawa jakiejs pani jest glupota ?? NIE :!: mialem na mysli ze wiekszosc spraw jakie sa przedstawiane w tym programie to sa glupoty :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Janek Kowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: Toruń

Re: MirosÂław Rogalski

Post autor: Janek Kowalski »

Witam jestem tu nowy więc wyaczcie jestem ztremowany trochęCzy ma ktoś nagranie z panem Rogalskim jak prowadzi uwagę.
Liczą się tylko fakty
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości