Magdalena Raczkowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Magdalena Raczkowska

Post autor: epsztajnek »

Ostatnio , co pojawi się nowa twarz przed kamerą, ma zakładany nowy wątek.
A dlaczego wciąż nie ma swojego wątku aktualna przodownica pracy reporterskiej "Polski Świata" ? ;)
Przez długi czas zajmowała się w PiŚ komentowaniem materiałów zagranicznych. Swoje "5 minut" otrzymała w czasie pamiętnej histerii świńskogrypowej. Mocno wtedy zakotwiczyła się w tematach medycznych. Z czasem zaczęła sięgać po inne tematy.
Ostatnio podróżuje po Polsce , od Dolnego Śląska i pozostałościach po tajnych fabrykach hitlerowskich po Warmię i Mazury. Wybrała się też do Moskwy na festiwal polskich filmów.
Fragment jej reportażu ze spaceru po Moskwie - przejście przez jezdnię w drodze na Kreml przypomniał mi reportaż Agaty Tomaszewskiej z Buenos Aires sprzed dwóch lat. I pomyślałem - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Tam za oceanem widzieliśmy gorącą latynoskę z włosami zmierzwionymi upalną burzą , a tutaj swojską słowiańską blondynkę, z włosami rozwianymi surowym rosyjskim wiatrem, przed którą chyli czoła sam car Mikołaj. :)
Magda ma tę samą właściwość co Beata Tadla - wydaje się być zawsze dyskretnie uśmiechnięta, nawet kiedy jest poważna.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Raczkowska

Post autor: maxxx »

Gdzieś na długi czas mi wypadła z pola widzenia. I teraz pytanie wrociła do Polska i Świat, czy ja aż tak wypadłem z obiegu?? . Ale do rzeczy.. Chciałem pogratulować Pani Małgorzacie dzisiejszego materiału nt. Tomasza Mackiewicza. Udało Jej się coś fantastycznego, nie była na pierwszym planie a była widoczna. I tak to powinno wygladac. Już nie wspomne o wkładzie pracy, aby osiagnac taki 40 minutowy materiał . Brawo i dziękuje jako widz. Można chwile bez obrzydliwej polityki?
Można by temat przenieść do innego działu
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magdalena Raczkowska

Post autor: epsztajnek »

Chyba nigdy do końca nie wybyła z PiŚ - rzadko, bo rzadko, ale jednak co jakiś czas jej materiały się pojawiały.
( chociaż ostatnimi czasy nie oglądam tego pasma )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 67 gości