Igor Sokołowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

opust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 07:28

Re: Igor Sokołowski

Post autor: opust »

Z racji tego iż dzisiaj obowiązuje cisza wyborcza pozwoliłem sobie z rana przełączyć z TVN24 na TVP Info ku mojej wielkiej radości zobaczyłem tam pana Igora , widzę iż dołączył do swoich .Cały czas twierdziłem iż ten słabiutki dziennikarz nie pasuje do załogi TVN-u .Jak pisałem o jego gafach , potknięciach , żenujących mało profesjonalnych wypowiedziach ,to po prostu usuwano te wpisy , bo niby nie wypada , bo to dobry dziennikarz . No i jednak marzenia się spełniają .
Wstajesz i Wiesz w końcu bez Sokołowskiego :)
opust
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Igor Sokołowski

Post autor: ketjow »

gratuluję marzeń
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

opust pisze:Z racji tego iż dzisiaj obowiązuje cisza wyborcza pozwoliłem sobie z rana przełączyć z TVN24 na TVP Info ku mojej wielkiej radości zobaczyłem tam pana Igora , widzę iż dołączył do swoich .Cały czas twierdziłem iż ten słabiutki dziennikarz nie pasuje do załogi TVN-u .Jak pisałem o jego gafach , potknięciach , żenujących mało profesjonalnych wypowiedziach ,to po prostu usuwano te wpisy , bo niby nie wypada , bo to dobry dziennikarz . No i jednak marzenia się spełniają .
Wstajesz i Wiesz w końcu bez Sokołowskiego :)
Głosy krytyki nie były usuwane - jedynie posty obrażające, naruszające godność drugiego człowieka. I aby to zrozumieć trzeba mieć chociaż odrobinę godności. Co do reszty to nie będę się już wypowiadał, bo jak widzę, do niektórych nic nie trafia.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Camilo »

Sokołowski w wieczorze wyborczym TVP zajmuje się przeglądem Internetu - nie tylko portali społecznościowych, ale też m.in. prasy zagranicznej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

20.07 oraz 22.07 (jeśli do tego czasu nie zmieni się ramówka) TVP1 wyemituje odcinki serialu "Egzamin z życia" w których zagrał Igor Sokołowski.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

Tak w ramach przypomnienia - jutro o 8:55 i w środę o godz. 9:00 TVP1 przypomni 2 odcinki serialu "Egzamin z życia" z udziałem Igora Sokołowskiego.
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Igor Sokołowski

Post autor: pozytywnie24 »

Meteor pisze:Szkoda tego transferu, to był jeden z najlepszych prezenterów w TVN24. TVP INFO oglądam właściwie tylko jak nie mam dostępu do TVN24 (głównie w podróży) i mimo pewnych wzmocnień ciężko się to ogląda. Mam na myśli formę przekazu. Większość prezenterów jest dosyć bezbarwna, czytają jakby od niechcenia, w strasznie drętwy sposób. Wystrój studia też nie przypadł mi do gustu, a i technologicznie są w tyle.

Kolejna kwestia, to przejścia do TVP INFO są jednak ryzykowne. Nawet jeśli obecnie jest tam nieźle, to jest to firma bardziej zależna od polityki niż TVN. Jak zmieni się opcja rządząca w kraju, to będą też zmiany kadrowe w TVP i trudno przewidzieć jak głęboko one sięgną.
Widzisz Meteor, długo trzeba było czekać? Oby to nie były początki...
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dy ... i-polskiej#
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Meteor »

@pozytywnie24, to odejście jest skutkiem zwykłej zmiany zarządu. Nie ma związku ze zmianą na stanowisku prezydenta. Pisząc to miałem na myśli głównie zmiany mogące być wynikiem ewentualnej wygranej PiS w wyborach parlamentarnych, co obecnie wydaje się bardziej prawdopodobne, niż w chwili kiedy pisałem tego posta. Jeśli tak się stanie, to nowa partia rządząca obsadzi KRRiT swoimi/koalicjanta ludźmi (każda partia to robi po wygraniu wyborów), a ci z kolei wpłyną na skład zarządu TVP i zmiany pójdą dalej. Oczywiście nie muszą one sięgnąć prezenterów. Dużo będzie zależało od tego czy do KRRiT i zarządu trafią osoby umiarkowane czy radykalne i nastawione na czystki.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

U mnie w pracy, kiedy zmienił się dyrektor, po miesiącu zaczęli zwalniać jego ludzi.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Czy IS prowadzi jeszcze Poranek w TVP INFO?
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Igor Sokołowski

Post autor: ketjow »

tak
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Odkąd zmienił się dyrektor TAI, rzadziej go tam widzę.
To tylko moje skromne zdanie
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Igor Sokołowski

Post autor: arturoo »

Igor Sokołowski pracuje jeszcze w TVP Info??? Ja ostatnio widziałem go bodajże miesiąc temu. To trochę dawno jak na dziennikarza informacyjnego.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

Jeszcze tak, ale ilość dyżurów ma ograniczoną do minimum.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Camilo »

Transfer życia to to nie był. :neutral:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 59 gości