Igor Sokołowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Camilo »

A tak manifestował swoją niechęć do porannego wstawania będąc w TVN24...
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Efcia »

A widzów przywitał słowami "dołączam do najlepszych ..." - bez komentarza
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Igor Sokołowski

Post autor: matik »

I jeszcze padło stwierdzenie że w TVP Info "Wstajesz i Wiesz więcej". Nie wiem jak Wy to oceniacie, ale to już chyba troszkę nieelegancko zabrzmiało w stosunku do poprzedniego pracodawcy.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Efcia »

zabrzmiało bardzo nieelegancko i ja już wstaję i wiem ;) , że poranka w tvp info oglądać nie będę 8)
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Igor Sokołowski

Post autor: ketjow »

bez przesady. Akurat za Igorem nie przepadam, ale nic niestosownego w takich komentarzach nie widzę.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

matik pisze:I jeszcze padło stwierdzenie że w TVP Info "Wstajesz i Wiesz więcej". Nie wiem jak Wy to oceniacie, ale to już chyba troszkę nieelegancko zabrzmiało w stosunku do poprzedniego pracodawcy.
Gorzej niż niektóre kiepskie żarty na tym forum.
To tylko moje skromne zdanie
spike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2015, 18:29

Re: Igor Sokołowski

Post autor: spike »

W tvp info wstaje i wie bo w tvn 24 musiał wstawać i łgać.
Swoje kiepskie żarty masz na myśli? :P
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Skoro uważasz, że TVN kłamie, to po co oglądasz tą stację?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Camilo »

Akurat włączyłem, gdy serwis o 9:00 zapowiedział godziną 8:00. Nie przestawił jeszcze zegarka? :neutral:

Nie dość, że zaprzeczył sobie w stosunku do tego, o czym mówił widzom WiW, to jeszcze w ciągu jednego dyżuru spalił za sobą wszystkie mosty. Pogratulować. No i że tylko serwisy prowadził to też mnie mocno zdziwiło. TVP Info i im Porankom ten transfer na pewno wyjdzie na korzyść, ale dla mnie - porażka. Spodziewałbym się chociaż większej klasy.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Chyba coś zmieniło się z serwisem (to już nie Poranek?) po 10, zwykle dłuższe wejścia poświęcone były na zapowiedzi Panoramy, Teleexpressu, Wiadomości. Teraz znalazły się tylko pod koniec serwisu i... chyba krótsze, ale może się mylę. Te wymuszone podziękowania na koniec dla wszystkich też były sztuczne i jeszcze przeprosiny (Rudnik?) za niezręczną uwagę o urodzie tenisistek.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Camilo »

Ten element po 10.00 to już od jakiegoś czasu występuje w Porankach Info.
Ogólnie Sokołowski zniechęcał mnie już do siebie pod koniec pracy w TVN24, ale dzisiaj czuję, że się miarka przebrała. :lol2: Cieszę się, że Jacoń przejął schedę po nim we "Wstajesz i wiesz", bo nawet jak kończy dyżur o północy a zaczyna po 5:00, to ma jakiś szacunek do widza. Więc i ja mam do niego.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Dzisiejszy serwis Igora Sokołowskiego o godz. 9. 00 (8. 00 "starego" czasu) zostanie także zapamiętany z uwagi na tę publikację: http://300polityka.pl/stan-gry/2015/04/01/110041/
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Igor Sokołowski

Post autor: prze_kw »

Fajnie - gdy dowiedziałem się że odchodzi z TVN24 to byłem zasmucony, szkoda mi było, że dobry dziennikarz przechodzi do Info. Dziś żałuję swojego żalu - pan Sokołowski pokazał się z jak najgorszej strony.

Skrót dzisiejszego "Poranka" (autor: Lord_Info) - https://www.youtube.com/watch?v=Mddn7fi ... e=youtu.be
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Igor Sokołowski

Post autor: Greg Haus »

TVN24 pożegnało go jego ulubionymi pociagami, w TVP INFO zadebiutował dowalając swoim dawnym kolegom. Małość. Z drugiej strony co oczekiwać po proPiSowskim dziennikarzu ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Igor Sokołowski

Post autor: michal_borkowski »

Nie jestem - delikatnie pisząc - fanem tej partii, ale jakoś nie zauważyłem, oglądając serwisy, jego politycznych sympatii. W czym się ona wyraża(ła)? Nie był przecież komentatorem ani publicystą.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości