Jarosław Kulczycki

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

JarosÂław Kulczycki zostaÂł prowadzÂącym PanoramĂŞ

Post autor: michos »

http://www.press.pl/
MyÂśleliÂśmy i myÂśleliÂśmy co ma Warakomska mĂłwiÂąc o nowych prezenterach no to juÂż wiemy.
Nie widziaÂłem dzisiaj panoramy ale kulczyckiego nawet lubiĂŞ.
Teraz jak kulczycki ktĂłry z panoramÂą miaÂł moÂło wspĂłlnego to moÂże teraz ShymallĂŞ to WiadomoÂści. :twisted: :twisted: :twisted:
OsobiÂście jestem przeciw ale takie gÂłosy juÂż sÂłyszaÂłem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, widzia³em, trochê siê myli³, mia³ wpadki jêzykowe, ale ogó³nie mówi¹c sz³o mu calkiem dobrze. Zgoli³ brodê i w¹siki, wygl¹da³ dobrze. Poza tym ma bardzo dobry i ³adny g³os.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie znam goscia, nigdy go nie widzialem, a Shymalla ma byc rzeczywiscie prowadzaca wiadomosci. Za to jak dzis zobaczylem Molek to az mi...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WidziaÂłem go, ale...
MoÂże mi ktoÂś powiedzieĂŚ skÂąd ja go znam?
:lol:
:)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

szymcio9 pisze:WidziaÂłem go, ale...
MoÂże mi ktoÂś powiedzieĂŚ skÂąd ja go znam?
:lol:
ByÂł prezenterem TVP2. NadawaÂł codziennie relacje podczas powodzi na WiÂśie w 2001 roku (coÂś jak Wiernikowska w 1997). Na TVP3 Regionalnej prowadziÂł teleturniej dla dzieci "Budujemy Mosty". PostaĂŚ widoczna, bo do przyjÂścia Dowbora to byÂł jedyny facet w gronie MÂłynarskich, Torbickich, Fajkowskich itd. CzĂŞsto braÂł udziaÂł w dwĂłjkowych imprezach - I Ty zostaniesz ÂŚwiĂŞtym MikoÂłajem, Sylwester itp.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja zaczynam kojarzyc o ile sie nie myle, bo w "budujemy mosty" to jakis mlody gosciu, a nie z broda...
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

baryla pisze:ja zaczynam kojarzyc o ile sie nie myle, bo w "budujemy mosty" to jakis mlody gosciu, a nie z broda...
Czy broda jest atrybutem starca? CiÂągle uwaÂżam go za mÂłodego, a brodĂŞ zapuÂściÂł jakieÂś gĂłra dwa lata temu.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

DziĂŞki za wtyÂłumacznie ;)
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Dzis wreszcie goscia skojarzylem, jak go w "Fakcie" zobaczylem. I sie ciesze, ze prowadzi panorame... Dobrze prowadzil tez w tamtym roku "Eurowizje dla dzieci"
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

bardzo go lubie ale co sie stalo z :BoÂżena Targosz,Ewa GodlewskÂą- BundÂą i Joasia Racewicz???
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

moze urlop? :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Targosz juÂż od kilkunastu miesiĂŞcy nie pracuje w Panoramie - obecnie ma etat w Agencji Produkcji Autycji Telewizyjnej TVP - zazwyczaj przygotowuje krĂłtkie, cykliczne programy, np o Unii Europejskiej. Racewicz i Godlewska - Bunda sÂą na urlopie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Urlop?!- w przypadku E. Godlewskiej-Bundy i J.Racewicz bardzo prawdopodobne, ale u Targosz to ona chyba zrezygnaowaÂła bo jej nie widziaÂłem od roku moÂże mniej. Ostatnio prowadziÂła jakiÂś program o UE po "GoÂściu 1" chyba sie nazywaÂł PORADNIK EUROPEJSKI :?: :?: Ale dokÂłandie Nie wiem!!

P.S. Pamiêtacie jak PANORAMÊ kiedy¶ prowadzi³a JOANNA £AZIÑSKA osobo¶cie jej nie pamiêtam ale, widzia³em jej zdjêcie na stronie http://www.panda.friko.pl Jak kto¶ cos o niej wie to prosze o odpowiedz!!!

Ciekawe co siê stanie z Fajkowsk¹, Dowbor, Dowborem, Torbick¹, M³ynarsk¹, jak zlikwiduj¹ wejœcia ze studia ????? O Kasie Obarê sie nie boje bojê bo prowadzi FAKTY (nie myliÌ mi z tymi TVN) TVP 3 Wroc³aw, Monika Richardson (nie wytykaÌ mi b³êdów!) ma Europa da siê lubiÌ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale w DwĂłjce prezenterzy raczej zostanÂą - tam krĂłluje Nina Terentiew, ktĂłra doskonale zna siĂŞ na telewizij i wie, Âże pomysÂł Grzywaczewskiego jest pomysÂłem chybionym. ZresztÂą prezenterzy w TVP1 majÂą zostaĂŚ, jednak bĂŞdÂą pojawiaĂŚ siĂŞ rzadko, zaledwie kilka razy dziennie. Nie wszytko wszak da siĂŞ przedstawiĂŚ w formie materiaÂłu filmowego.
Co do Targosz, to tak jak mĂłwiÂłem pracuje w APAT TVP. OprĂłcz produkcji programĂłw pracujĂŞ jako lektor.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:bardzo go lubie ale co sie stalo z :BoÂżena Targosz,Ewa GodlewskÂą- BundÂą i Joasia Racewicz???
Racewicz zdaje mi sie, Âże widziaÂłem w tym tygodniu o 16.00. Po ostatnich zmianach wyglÂąda na to, Âże Racewicz i Bunda bĂŞdÂą prowadziĂŚ PanoramkĂŞ o 16.00, a ta pierwsza bĂŞdzie miaÂła nadal wydanie o 13.00.
kwiatek pisze:
u Targosz to ona chyba zrezygnaowaÂła bo jej nie widziaÂłem od roku moÂże mniej. Ostatnio prowadziÂła jakiÂś program o UE po "GoÂściu 1" chyba sie nazywaÂł PORADNIK EUROPEJSKI :?: :?: Ale dokÂłandie Nie wiem!!
BoÂżena Targosz byÂła od razu wytypowana do odstrzaÂłu juÂż w 2001 roku kiedy przyszÂła Warakomska. Jej nazwisko regularnie pojawiaÂło siĂŞ na listach z osobami przeznaczonymi do zwolnienia do konsultacji ze zwiÂązkami zawodowymi. Warakomska teÂż chciaÂła prowadziĂŚ PanoramĂŞ, a popularnĂŞ CzubĂłwnĂŞ obawiaÂła siĂŞ ruszyĂŚ, bo dostaÂłaby po gÂłowie od widzĂłw. Jednak sama CzubĂłwna odeszÂła do Telekomunikacji w poÂłowie 2002 roku i Targosz ponownie miaÂła wiĂŞcej dyÂżurĂłw. Warakomska jednak pozbyÂła siĂŞ rywalki angaÂżujÂąc Turskiego. Targosz pewnie w ramach trzymiesiĂŞcznego wypowiedzenia prowadziÂła juÂż tylko weekendowe wydania Panoramy o 18.30.

No i niedawno pojawiÂła siĂŞ wÂłaÂśnie w Poradniku Europejskim czy jakoÂś tak.
kwiatek pisze:
P.S. Pamiêtacie jak PANORAMÊ kiedy¶ prowadzi³a JOANNA £AZIÑSKA osobo¶cie jej nie pamiêtam ale, widzia³em jej zdjêcie na stronie http://www.panda.friko.pl Jak kto¶ cos o niej wie to prosze o odpowiedz!!!
Tak, Joanna ÂŁadziĂąska (potem Joanna ÂŁadziĂąska-Molak) przez dÂługi czas prowadziÂła PanoramĂŞ o 7.00 oraz o 16.00. W tym czasie te wydania prowadziÂła na zmianĂŞ z MaÂłgorzatÂą WiÂśniewskÂą i Lechem Kaczmarkiem. WiÂśniewskÂą jednak z czasem odsuniĂŞto, bo ciÂągle siĂŞ myliÂła i potem mieliÂśmy dwĂłch prezenterĂłw tych wydaĂą. Joanna zostaÂła zwolniona w 2002 roku, ale wtedy juÂż od kilku lat nie prowadziÂła Panoramy tylko przygotowywaÂła materiaÂły kulturalne (zresztÂą zawsze to byÂła jej dziaÂłka).
kwiatek pisze:
Ciekawe co siĂŞ stanie z FajkowskÂą, Dowbor, Dowborem, TorbickÂą, MÂłynarskÂą, jak zlikwidujÂą wejÂścia ze studia ?????
Nic nie s³ysza³em o tym, ¿e z Dwójki maj¹ znikn¹Ì prezenetrzy. A nawet jeœli to duzo roboty jest przy "Pytaniu na œniadanie"
Ostatnio zmieniony piątek 13 sie 2004, 12:46 przez michal, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], rex88 i 74 gości