Przemysław Babiarz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Przemysław Babiarz

Post autor: melona »

Przemysław Babiarz - (ur. 4 listopada 1963 w Przemyślu) – polski dziennikarz i komentator sportowy. Pracuje w TVP.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Przemysław Babiarz

Post autor: wojtek_neymar »

Jeszcze niedawno wydawałoby mi się to nie do wiary, ale Przemysław Babiarz od tego sezonu zaczął komentować skoki narciarskie. W ostatni weekend komentował konkursy w Wiśle i skomentuje też zawody z Kuusamo. Wzmianka o tym jest w trzecim od końca akapicie z tego artykułu.
http://www.skokinarciarskie.pl/aktualno ... ochu_TVP_z
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Przemysław Babiarz

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Lubię go. Nie znam go osobiście, ale lubię jak mówi o sporcie. Mówi bardzo ciekawie i choć nie jest z przyjaznej nam telewizji to próżno szukać tej klasy dziennikarza sportowego w TVN24. Nie wiem co to jest autorski power speech, natomiast wiem że jego mowa jest kwiecista. On jest wielkim mówcą i ma dużą wiedzę o sporcie. Nie zgadzam się, że zna się tylko na narciarstwie klasycznym (skokach i biegach narciarskich), pływaniu, lekkoatletyce i łyżwiarstwie figurowym, ponieważ zna się, ma wiedzę o piłce nożnej. Nie trzeba grać w piłkę w klubie w przeszłości, by poznać tajniki tego sportu. Miejmy nadzieję, że będzie przywoływał fakty i wyniki z historii Mundiali w studio TVP Sport podczas MŚ w Katarze 2022.
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
Wojciech 35 xxx
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 249
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 22:49

Re: Przemysław Babiarz

Post autor: Wojciech 35 xxx »

Fan Pani Diany Rudnik ❤ od Lat....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mastrokan i 71 gości