Agata Dąbrowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Assasyn_Mocny
Początkujący
Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 16:42

Agata Dąbrowska

Post autor: Assasyn_Mocny »

Agata Dąbrowska - urodzona we Wrocławiu 19 lutego 1981 roku. Ukończyła w Nysie Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego, a także następnie w Katowicach Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Agata Dąbrowska to zodiakalny wodnik. Oprócz talentu wokalnego Agata ma niezłe wymiary – 169 cm wzrostu i brązowe oczy. :)
Agata Dąbrowska, wokalistka z niezwykłym głosem oraz urodą, występowała w "JTM" jako solistka oraz występuje w ramach zespołu Yaka Band, z Robertem Janowskim, oraz jako wsparcie koleżanki z zespołu JTM – Magdy Tul, bowiem zaangażowała się w jej solowy projekt LADY TULLO sqd.
Ostatnio zmieniony wtorek 16 paź 2018, 02:03 przez Assasyn_Mocny, łącznie zmieniany 1 raz.
Assasyn_Mocny
Początkujący
Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 16:42

Re: Agata Dąbrowska

Post autor: Assasyn_Mocny »

źródło: http://zyciorysy.info/agata-dabrowska/

Cytaty Agaty Dąbrowskiej
„wydaje mi się, że czasami jestem marzycielką, a czasami dość mocno stąpam po ziemi i wtedy myślę aż za bardzo racjonalnie”.
„…najbardziej przyjaźnię się z dziewczynami – Magdą i Anetką, ale również z saksofonistkami Alą i Leną. Z chłopakami też mam bardzo dobry kontakt. Najlepszy z Michałem Polubcem, Rudasiem i oczywiście z Adasiem (uśmiech). Jeżeli jest czas to spotykamy się także poza pracą (uśmiech).”
„Miałam bardzo szczęśliwe dzieciństwo. Spędziłam je w Nysie. Pamiętam jeszcze, że co roku jeździłam z rodzicami nad morze do Darłówka (uśmiech). Jest jeszcze jedno miejsce, które dobrze wspominam z tamtego okresu – Łazy. Byłam tam kilka razy na kolonii (uśmiech).”
Assasyn_Mocny
Początkujący
Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 16:42

Re: Agata Dąbrowska

Post autor: Assasyn_Mocny »

Obrazek
Assasyn_Mocny
Początkujący
Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 16:42

Re: Agata Dąbrowska

Post autor: Assasyn_Mocny »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Assasyn_Mocny
Początkujący
Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2018, 16:42

Re: Agata Dąbrowska

Post autor: Assasyn_Mocny »

Agata Dąbrowska 2012 :)

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości