[TVN] Klub Szalonych Dziewic

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: kamilkomentuje »

Emisja na pewno od marca. Może nie dokłądnie na poczatku ramówki, ale w sezonie wiosennym na pewno ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: kamilkomentuje »

Serial promowany jest już obecnie na antenie TVNu dwoma spotami. Widocznie do promocji, używa się w skrótu "ksd" czyli Klub Szalonych Dziewic (dla tych, którzy nie wiedzą :) )
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem na Onet VOD 2 pierwsze odcinki i wrażenia równie pozytywne jak po ''Usta Usta''. Kolejna opowieść o młodych, pięknych i bogatych, tylko bardziej ukazana z perspektywy kobiet. Myślę, że to się przyjmie i będzie kolejny hicior. Spokojnie można polecać znajomym. 8)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: kamilkomentuje »

Też jestem po seansie obu odcinków. Przyznam że razem z Usta Usta, seriale tworzą super ramówkę. Dodam tylko, że dzisiaj, w niedzielę o 12:25 tvn wyemitował kulisy serialu pt. "Klub Szalonych Dziewic - Gra Wstępna". Dokument trwał 35 minut wraz z reklamami ;).
tvn - wiosną programowo najlepszy.
lukin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 11:08
Lokalizacja: Chodzież

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: lukin »

Oglądając KSD (tylko 20 minut) musze przyznać dobra produkcja. W padł mi w ucho utwór: An Other Way i jest on na stronie: http://www1.playmusiconline.com/pages/home/index.cfm W dziale: Pop/Rock - 2000S - konisus- digi davis - 1.
Disney Grosse pauze
muniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 21 lut 2010, 18:24

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: muniek »

Całkiem przyjemnie się zapowiada :) Zobaczymy co dalej, jak na razie przyciąga dobra kobieca obsada.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: tomas40 »

TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: prze_kw »

KSD bardzo się moim zdaniem rozwinął, wreszcie coś się dzieje (Magda naczelną, romans Darii, terapia Aśki ;d), nie jest to ten sam, nudny KSD z marca. Niestety, nie wiemy, czy serial będzie kontynuowany, liczę jednak na kolejne serie (jak nie jesienią, to wiosną).
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: mfdtv4 »

Dzisiaj gasną światła w KSD. http://www.plejada.pl/3,34057,news,1,1, ... tykul.html

Mam nadzieję, że doczekamy się kontynuacji, bo wiele spraw nie zostało zakończonych. Tak naprawdę dzisiejszy odcinek rzuca światło na kolejne pytania:
Czy Jan będzie z Magdą? A może zdecyduje się wychowywać dziecko wspólnie z Beatą?
Czy Aśka znajdzie prawdziwą miłość? Czy będzie w szczęśliwym związku?
Czy Paweł zrezygnuje z pracy z Karakułach i wróci do Warszawy? Czy jego związek z Darią przetrwa?
Jak potoczą się losy słomki i Mikołaja? Czy różnica wieku i majątku nie będzie już dla nich przeszkodą?

Serial mnie wciągnął. Nie jest ani za słodki ani za ostry, może lekko wyidealizowany. Dobre zdjęcia, super muzyka - tego będzie brakowało.
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Mysza »

Mi ten serial też się bardzo podobał i już wiemy, że kontynuacji nie będzie. Szkoda, można było chociaż go zakończyć jednoznacznie, a nie zostawić wiele niedomkniętych wątków.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Kuba »

Dzisiaj wiemy, że historia i bohaterki były zbyt odważne, dlatego właśnie drugiej serii nie będzie.
Buahaha :D Sorry, TVN, ale to najgłupsze wytłumaczenie ewer. Serial był krytykowany za wiele rzeczy: niedopasowanie do polskich realiów, słabe aktorstwo, dziwny montaż, ale najpoważniejszym zarzutem zawsze było wręcz żałosne i bardzo na siłę lansowanie postaci jako wyzwolonych i właśnie odważnych. "KSD" było promowane jako ten "łamiący tabu", a tak naprawdę to "Usta Usta" w o wiele naturalniejszy i zabawniejszy sposób poruszały wiele tematów "zastrzeżonych" >.< TVN chciał wywołać telewizyjną rewolucję, a okazało się, że serial, który wcale odważny nie jest, dla nich przekracza granicę.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Isadora »

Przyznam, że mnie też rozśmieszył argument, że kontynuacji nie będzie, bo serial był zbyt odważny :lol:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: adik1148 »

Będzie 2 seria serialu oficjalnie ! W czerwcu Anna Przybylska wraca na plan :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Adrian ;P »

Oficjalnie? Nie widziałem żeby tvn potwierdzał te informacje
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: adik1148 »

No , ale Przybylska to potwierdziła , a to szybsze i wiarygodne źródło :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość