[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

[TVN] X FACTOR

Post autor: lukis »

X FACTOR w TVN! Sensacja! Powstanie Polska wersja hitowego show!
http://www.plejada.pl/3,40559,news,1,1, ... tykul.html
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Tak :D będziemy mieli program o którym niedawno wspominałem. TVN idzie śladami Brytyjskiej stacji ITV, i bardzo dobrze. Oby tylko był to program gdzie będzie można wyłuskać te śpiewające perełki, a nie gdzie lansować się będzie jury. No to Kubuś Wojewódzki już się cieszy :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Super tylko ciekawe kiedy będzie może zastąpi Mam Talent 8)

Mam nadzieje że nie zrobią kiepskiej wersji jak była fabryka gwiazd na Polsacie i że będą także zapraszać zagraniczne znane gwiazdy :D
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

Bardzo cieszy mnie ta informacja. Polsce potrzebny jest tego typu program, o czym świadczy choćby skład finału bieżącej edycji "Mam talent". Zastanawia mnie tylko, jak (lub ewentualnie czy) TVN chce pogodzić na swojej antenie obecność programów "X Factor" i "Mam talent". W tym drugim też przecież występują wokaliści i śpiewacy. Czy programy będą emitowane zamiennie co drugi sezon? Bo nie chce mi się wierzyć, żeby stacja zrezygnowała z "Mam talent".
Przy okazji mam nadzieję, że w jury nie zasiądą zakompleksieni pseudo znawcy, którzy poprzez swoje zadanie będą chcieli się wypromować. Choćby z tego powodu tak marnie skończyła (wokalnie przecież całkiem dobra) "Fabryka gwiazd". Już się boję na myśl o tym, że jako juror mógłby się pojawić Robert Kozyra... Nie mam nic przeciwko Kubie Wojewódzkiemu w jury. Czekam z niecierpliwością na więcej informacji.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Super wiadomość! Ciekawe czy pojawi sie już na wiosnę. Produkcją pewnie zajmie się Fremantle Media, a ich produkcje zawsze są udane. Tylko trzeba dobrze dobrać jurorów. Mam nadzieję, że będzie ich czterech. Trzeba tylko pamiętać, że juror to też przede wszystkim mentor, który wybiera piosenki i opiekuje się swoją kategorią. Więc lepiej, żeby były to osoby które naprawdę znają się na muzyce. Myślę, że mógłby to być np. Piotr Metz. No i mam nadzieję, że nie wyskoczą nagle z jakimś durnym polskim tytułem w stylu "X Factor - po prostu śpiewaj". Samo X Factor wystarczy. I ciekawe czy będzie też Xtra Factor w tvn7, bo myślę, że skoro tvn7 poszerza swój zasięg taki program miałby sens.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: X FACTOR

Post autor: Isadora »

Mam nadzieję, że wśród jurorów nie będzie pustych jak wydmuszka ozdobników w rodzaju pani Foremniak :lol2: , chętnie zobaczyłabym i usłyszała w jury kogoś takiego jak p. Bem czy p. Zapendowska :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rzeczywiście jest to dobra wiadomość. Nie wiem, czy zdążą już wystartować na wiosnę, ale pewnie zajmą miejsce "Mam talent!".
Przy okazji odciążą trochę MT z wokalistów, bo jeszcze jedna edycja i półfinały mogliby spokojnie puszczać w radio...
Isadora pisze:p. Zapendowska
W sumie to też bym ją chętnie zobaczył w jury, ale pewnie TVN postawi na swoje twarze. Chociaż spodziewałbym się, że propozycję dostanie Edzia. :spiewa:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Według magazynu "Media & Marketing Polska" X Factor pojawi się w przyszłorocznej wiosennej ramówce w soboty. http://www.koktajl24.pl/Polski-X-Factor ... Factor-TVN

Przy okazji, magazyn pisze, że ważą się dalsze losy TzG, a ewentualna 13. edycja dopiero jesienią.
Isadora pisze:Mam nadzieję, że wśród jurorów nie będzie pustych jak wydmuszka ozdobników w rodzaju pani Foremniak :lol2: , chętnie zobaczyłabym i usłyszała w jury kogoś takiego jak p. Bem czy p. Zapendowska :)
A według mnie żadna z wymienionych wyżej pań nie sprawdziłaby sie w tym programie. Tutaj potrzeba kogoś bardziej przebojowego i na czasie. Ale Kuby Wojewódzkiego też tu jakoś nie widzę. Edyta Górniak - Boże uchowaj! Chylińska byłaby ok, ale ma już swoje miejsce w MT. Chociaż to przecież wcale jej nie wyklucza.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

W UK wiosną zawsze leci Britain s got talent, a jesienią X-factor. Jeśli TVN się wyrobi, to u nas może być na odwrót. Być może castingi rozpoczną się już po nowym roku. Mam Talent też na pewno się pojawi za rok- przy tej ogladalności i zyskach to pewniak.
Ps. X-Factor bez Wojewódzkiego? jakiś żart :) No chyba że Metz przejąłby ten program, ale jak na rozrywkę to gość za gburowaty jest.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Na forum plejady ktoś zaproponował Edytę Bartosiewicz i uważam, ze to byłby strzał w dziesiątkę. :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Tak, nasz Kuba to odpowiednik Simona z UK.
Boże jak się ciesze :D
tvn - latem programowo najgorsza!
Makii87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 02:36

Re: X FACTOR

Post autor: Makii87 »

bartek09 pisze:Na forum plejady ktoś zaproponował Edytę Bartosiewicz i uważam, ze to byłby strzał w dziesiątkę. :D
oooo tak, też popieram....
A co z programem Wipeout?
Miały być castingi i na razie cisza....
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Już się nie mogę doczekać marca 2011 !!! Ja bym do jury wziął Edytę Górniak , Roberta Kozyrę i Piotra Metza :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: X FACTOR

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Już się nie mogę doczekać marca 2011 !!! Ja bym do jury wziął Edytę Górniak , Roberta Kozyrę i Piotra Metza :)
Nie podoba mi się ten skład, Górniak strasznie infantylna, robi się z niej dzidzia piernik, Metz, jak ktoś wcześniej napisał, gburowaty i do tego, sorry :lol2: , mało estetyczny , Kozyra jakiś za mało wyluzowany mi się wydaje, do tego ze szczątkowym poczuciem humoru, dobrze, że nikt nie wpadł na pomysł wystawienia kandydatury M. Walewskiej, po jej jurorskim "występie" w Sopocie czuję wyjątkową antypatię do tej osoby :x
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

No i zaczęło się typowanie jurorów.
Wg. "Pudelka" propozycje otrzymali Kuba Wojewódzki, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska i Piotr Metz. Wiem, że to takie sobie źródło, ale jakby nie było, pierwsze, które wspomina o jurorach.
http://www.pudelek.pl/artykul/28706/kuk ... _x_factor/
Jak na razie, bardzo cieszy mnie, że nie napisali nic o Górniak ani Dodzie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości