[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: X FACTOR

Post autor: 3405t »

moim zdaniem "X" jest lepszy niż MBTM
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

mojpierwszyraz pisze:Nie przesadzajcie, że XF poniósł porażki same tej wiosny. Wszyscy wiemy że sam fakt emisji programu w sobotę, oraz pogoda to główne przyczyny oglądalności takiej jaka była wiosną. Bo realizacjnie chyba nikt nie może powiedzieć, że show był nieatrakcyjny, bo był to najlepszy wowaczas talent-show pod względem jak wspomniałem realizacji jak i talentów i to bez dwóch zdań. Audycje to potwierdziły.
Wiadome, że oglądalność nie była fenomenalna, ale TVN był liderem w nadawaniu XF. Teraz, dzięki Kazadi, i mam nadzieje poprawie zachowania Kuby i przede wszystkim nowymi elementami scenografii, show może się okazać na prawdę świetny. Mam nadzieję jednak, że takie same zmiany jak w wyglądzie audycji zajdą i w studio. :) (w odniesienih oczywiście do 9. edycji UK, bo widać że tym się w tym roku TVN inspiruje)
Coraz mniej uzdolnionych muzycznie osób chce przychodzić do tego programu ;) Poprzednie edycje zniechęciły raczej potencjalnych kandydatów. Studio, grafika i jury to nie wszystko, oni sami nie podniosą oglądalności. W Zabrzu byli lipni wykonawcy...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Niestety czy tego chcesz czy nie, XF 2 miał najwyższy poziom ze wszystkich muzycznych talent show w polsce. Gdyby nie nagłośnienie w studiu, byłoby ok
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

http://xfactor.tvn.pl/zdjecia/0,1,casti ... 28241.html - polecam galerię zdjęć z pierwszego dnia castingów jurorskich 3 edycji "X Factora".
SevenUP pisze:Niestety czy tego chcesz czy nie, XF 2 miał najwyższy poziom ze wszystkich muzycznych talent show w polsce. Gdyby nie nagłośnienie w studiu, byłoby ok
Ale to tylko twoja opinia z którą nie każdy musi się zgadzać - tak samo @tomalapt. Każdy ma prawo do innego odczucia. Dla mnie zdecydowanie lepszy poziom miał "MBTM 3" - szczególnie pod względem uczestników i nic nie jest wstanie już zmienić tego zdania. I cieszę się, że show Polsatu wygrało ubiegłej wiosny batalię o widza w kategorii talent-show, bo na to zasłużyło.
Ostatnio zmieniony czwartek 10 sty 2013, 20:25 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

MBTM nie wygrało batalii o widza. Było pokazywane w niedzielę, a XF w sobotę kiedy oglądalność TV jest dwa razy mniejsza + ładna pogoda od kwietnia. Kiedy program TVN-u był w niedzielę to robił wyniki do których Polsat nigdy ze swoim show nie dojdzie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że ma to większego znaczenia (poza kasą). Większość medioznawców przy takich programach mierzy wyniki oglądalności miarą bezwzględną (czyli na podstawie wyników oglądalności). A wygraną "MBTM" na "X Factorem" przyznali i eksperci w różnych czasopismach, i nawet sam Kozyra w wywiadzie z Wirtualnymi Mediami ;).

Owszem - łączna ilość widzów w niedzielę oglądających TV jest wększa, niż w sobotę, ale raczej nie są to aż tak duża różnica, która mogła spowodować aż tak duży spadek widowni "X Factora" rok temu. Poza tym (gdyby hipotetycznie 2 edycja leciała w niedzielę), myślę, że mogła osiągnąć podobny wynik do "MBTM 3" z racji rosnącej konkurencji stacji tematycznych.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Od IV edycji castingi do X Factor podobnie jak w UK, USA czy Australii powinny być nagrywane w halach widowiskowo - sportowych w następujących miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Kraków i Wrocław.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Na dzisiejszym castingu w Zabrzu pojawiły się dwie uczestniczki, które sprowokowały dosyć śmieszne sytuacje. Jedna śpiewała utwór z filmu o Jamesie Bondzie "Jutro nie umiera nigdy", co Kuba skomentował "my tu źle znosimy piosenki o Bondzie". Był to oczywiście żart z uwagi na krążący filmik w sieci, na którym Tatiana nie daje radę przy Skyfall. Druga z uczestniczek zapowiedziała, że zaśpiewa właśnie ten utwór. Wyszło jej fatalnie. Refrenu nie udźwignęła ani odrobinę. Tatiana wykorzystała moment - poprosiła o mikrofon, podkład i wykonała "Skyfall". I tym wykonaniem udowodniła, że jest zajebistą wokalistką. Adele przy jej dzisiejszym występie totalnie wysiada. Tatiana udowodniła dziś, że ma głos i udźwignęła Skyfall jak nikt wcześniej, a krążący w sieci filmik - nie wierzcie w to, co na nim widzieliście. Brawo Tatiana!
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

r_r16 pisze:Na dzisiejszym castingu w Zabrzu pojawiły się dwie uczestniczki, które sprowokowały dosyć śmieszne sytuacje. Jedna śpiewała utwór z filmu o Jamesie Bondzie "Jutro nie umiera nigdy", co Kuba skomentował "my tu źle znosimy piosenki o Bondzie". Był to oczywiście żart z uwagi na krążący filmik w sieci, na którym Tatiana nie daje radę przy Skyfall. Druga z uczestniczek zapowiedziała, że zaśpiewa właśnie ten utwór. Wyszło jej fatalnie. Refrenu nie udźwignęła ani odrobinę. Tatiana wykorzystała moment - poprosiła o mikrofon, podkład i wykonała "Skyfall". I tym wykonaniem udowodniła, że jest zajebistą wokalistką. Adele przy jej dzisiejszym występie totalnie wysiada. Tatiana udowodniła dziś, że ma głos i udźwignęła Skyfall jak nikt wcześniej, a krążący w sieci filmik - nie wierzcie w to, co na nim widzieliście. Brawo Tatiana!
Jest nawet na YT filmik :D Tylko szkoda, że jakość dźwięku taka słaba, bo momentami wydaje mi się, że na prawdę zaśpiewała dobrze ;)

https://www.youtube.com/watch?v=VjYZT1qPjXw - proszę :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

O. Nawet nie wiedziałem, że jest filmik. Zaśpiewała naprawdę genialnie - wierz mi, siedziałem w 5. rzędzie, więc mogę z czystym sercem potwierdzić.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

alik79 pisze:Od IV edycji castingi do X Factor podobnie jak w UK, USA czy Australii powinny być nagrywane w halach widowiskowo - sportowych w następujących miastach: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Kraków i Wrocław.
Ja rozumiem, te postulaty można podtrzymywać, ale tak za przeproszeniem z nikąd po raz setny to znowu tutaj wypisaywac... no błagam.
tvn - latem programowo najgorsza!
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X FACTOR

Post autor: hothead »

Bootcamp będzie nagrywany 5 i 6 lutego w Warszawie (nie mam jeszcze informacji gdzie konkretnie).
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Jeżeli ktoś się doczyta się dowie jakie piosenki będą wykonywane podczas pierwszego bootcampu :) Ja osobiście się doczytałem :)

Obrazek
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A możesz wstawić listę? Bo ja się nie mogę doczytać.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Piosenki Bootcamp 2013 - dzień pierwszy.
Znalazłem zdjęcie w większej wersji, bardziej czytelne.
http://img203.imageshack.us/img203/913/ ... 3bywoy.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości