[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Także mam nadzieję, że coś w tej kwestii się zmieni, bo co za problem robić co jakiś czas podwójne eliminacje. Większa presja = lepiej.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Gdyby tylko X Factor ruszył tydzień wcześniej, to również byłabym skłonna tak pomyśleć, ale skoro cała ramówka TVN-u startuje pod koniec lutego, to myślę, że niestety większych zmian nie będzie.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Raczej będzie przesunięcie jednotygodniowe "do tyłu", niż przedłużenie nowej edycji. Regulamin show się nie znacząco nie zmienił (nadal w programach na żywo zobaczymy 9 uczestników), a program skończy jescze w maju, żeby uniknąć kolidacji m. in. z transmisją "Top Trendów". Poza tym - druga połowa maja i początek czerwca - to na pewno nie jest już czas na duże widowiska rozrywkowe. Wiele osób wtedy m. in. grilluje na dworze, albo uczestniczy w letnich imprezach plenerowych (np. wtedy jest dużo koncertów plenerowych) - co już na pewno odpycha od takich programów, jak np. "X Factor".
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

No możliwe. A Must Be The Music rusza 24 lutego, więc także wcześniej. The Voice Of Poland 2 marca :P
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Moim zdaniem lepszym dniem emisji dla X Factora była niedziela. Przepis na życie ma tak wiernych fanów, że wydaje mi się, że poradziłby sobie nawet w soboty o 22.00, po np. filmie. A X Factor w niedzielę mógłby rywalizować z równymi sobie.
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: X FACTOR

Post autor: shortise »

Fajnie było by, gdyby pojawiły się jakieś gwiazdy. Nie tylko z Polski, ale może ze świata też.
Nie głupim pomysłem było by zaproszenie zespołu, który powstał w trakcie X-Factora - One Direction.
Skoro Włosi (http://www.youtube.com/watch?v=EbPyYiG0Oi4) zaprosili ich do siebie, to dlaczego Polacy by nie mogli?
Ja wiem, że to kasa, kasa, kasa, ale gdyby to odpowiednio rozreklamowali, to może by to się zwróciło.
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

OMG. Kiedyś widziałem fragmenty włoskiego X Factora na You Tube i było to jednym słowem żałosne - szczególnie pajacowate jury, Teraz patrzę i jest na pierwszy rzut oka znakomicie. A widownia w studio - ogromna! Te dwa walce po bokach sceny też ładniejsze niż polskie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Sądzę , że jeśli pierwszy odcinek (wcześniej emitowany) będzie miał dużą oglądalność to na następny rok X FACTOR'a możemy się spodziewać jeszcze wcześniej niż zwykle ;)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

shortise pisze:Fajnie było by, gdyby pojawiły się jakieś gwiazdy. Nie tylko z Polski, ale może ze świata też.
Nie głupim pomysłem było by zaproszenie zespołu, który powstał w trakcie X-Factora - One Direction.
Skoro Włosi (http://www.youtube.com/watch?v=EbPyYiG0Oi4) zaprosili ich do siebie, to dlaczego Polacy by nie mogli?
Ja wiem, że to kasa, kasa, kasa, ale gdyby to odpowiednio rozreklamowali, to może by to się zwróciło.
To nie kwestia pomysłu tylko realizacji. We Włoszech X Factora przejęła Sky Italia i przeznaczyła na niego spore środki. Dodam tylko, że oprócz One Direction włoska edycja gościła też m. in. Robbiego Williamsa i Kylie Minogue. Nie dość, że polska edycja dysponuje dużo mniejszymi środkami, dużo trudniej jest sprowadzić takie gwiazdy do Polski. Może gdyby konsekwentnie co roku nie omijały Polski podczas swoich tras koncertowych byłoby łatwiej. Oczywiście to się powoli zmienia, ale to dopiero początek. Poza tym takie występy często mają na celu promocję nowego materiału, na której w Polsce mało komu zależy, bo płyty i tak sprzedają się tu gorzej niż np. we Włoszech właśnie. Co prawda One Direction mają pojawić się w tym roku w Polsce, ale nie wiemy kiedy, a i tak na razie to nic oficjalnego.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

^ foto z planu , tym razem studyjnie ;)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Polska edycja to edycja najbardziej efektowna z przeznaczeniem jak najmniejszych środków. To dla mnie fakt.
Natomiast to, jak wygląda nowa seria XF dzięki SkyUno we Włoszech... z bólem serca to stwierdzam, ale studio i grafika wyglądają znacznie lepiej niż - nie tylko we Francji, Ukrainie, bo o USA nie mówię - niż w samej UK! I nadal przyznam, że w niektórych kwestiach wersja UK jest o niebo lepsza, bo jest bardziej autentyczna i przywiązująca wielką uwagę do dosłownie dla zwykłego widza niedostrzegalnych szczegółów, jednak Włoska wersja już od lat ten format okupuje i we Włoszech XF wyrasta na legendę. Nieprawdopodobny rozmach, genialna grafika w szczególności na ekranie głównym. Same audycje - bo tam tak nazywają się castingi (jak w oryginale) wyglądają na prawde bardzo dobrze, mimo że widać, że producenci dopiero wprawiają się w format. Na minus jedynie kadrowania, które niekiedy powodują wrażenie, że teatry są małe. Na 80% dzięki sukcesowi programu przeniesie się on na tym etapie do jakiś większych hal. Tak przeczuwam. Ogółem wielkie zaskoczenie, bo na chwilę obecną to jedna z najlepszych wersji XF, na równi z francuską, polską, ukraińską czy australijską.
tvn - latem programowo najgorsza!
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

bo na chwilę obecną to jedna z najlepszych wersji XF, na równi z francuską, polską, ukraińską czy australijską.
Ahahahahahhahahaha :D Nie mierzyłabym tą samą miarą polskich edycji X Factor z tymi z innych krajów, które wymieniłeś, i w których ten program jest naprawdę świetnie realizowany. Czy pamiętasz może jak wyglądał Bootcamp w naszym kraju rok temu? Pod koniec odcinka nie wiadomo nawet było dokładnie, kto przeszedł dalej ...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Nayma pisze:
bo na chwilę obecną to jedna z najlepszych wersji XF, na równi z francuską, polską, ukraińską czy australijską.
Ahahahahahhahahaha :D Nie mierzyłabym tą samą miarą polskich edycji X Factor z tymi z innych krajów, które wymieniłeś, i w których ten program jest naprawdę świetnie realizowany. Czy pamiętasz może jak wyglądał Bootcamp w naszym kraju rok temu? Pod koniec odcinka nie wiadomo nawet było dokładnie, kto przeszedł dalej ...
Ile ludzi, tyle opinii. Dla mnie polska edycja XF jest jedną z lepszych realizowanych na bazie tego formatu. Ty masz zastrzeżenia do odcinku bootcamp'owego z II sezonu, a ja do np. braku występu Gienka czy Szpaka czy animacji na bimach. I to samo mógłbym wymienić we włoskiej - niedopracowana w szczegółach scena, a w UK - niezbyt udany skład jury w 8. sezonie (przez Kelly) i nieudolne szukanie 4. jurora w 9. sezonie, czy kilka gorszych grafik w 9. sezonie, czy też sam finał 9. sezonu, który śmiem twierdzić wyszedł gorzej niż ten realizowany np. w Danii rok temu. Więc to, że uważam, że polska seria jest w czołówce nie oznacza że nie mam do niej zastrzeżeń :)
tvn - latem programowo najgorsza!
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Widział już ktoś pierwsze występy/zapowiedzi X Factor 3? :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości