Wiosna 2013 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Z tym Daniem dnia to obstawiam, że TVN zrobi coś jak z Brzydulą. Wystartowała w jesiennej ramówce, i skończyła się 1,5 roku później. Tutaj o ile będzie sukces, ciekawy scenariusz i fajni aktorzy (a ostatnio TVN znowu "promuje" Julię Kaminśką), to może okazać się to nie złym sukcesem. A może to kiedyś gdybana kontynuacja Brzyduli? Z Sochą? Kto wie.
A co do ramówki wiosennej - obstawiam, że TVN coś pokombinuje z "Rozmowami", albo ewentualnie programami z pasma 20-21.30.
Co do Ukrytej Prawdy - jeśli TVN będzie robić jeszcze ciekawsze odcinki niż w IIserii, to powiem szczerze że jest to najciekawszy program z tych wszystkich shitów. Choć wolałbym w tym paśmie - i wiem że to nie możliwe- Pamiętniki z wakacji. To na prawdę najlepsza jak do tej pory produkcja tego typu w Polsce. Zaskakująca, odcinki zapętlają się jak serial codzienny. Na prawdę wciąga, i śmieszy.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

adik1148 pisze:Może powrót między kuchnią a salonem ? ;D
Myślę, że temat tego programu został już definitywnie zamknięty. Nie ma w Polsce zapotrzebowania na programy a'la morning show w paśmie popołudniowym. Widzowie wolą w tym czasie obejrzeć coś lżejszego - np. seriale.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: bartek09 »

Bardzo chciałbym zobaczyć w popołudniowym paśmie jakiś teleturniej, bo w ogóle w Polsce jest ich obecnie dosyć mało. Niby jest "Jaka to melodia?", ale to teleturniej muzyczny. A ja myślę o czymś ciekawym, nowoczesnym, w stylu "The Chase". Ale obawiam się, że dojdzie kolejna produkcja typu "Ukryta Prawda" :?
bartekwalasek133
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 15:01
Lokalizacja: TVN

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: bartekwalasek133 »

Może ,,Kłopoty z rodziną''? A może wrócą ,,Surowi Rodzice'' popołudniu? A może czekamy na ,,Milionerzy''?
pawloons
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 17:34

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: pawloons »

Moim zdaniem zamiast tracić kasę na jakieś badziewne programy które z góry Skazane są na porażkę powinni postawić na jakiś Talk-Show medyczno-edukacyjny typu THE DR OZ SHOW https://www.youtube.com/user/DoctorOz,Lub THE DOCTORS http://www.thedoctorstv.com/ co jak co ale polakom należy się rzetelny program odpowiadającym im na pytania dotyczący ich zdrowia. P.S Na dowód tego że takie programy są potrzebne może być to ze jakaś kobieta zdiagnozowała sobie chorobę oglądając DR HOUSA więc coś w tym musi być

Link do artykułu
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: 3405t »

gdyby miała to zrobić to już by się przymierzała i chyba na razie nie ma żadnych planów
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matik »

@pawloons - nie musisz o tym pisać w trzech różnych tematach. Tu wystarczy.
pawloons
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 28 gru 2012, 17:34

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: pawloons »

matik pisze:@pawloons - nie musisz o tym pisać w trzech różnych tematach. Tu wystarczy.
OK! JESTEM NOWY NA FORUM SORRY
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matik »

Wiem, widzę. Upominam by nie zrobił się nieporządek. A na takie programy w TVN się raczej nie zanosi. Póki co jest "Bez recepty" w TTV, które cieszy się umiarkowaną popularnością.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: po31 »

Wydaje mi się, że niestety na 8 edycję programu "You can dance- po prostu tańcz!" będziemy musieli poczekać jednak do jesieni,ponieważ na dzień dzisiejszy żadnych informacji odnośnie castingów ze strony stacji! No chyba że jeszcze z początkiem stycznia, ale szanse są nikłe ;(
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: wafel »

Po ostatnich zawirowaniach z Agnieszką Szulim wieczorne pasmo, najpewniej prezentowało się będzie następująco (podkreślam: najpewniej):

Poniedziałek
21:30 Lekarze /2 sezon/
22:30 Perfekcyjna pani domu

Wtorek
21:30 Prawo agaty /3 sezon/
22:30 Kuba Wojewódzki

Środa
21:30 Top Model /3 edycja/

Czwartek
21:30 Kuchenne rewolucje

Sobota
20:00 X Factor /3 edycja/

Niedziela
18:00 Ugotowani
20:00 Surowi rodzice
21:00 Przepis na życie /4 sezon/
22:00 Showtime (?)
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: wafel »

po31 pisze:Wydaje mi się, że niestety na 8 edycję programu "You can dance- po prostu tańcz!" będziemy musieli poczekać jednak do jesieni,ponieważ na dzień dzisiejszy żadnych informacji odnośnie castingów ze strony stacji! No chyba że jeszcze z początkiem stycznia, ale szanse są nikłe ;(
1) (raczej) nie byłoby miejsca dla YCD w wiosennej ramówce
2) wydaję mi się, że Patricia Kazadi 'może' prowadzić X FACTOR z powodu przesunięcia YCD na jesień - jeden prowadzący DWA NAJWIĘKSZE (i jedyne) SHOW RAMÓWKI w jednym tygodniu to nie zbyt dobry pomysł ...

;(
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: adik1148 »

a może ramówka wiosenna w tym roku wystartuje już pod koniec lutego , a nie w marcu ? ;d jeśli showtime ma tak wystartować to dlaczego by nie reszta programów ? ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Wydaje mi się, że szybciej mogą ruszyć tylko weekendowe programy. W tygodniowym prime-time takie programy jak Sekrety chirurgii, czy Top Gear są tak wstawione, że skończą się wraz z lutym. Podejrzewam, że jak to często bywa popołudniowe pozycje też już się pojawią z nowymi odcinkami w lutym - Ukryta prawda, Rozmowy w toku i nowy serial codzienny.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: felek »

w połowie lutego zawsze rusza pasmo popołudniowe i tka pewnie bedzie i w tym roku tj. Ukryta Prawda, Rozmowy w toku, w11 i być może nowy program, który zastąpi Detektywów. Tak zawsze było w poprzednich latach? Czy będzie i w tym? Zobaczymy. Pozostąłe programy w prime time raczej na pewno ruszą w marcu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości