Wiosna 2013 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: felek »

W przyszłym tygodniu dowiemy się jaką nazwe będzie nosił program Szulim i o której będzie emitowany. Poza tym być może przekonamy się jakie zmiany zajda w paśmie day time. TVN ujawni cennik na luty 2013 - nastąpi to nie później niż 16 stycznia.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: bartek09 »

No to przynajmniej wiemy już, że pasmo popołudniowe ruszy 11 lutego. Zatem jak na razie prawdopodobnie:
:arrow: 15:00 "Kocham.Enter"
:arrow: ok. 16:00 "Rozmowy w Toku"
:arrow: 17:00 ???
:arrow: 18:00 "Ukryta Prawda"

Wciąż pozostaje do zagospodarowania godzina czasu antenowego na jedną lub dwie nowe pozycje. Jestem naprawdę ciekawy, co się tam znajdzie. Przesadą byłoby umieszczenie tam kolejnej produkcji scripted docu. "Ukryta Prawda" i "Kocham.Enter" wystarczą. Ciekawe, czy pojawi się nowy serial i czy godziny emisji pozostałych pozycji się nie zmienią. Moim zdaniem "Rozmowy w Toku" zasługują na późniejszą porę emisji, ale to też zależy od tego jakie nowości TVN zaoferuje. Ja jednak cały czas będę upierać się przy swoim, że powinien tam się znaleźć teleturniej :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matik »

Inaczej sobie wyobrażałem popołudniowe pasmo. Spodziewałem się jednej, godzinnej nowości, a wynika, że prawdopodobnie będą 2 lub 3. Byleby o 17:00 (bo sądzę, że RwT będą o 16:00) było coś ambitniejszego :rydzyk: Chociaż dziwne, że od najbliższego poniedziałku wraca SAMW o 17:00 :spiewa: Może będzie kontynuacja?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Inaczej sobie wyobrażałem popołudniowe pasmo. Spodziewałem się jednej, godzinnej nowości, a wynika, że prawdopodobnie będą 2 lub 3. Byleby o 17:00 (bo sądzę, że RwT będą o 16:00) było coś ambitniejszego :rydzyk: Chociaż dziwne, że od najbliższego poniedziałku wraca SAMW o 17:00 :spiewa: Może będzie kontynuacja?
Też tak pomyślałem w pierwszej chwili. W sumie z chęcią zobaczyłbym nowe odcinki SAMW i SR, ale z drigiej strony fajnie by było gdyby pojawiło się show na żywo np: Dobry Wieczór TVN.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Tylko jakby to brzmiało "Dobry wieczór TVN" o 17:00 np. w maju. Temat takich programów w paśmie popołudniowym był wielokrotnie wałkowany.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: matik »

Ale show na żywo było o 14:55. O 17 projekt mógłby mieć większe szanse na powodzenie, więc może kiedyś TVN się zdecyduje.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Ale show na żywo było o 14:55. O 17 projekt mógłby mieć większe szanse na powodzenie, więc może kiedyś TVN się zdecyduje.
Może jak skończą produkcję Ukrytej prawdy (oby jak najszybciej), wtedy od 17 do 19:00 mógłby powstać jakiś duży wieczorny show na żywo, ale niestety bardziej opłaca się inwestować w seriale paradokumentalne. Wiecie kiedy TVN zorganizuje konferencje dotyczącą wiosennej ramówki?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Ale show na żywo było o 14:55. O 17 projekt mógłby mieć większe szanse na powodzenie, więc może kiedyś TVN się zdecyduje.
Chciałbym się mylić, ale wątpię, by coś takiego miało sens. 17:00 - to jednak jest to trudne pasmo (Jedynka nadaje m. in. "Teleexpress" i "Jaką to melodię?", a Polsat "Dlaczego Ja?" które nadal trzyma widownię). Poza tym jakiś czas temu właśnie w okolicach tej godziny Dwójka także miała swoje popołudniowe show na żywo - i także zakończyło się ono klapą. Po prostu widz w porze popołudniowej chce odpocząć, dlatego w tym ogląda "lekkie" seriale od "ciężkich" show na żywo.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Trzeciak pisze:
matik pisze:Ale show na żywo było o 14:55. O 17 projekt mógłby mieć większe szanse na powodzenie, więc może kiedyś TVN się zdecyduje.
Chciałbym się mylić, ale wątpię, by coś takiego miało sens. 17:00 - to jednak jest to trudne pasmo (Jedynka nadaje m. in. "Teleexpress" i "Jaką to melodię?", a Polsat "Dlaczego Ja?" które nadal trzyma widownię). Poza tym jakiś czas temu właśnie w okolicach tej godziny Dwójka także miała swoje popołudniowe show na żywo - i także zakończyło się ono klapą. Po prostu widz w porze popołudniowej chce odpocząć, dlatego w tym ogląda "lekkie" seriale od "ciężkich" show na żywo.
Dokładnie. Poza tym, o ile MKaS o 14.55 jeszcze miało jakiś sens, tak show jak tutaj padło np. Dobry Wieczór TVN jest pozbawione kompletnie sensu. Nie ma żadnych pomysłów na jego produkcje, tematy jakie miaby poruszać. Bo kto miałby ochotę o 17 oglądać kolejne DDTVN? Dla dodania powiem, iż podobne programy swego czasu realizowało TTV (...na poddaszu, Raz lepiej, raz gorzej). Oba zakończyły swoją produkcję. I racja, bo nie miało to żadnego sensu. TVN powinien inwestować w pasmo realizując oryginalne seriale docu soap tj. Kocham.Enter lub polsatowskie "Pamiętniki". I mimo że nie widziałem jeszcze pilota nowego serialu, to czuję że jest to co najmniej produkcja oryginalna.
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Teraz jest moda na programy tego typu i na pewno w ciągu kilku następnych lat tego typu produkcje jak Ukryta prawda będą dominować. Wydaje mi się, że o 17:00 powróci Sędzia Anna Maria Wesołowska, bo dlaczego mieli by na kilkanaście dni przywracać na tę godzinę emisję powtórkową? 2 nowości w paśmie popołudniowym mogą być zbyt dużą ilością dla widza. Ewentualnie nowy serial o 17:00 TVN mógłby zacząć emitować od jesieni. Mam tylko nadzieję, że tych programów nie będzie za dużo... W-11, Ukryta prawda, SAMW, Sąd rodzinny, Kocham. Enter, Surowi rodzice (też są poniekąd tego typu produkcją) I to pewnie nie koniec.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: felek »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... tego-w-tvn
Podoba mi się tytuł. Konwencja programu nie jest zła choć wątpie, że program przypadnie do gustu widzom.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Zmiany w paśmie popołudniowym:
7:25 Na Wspólnej
11:10 Ukryta prawda
12:15 Kocham. Enter
13:15 Szpital
14:15 W-11 Wydział Śledczy
14:55 Kocham. Enter
15:55 Rozmowy w toku
17:00 Szpital
18:00 Ukryta prawda
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Wiosna 2013 roku jest wyjątkowo uboga w nowości. Są tylko trzy. Program Agnieszki Szulim: Na językach i dwa paradokumenty.
W porównaniu do lat ubiegłych to naprawdę słabo.
Wiosną 2010 roku zadebiutowały dwa świetne seriale dla ludzi inteligentnych: Klub Szalonych dziewic i Usta Usta i kilka inncy programów.
Wiosną 2011 między innymi serial Przepis na życie
Wiosną 2012 serial Prawo Agaty, ale od tej pory coś się zaczęło psuć w TVN. Coraz gorsze programy: Wśród nich promujący przemoc psychiczną i fizyczną wobec dzieci program Surowi rodzice, jaki i pierwszy serial gatunku docu realityw TVN Ukryta prawda.
To co teraz się dzieje to już jest jednak przesada. Ja rozumiem, że jest kryzys, ale trzy paradokumenty dla debili w TVN? Widocznie chcą się ścigać na głupotę z Polsatem. Szkoda. Współpraca z Faktem przy programie Agnieszki Szulim też jest niestety bardzo wymowna. Ja z sentymentem wspominam stary dobry TVN, którego niestety jest dziś już bardzo mało.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: felek »

TVN wiosną primetime ma idealny. Nie trzeba nic tam zmieniać. 3 topowe seriale, 6 programów rozrywkowych i jeden duży talent show. Ramówka jest pełna - stąd brak nowości, które na pewno pojawią się jesienią w miejsce np. Przepisu na życie.
TVN powinien skupić się na budowaniu pasma day time i ciesze sie, że tak właśnie robi. I można mówić, że programy typu "Kocham. Enter" czy "Szpital" są głupkowate - takie jednak jest zapotrzebowanie rynku i widzowie chcą to oglądać. Zreszta "Szpital" zapowiada sie interesująco. Jak dla mnie wiosna 2013 zapowiada sie lepiej niż wiosna 2012. Do tego myslę, że TVN w superkinie da sporo nowości.
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Wiosna 2013 w TVN

Post autor: kuba1245ab »

lukaszbialas pisze: To co teraz się dzieje to już jest jednak przesada. Ja rozumiem, że jest kryzys, ale trzy paradokumenty dla debili w TVN? Widocznie chcą się ścigać na głupotę z Polsatem.
Jest tak, jak napisał felek. Programy są głupie i idiotyczne, ale widzowie to oglągają :shock: (niektórzy w to nawet wierzą :D )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości