TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: ~ »

matik pisze: - o 19:00 nadawane będą "Fakty", a po nich "Fakty po Faktach"
Widać, że "bis" w logo kanału ma jakieś znaczenie. Widząc w TVN24BiŚ "Kawę na ławę", "Drugie śniadanie mistrzów" i "Lożę prasową", przychodzi mi do głowy jedno: brak kasy i pomysłu na kanał.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

matik pisze:Dziś natomiast zauważyłem nowy program - "Świat technologii" prowadzony ze studia wirtualnego przez Łukasza Kijka. Emisja była o godz. 17:30.
"Świat technologii" doczekał się nowej oprawy graficznej wraz z scenografią - oczywiście wirtualną ;)
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Lord_info »

Magdalena Ogórek nową prowadzącą magazynu „Świat” w TVN24 BiŚ
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... -tvn24-bis
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Camilo »

Czuć u niej przeogromne parcie na szkło, nawet gdy pojawia się w studio jako gość. Ciekawe jest to, że 3 lata temu startowała w wyborach parlamentarnych z list SLD. Ale na pewno, podobnie jak Węglarczyk, ma ogromną wiedzę o świecie i fajnie, że stawiają też na takich ludzi, a nie tylko na miernych prompterowych czytaczy.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: ketjow »

hej! bardzo fajne forum, trafiłem przypadkiem i dyskusja tak mnie zaciekawiła, że powinienem dołączyć.
A trafiłem tutaj, bo szukałem informacji w sieci - i jej nie znalazłem, może ktoś z Was posiada tę informację - a mianowicie, czy wiecie dlaczego R. Stanilewicz został "odsunięty" od programu 24 Godziny? Zastanawia mnie czy to jest skutek jakiejś "degradacji" (dyrekcja uznała, że się nie sprawdza i że program z samą K. Werner wychodzi lepiej) czy to może jakiś "awans" i Stanilewcz został oddelegowany do bardziej odpowiedzialnych zadań, niezwiązanych z byciem na wizji
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Nie zostało to wyjaśnione i oficjalnie pewnie się nigdy nie dowiemy - o powodach takich decyzji rzadko kiedy przedstawiciele stacji mówią.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Dzisiejszy magazyn "Świat" prowadzi Jacek Stawiski :)
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: ketjow »

co myślicie o prezenterkach pasma Dzień na Świecie?

Od jakiegoś czasu bardzo drażnią mnie pomyłki Joanny Skrzypiec... bardzo często mam wrażenie, że czyta z promptera bez zrozumienia, akcentuje bez sensu i te ciągłe przejęzyczenia.
Za to zaskakuje mnie Monika Tomasik, którą odbierałem na początku jako "ładną panią" do kamery, natomiast wydaje mi się, że zrobiła duży progres.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Justyna Sieklucka - nowa prezenterka TVN24 Biznes i Świat. Co ciekawe ta Pani wcześniej pracowała w biurze prasowym TVN - zajmowała się stacją TTV.
Obrazek
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: 3405t »

Paweł Blajer prowadzi "Bilans". To debiut, czy już wcześniej Blajer prowadził ten program?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Wielokrotnie już prowadził "Bilans" w zastępstwie ;) Nawet kilka stron wcześniej jest o tym wspomniane, jak jeszcze duety były w 24h i była mini dyskusja, że z Kasią Werner stworzyłby świetny duet ;)
Mr Joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 27 maja 2014, 07:24

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Mr Joker »

Paweł Blajer dobrze prowadzi bilans
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: 3405t »

Aha, dzięki :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Camilo »

ketjow pisze:co myślicie o prezenterkach pasma Dzień na Świecie?
Od jakiegoś czasu bardzo drażnią mnie pomyłki Joanny Skrzypiec... bardzo często mam wrażenie, że czyta z promptera bez zrozumienia, akcentuje bez sensu i te ciągłe przejęzyczenia. Za to zaskakuje mnie Monika Tomasik, którą odbierałem na początku jako "ładną panią" do kamery, natomiast wydaje mi się, że zrobiła duży progres.
Właściwie podpisuję się pod tym. Drozd i Tomasik dają radę, ze szczególnym wskazaniem na Tomasik. A Skrzypiec na początku najlepiej rokowała, wyglądała na taką chłodną profesjonalistkę z tym, że po pół roku chłód jak najbardziej pozostał, a profesjonalizmu nie przybyło. Czyste lelum polelum.
No i trzeba tu dodać, że Sznajder absolutnie wymiata w weekendy! :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Jak można zauważyć, od ubiegłego tygodnia nie ma już stałego podziału na informacje ze świata i z biznesu. Każdy z serwisów w Dniu na rynkach i na świecie prowadzą dwie osoby, tak, że o pełnej godzinie jest jedna osoba, która jest też o wpół do pełnej godziny, a 10 minut po pełnej godzinie i 20 min przed pełną godziną pojawia się drugi prezenter. I tak informacje biznesowe przedstawiają również panie Tomasik, Drozd i Skrzypiec a informacje ze świata panowie od biznesu. W lipcu z kolei pojawią się nieco większe zmiany w ramówce.
------
Edycja z 11 czerwca
------
http://tvnfakty.pl/lipiec_zmian_w_tvn_24_biznes_i_swiat
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości