TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN7

Post autor: Adrian ;P »

Od poniedziałku o 16:25 w TVN 8 seria "Dwóch i pół". Mogliby puścić nowsze odcinki biorąc pod uwagę, że w TVN7 była już emitowana chyba 9 seria i na niej stanęło.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN7

Post autor: matik »

Od 25 lutego we wtorki ok. 22:30 The Following.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN7

Post autor: Adrian ;P »

Do tego od 20 lutego o 19:00 (po-pt) "Agenci NCIS: Los Angeles" - prawdopodobnie 2 seria, bo 1 była emitowana w grudniu. Ty samym w marcu TVN zapewne przerwie emisje 2 serii, a skończy ją w TVN7.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN7

Post autor: Adrian ;P »

Od 4 marca o 17:00 premierowo 3 seria "Zaklinaczki duchów"
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: TVN7

Post autor: kamico7 »

Dzisiaj tak jakoś przypadkiem po południu natrafiłem na TVN7 na serial "Szpita" , leciał chyba stary odcinek , ale nie wiedziałem że ten serial powtarzają również na Siódemce .
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVN7

Post autor: lukaszbialas »

kamico7 pisze:Dzisiaj tak jakoś przypadkiem po południu natrafiłem na TVN7 na serial "Szpita" , leciał chyba stary odcinek , ale nie wiedziałem że ten serial powtarzają również na Siódemce .
Powtarzają od pierwszego odcinka.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: TVN7

Post autor: alik79 »

Nie rozumiem dlaczego grupa TVN nie inwestuje w ramowke TVN 7 jak jest dostepna naziemnie.
Na poczatek zainwestowal bym w sport tzn. przeniusl bym transmisje sportowe z TVN Turbo (Puchar polski, Liga Europy) na pewno mialy by widzow niz w satelitarnym TVN Turbo.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN7

Post autor: Adrian ;P »

W sierpniu w TVN7:
* Od 7 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 "Pan i Pani Bloom" (po zakończeniu 4 serii "Lekarzy")
* Od 8 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 i 10:15 "Agenci NCIS 2" (po zakończeniu 1 serii)
* Od 15 sierpnia w soboty (oraz wyjątkowo 15 sierpnia w piątek) o 8:55 PREMIEROWO 10 seria "Dwóch i pół"

Od 27 sierpnia zmiany w codziennej ramówce:
14:55 Szpital (bez zmian)
15:55 Magda M.
16:55 BrzydUla (przeskok z godziny 15:55)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN7

Post autor: Adrian ;P »

Od września w TVN7 nowe seriale "Violetta", "Skazany na śmierć", "Czarna lista" oraz "Niewinna intryga".

Poniedziałki
22:00 Wybrana

Wtorki
22:00 Skazany na śmierć
1:00 Pamiętniki wampirów

Środy
1:00 Podkomisarz Brenda Johnson
2:00 Bogaci bankurci

Czwartki:
22:00 Mroczne zagadki Los Angles

Piątki
1:00 Mentalista

Poniedziałek-Piątek
5:15 We dwoje
6:30 W-11
7:15 Violetta
8:15 Sąd rodzinny
9:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:15 Niewinna intryga
11:15 Mango
12:55 Sąd rodzinny
13:55 Szpital
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:55 Magda M.
16:55 BrzydUla
18:00 Violetta
19:00 Niewinna intryga

Soboty
5:50 Szymon Majewski Show
6:50 Mango
9:00 Dwóch i pół
9:30 Kamuflaż
10:30 Pod osłoną nocy
11:30 Film
13:15 Czterej pancerni i pies
14:30 BrzydUla

Niedziele
5:50 Szymon Majewski Show
11:25 BrzydUla
18:45 Czterej pancerni i pies (Od 28 września o 19:00 Wybrana)
22:00 Mentalista (Od 28 września Czarna lista)
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN7

Post autor: Ksero »

Brzydkie to nowe logo (oczywiście, jeżeli będzie od września na ekranie...)
http://satkurier.pl/news/104904/tvn7-z- ... kowej.html
KKK
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN7

Post autor: avatar »

Obecna oprawa TVN7 to jedna z najlepszych w kraju. Wystarczyłoby przystosować ją do HD. :hmm:
To co prezentuje satkurier.pl wygląda jak dzieło dziecka z podstawówki, które dorwało painta. :D8
bartekwalasek133
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 15:01
Lokalizacja: TVN

Re: TVN7

Post autor: bartekwalasek133 »

Tak, TVN7 się wzoruje datami na TVN-ie.

TVN - 2.01.2008
TVN7 - 1.09.2008

Potem:
TVN - 1.09.2013
TVN7 - 2014 (?)

Jeszcze do tego użyte w Paincie i może na antenie wyglądać jak flat
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: TVN7

Post autor: arturoo »

Jeżeli chodzi o logotyp, to obecne jest najlepsze, jakoś logotypu głównego kanału TVN nie zmienili od początku jego istnienia, to uważam, że tego też nie powinni zmieniać. Zresztą w TVNie pracują ludzie, którzy używają mózgu i chyba żaden z nich nie wpadł by na tak kretyński pomysł by zmienić dobry logotypu w to coś.

TVN7 ostatnio rośnie w siłę. Nie dawno znalazł się na 4. miejscu przebijając TVP2, dlatego też uważam, że trzeba to dobrze wykorzystać. Ta jesień w "siódemce" zapowiada się naprawdę ciekawie (dla mnie osobiście za sprawą "Skazanego na śmierć") dlatego też może na wiosnę TVN7 do ramówki dołączyłby jakiś program rozrywkowy. Ja bym osobiście widział tutaj "Rising Star", "Utopię" lub na próbę mógłby reaktywować "You Can Dance- Po prostu tańcz!", "Big Brother" albo stworzyć polską wersję "Xtra Factor", który był by emitowany po zakończeniu "X Factor" w TVN.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN7

Post autor: Trzeciak »

arturoo pisze:Jeżeli chodzi o logotyp, to obecne jest najlepsze, jakoś logotypu głównego kanału TVN nie zmienili od początku jego istnienia, to uważam, że tego też nie powinni zmieniać. Zresztą w TVNie pracują ludzie, którzy używają mózgu i chyba żaden z nich nie wpadł by na tak kretyński pomysł by zmienić dobry logotypu w to coś.
Zależy jeszcze, jak logotyp będzie wykorzystywany w oprawie antenowej i jako grafika ekranowa. Sądząc po tym projekcie - podejrzewam, że nową oprawę stworzą te same osoby, co obecną oprawę TVN-u. Jeśli tak się stanie - to mogę mieć do nich pełne zaufanie. A samo logo proste i bardzo przekombinowane - niepotrzebne wydzielenie członu "TVN" z "Siódemki", a cyfra w kółku kojarzy się z oprawami w TVP.
arturoo pisze:TVN7 ostatnio rośnie w siłę. Nie dawno znalazł się na 4. miejscu przebijając TVP2, dlatego też uważam, że trzeba to dobrze wykorzystać. Ta jesień w "siódemce" zapowiada się naprawdę ciekawie (dla mnie osobiście za sprawą "Skazanego na śmierć") dlatego też może na wiosnę TVN7 do ramówki dołączyłby jakiś program rozrywkowy. Ja bym osobiście widział tutaj "Rising Star", "Utopię" lub na próbę mógłby reaktywować "You Can Dance- Po prostu tańcz!", "Big Brother" albo stworzyć polską wersję "Xtra Factor", który był by emitowany po zakończeniu "X Factor" w TVN.
Tylko taki jednorazowy wyskok "Siódemki" nie tyle jest wynikiem świetniej kondycji stacji ile słabego (żeby nie mówić żenującego) zarządzania TVP przez obecne władze.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: TVN7

Post autor: arturoo »

Czy TVN7 po 12 latach obecności jest gotów na programy live? Wydaje mi się, że można by spróbować wprowadzić więcej rozrywki do tej stacji. To opłacało by się. Przerzuciłoby się to na zyski kanału i oglądalność. Takim testem dla "siódemki" mogła by być transmisja "na żywo" z Sylwestra lub TVN mógł by wrócić do realizacji Sopot Festival i przekierować go do TVN7. Tak "między Bogiem a prawdą", to to co Polsat zrobił z sopockim festiwalem i konkursem o Bursztynowego Słowika woła o pomstwe do nieba.

"Siódemka" mogłaby postarać się o jakiś serial. Dobrym pomysłem były "Reguły Gry" i szkoda że nie doczekał kontynuacji. Ale tu bardziej chodzi mi o jakiś własny serial codzienny. Uważam, że z tym to TVN7 leży, ściąga do siebie powtórki produkcji TVN (m.in.: Sad Rodzinny, Sędzia Anna Maria Wesołowska, Na wspólnej [powtórka z dnia poprzedniego z TVN], Brzydula, Magda M., ostatnio też byli "Lekarze"). Może przyszedł już czas na pewne zmiany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości