TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Noto wÂłaÂśnie to widziaÂłem przed tem. PowtĂłrka byÂła widocznie :D .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja chyba zacznĂŞ wreszcie oglÂądaĂŚ to Meteo - ponagrywam fajne filmy do dziaÂłu "ÂŚmieszne". :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oj tego miaÂłbys sporo. Od Ciekawych zagadnieĂą P. Aleksadnra po nieokrzesane odruchy zapobrane z Red Light Pani prowadzÂącej ten program. :D :D :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Filip pisze:po nieokrzesane odruchy zapobrane z Red Light Pani prowadzÂącej ten program. :D :D :D
Jakie konkretnie nieokrzesane odruchy masz na myÂśli? :D JeÂśli moÂżesz to opisz je dokÂładnie z poetyckÂą fantazjÂą. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Masz diÂś ÂŁukasz z adobry humor. To byÂła ironia z mojejstrony, ale nie mniej jednak, uprzejmie dziĂŞkuje za komplement. :D :D
Pozdrawiam, Filip
Piootrus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 17:23

Post autor: Piootrus »

Witam! mam pytanie jak nazywa siĂŞ ta sympatyczna prezenterka, ktĂłra w tej chwili prowadzi program na TVN Meteo? (blondynka, jedna z nowych)
pozdrawiam
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ja teÂż mam jedno pytanie. Jak nazywa siĂŞ jeden z prowadzÂących tvn24 - taki facet w ciemnych wÂłosach.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Piotr Marciniak?
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Z nowych prezenterek to dwie sÂą blondynkami:
Agnieszka Cegielska
Helena Sztybert (nie wymawia litery "r")
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ta pani Helena jest bardzo sympatyczna... Co prawda dziwnie nieco akcentuje, ale podoba mi siĂŞ jej sposĂłb prowadzenia prognoz pogody. Pozatym Âładnie siĂŞ prezentuje i uÂśmiecha :P :P
MuszĂŞ przyznaĂŚ pozatym, Âże w TVnmeteo zrobiÂło siĂŞ caÂłkiem ciekawie... Nowe twarze, zmiany wizerunku stacji (minimalne ale zawszE). AÂż chce siĂŞ ogladaĂŚ. SzczegĂłlnie wieczorem, gdy prognozy prowadzi nieokrzesana pani Omena :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

kaseta89 pisze:AÂż chce siĂŞ ogladaĂŚ. SzczegĂłlnie wieczorem, gdy prognozy prowadzi nieokrzesana pani Omena :lol:
Mam nadziejĂŞ, Âże to tylko Âżart. :-)
slafcio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 14:34

Post autor: slafcio »

Przegl¹daj¹c wypowiedzi z przykroœci¹ muszê stwierdziÌ, ¿e nasze spo³eczeùstwo nie jest zbyt tolerancyjne a uwaga p. KRASU na temat p. Omeny to prostactwo. Proponujê przejrzeÌ swoj¹ wypowiedŸ i poprawiÌ b³êdy stylistyczne bo trudno pana zrozumieÌ! Czy p. Grzegorz Markowski nie mo¿e œpiewaÌ, poniewa¿ wyst¹pi³ w RED LIGHT zastanów siê? Nie twierdzê, ¿e p. Omena nie ma wpadek ale za to wprowadza du¿o naturalnoœci i egzotyki do TVN. U mnie ma du¿ego plusa nosek do góry p. Omeno - pierwsze koty za p³oty!!!
moje słowa świadczą o mnie...
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Przesadzasz...
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wracaj¹c do TVN Meteo, to wydarzenia ostatnich dni sk³aniaj¹ mnie do podzielenia siê z Wami moimi ma³ymi spostrze¿eniami. Kiedy w sierpniu 2001 r. startowa³a pierwsza polska telewizja inforamcyjna TVN24, Tomasz Zubilewicz mówi³, i¿ marzy o stowrzenu telewziji informuj¹cej na bie¿¹co o wszytkim co w danej chwili dzieje siê na œwiecie, od polityki, przez sztukê po anomaliê pogodowe. Mijaj¹ lata, ITI uruchamia kana³ tematyczny prezentuj¹cy prognozê pogody - i tyle. Kilka mapek dla Polski i œwiata, pogoda dla ¿eglarzy i informacja o zagro¿eniu po¿arowym w lasach. Nic wiêcej. A przeciez ostatnio tyle siê dziejê - gwa³towne burze nad Polsk¹, po¿ary w USA, powodzie w Azji etc. Wszytkie powy¿sze wydarzenia mo¿na zaprezentowaÌ w formie kilkuminutowego materia³u "Bez komentarza". Wystarczy wykorzystaÌ materia³y z zagranicznych agencji oraz w³asne. W poszkodowane przez burze i tr¹by powietrzne rejony Polski mo¿na wys³aÌ ekipê, aby pokaza³a skalê zniszczeù oraz tym samym byÌ mo¿e sk³oni³a widzów do zorganizowania jakiejœ pomocy np dla rolników. Tak¹ telewizjê a¿ chcia³oby siê ogl¹d¹Ì. Przez pewien czas myœla³em, i¿ TVN Meteo idzie w³aœnie w t¹ stronê - uruchomienie studia, zatrudnienie pana Alekasndra Nebelskiego, byÌ mo¿e w przysz³oœci ktoœ przynosi³by do studia jakieœ du¿e grzyby lub warzywa :lol: Tak moim zdaniem powinna wygladaÌ "POGODOWA TELEWIZJA". Tymczasem serwujê siê nam kiepskie prezenterki z wad¹ wymowy i jedno nagranie prognozy emitowane przez kilka godzin. Czasami odnosze wra¿enie, ¿e w ca³ej tej sprawie chodzi³ o jak najszybszy zwrot w³o¿onych w inewstycjê pieniêdzy i ³atwe zarobienie kolejnych - patrz op³aty od operatorów. Byle jak, byle szybko i po najmniejszych kosztach - czy taka idea przyœwieca³a twórcom TVN Meteo?
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Oprócz mapek itd. jest jeszcze plansza dla alergików z natê¿eniem pylenia ró¿nych roœlin w ca³ej Polsce- dobre dla mnie :wink: .
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość