TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Meteo

Post autor: epsztajnek »

Frazes pisze:tylko czemu tak jest traktowany akurat program Agnieszki (najpierw tak jak napisałem wcześniej trzy lub cztery razy był puszczony odcinek o termie "Bania", a teraz to...)
W` czasie przerwy wakacyjnej lecą powtórki . Ale też zauważyłem, że te powtórki puszczane są na odwal się, bez żadnego porządku.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: Frazes »

No właśnie ! Przez taką "odwalankę" teraz potem kiedy już pojawią się premierowe odcinki nikt nie będzie chciał ich oglądać i powiedzą, że program Agnieszki ma słabą oglądalność, a to nie będzie jej wina, tylko ludzi odpowiedzialnych za emisję...

Szkoda też, że na stronie "TVN Meteo" nie ma wszystkich odcinków (przynajmniej nie było kiedy ostatnio sprawdzałem), ale w razie czego zapraszam wszystkich zainteresowanych na moją stronę (tam zebrałem wszystkie dotychczasowe odcinki :D ) :D .

Przepraszam za małą reklamę :D .
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

TVN Meteo nadaje już z nowego studia o czym informował wczoraj Tomasz Zubilewicz, ale grafika się nie zmieniła.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Meteo

Post autor: epsztajnek »

czyli znany paradoks: co trzeba zmienić, aby wszystko zostało po staremu :>
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN Meteo

Post autor: avatar »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Czyżby TVN Meteo zmieniało(otrzymywało) oprawę?
przypadkiem znalazłem w sieci, był jakiś filmik ale nie działał.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Z czymś mi się już kojarzy ten logotyp, ale nie mogę sobie przypomnieć z czym :mhm:
bartex9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 12:10

Re: TVN Meteo

Post autor: bartex9 »

Podoba mi się :)
A gdzie to znalazłeś? Na jakiej stronie? Zapodaj linka.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Meteo

Post autor: r_r16 »

Brzydkie nie jest, ale ja wiem czy lepsze od obecnego... Pod warunkiem, że to nie dzieło jakiegoś Internauty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Tylko nie zapominajcie, że to może być dzieło jakiegoś internauty, tym bardziej, że od paru lat TVN nie zleca robienia nowych opraw i logotypów dla swoich stacji, tylko ich graficy to robią (TVN24, TURBO, STYLE, nowe mapy pogodowe to też dzieło TVN), więc, że wycieknie to do sieci to jest to malutka szansa.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN Meteo

Post autor: avatar »

bartex9 pisze:Podoba mi się :)
A gdzie to znalazłeś? Na jakiej stronie? Zapodaj linka.
No właśnie nie mogę znaleźć tej strony. Kiedy wchodzę w historię to mam jakiś uszkodzony plik.;(
Trafiłem na to szukając prognozy pogody na dzisiaj.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Meteo

Post autor: r_r16 »

A propos zapodanego jakiś czas temu loga TVN Meteo. http://vimeo.com/27862180 43-sekunda - widać przygotowany ident pod to logo.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

TVN METEO wprowadziło maleńkie zmiany kosmetyczne (na gorsze - jak ktoś rzadko ogląda to może tych zmian nie odczuć). Dotyczą one logotypu, zegara i scrolla.
homzik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 153
Rejestracja: poniedziałek 26 lut 2007, 23:34
Lokalizacja: Roztocze:)
Kontakt:

Re: TVN Meteo

Post autor: homzik »

Od dziś jest nowe studio wirtualne i wygląda to fajniej i nie przypomina prognoz po Faktach TVN czy magazynu SuperMeteo w TVN24 (chyba że teraz i je zamienią na nową formułę, ale jakoś wątpię), choć logo i pasek rzeczywiście brzydsze od starych.
Homzik poleca laptopy -> http://laptopy.yyy.pl
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

Zgadza się, od dziś to nie tylko płaskie mapy jak dotychczas a studio wirtualne i całkowicie nowa oprawa graficzna kanału - od map, poprzez identy, belki. Rano gdy jest emitowany Poranek TVN Meteo nad standardowym paskiem przewijają się również aktualne temperatury dla polskich miast i są pokazywane widoki na miasta z danymi na temat temperatur, wiatru, temp odczuwalnej. Wszystko pięknie ładnie, tylko logo nie pasuje do nowej oprawy graficznej. Oprawa była chyba robiono pod to logo, co avatar jakiś czas temu je wkleił.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Meteo

Post autor: matik »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości