TVN Meteo

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

No cóz mo¿e nie jest ona wzorem prezenterki, ale widocznie szefowie stacji coœ w niej zauwa¿yli. Zreszta prowadzi ta pogodê tylko pó¿nym wieczornem. Kiedy dzieci dawno juz œpi¹. Fakt - poslki strasznie kaleczy.


KRAsu - to has³o, ¿e nadaje siê do domu publicznego jak nikt inny by³o za mocne :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Có¿ trudno bêdzie jej zerwaÌ z ³atk¹ przyklejona w Redlight ale Twoja ostatnia wypowied¿ by³a zbyt dosadna - delikatnie to ujmuj¹c.
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

doktorfaustus1 pisze:No cóz mo¿e nie jest ona wzorem prezenterki, ale widocznie szefowie stacji coœ w niej zauwa¿yli. Zreszta prowadzi ta pogodê tylko pó¿nym wieczornem. Kiedy dzieci dawno juz œpi¹. Fakt - poslki strasznie kaleczy.
Nieprawda, ze prowadzi tylko wieczorem. Poza tym jej "inteligentne" podsumowania, o ktĂłrych wspomniaÂł jeden z przedmĂłwcĂłw, zwalajÂą z nĂłg - "Jak widaĂŚ, ciÂśnienie roÂśnie, wiĂŞc i nasze samopoczucie.... yy... teÂż roÂśnie". Za chwilĂŞ pojawia siĂŞ mapa z warunkami biometo - prawie w caÂłym kraju warunki niekorzystne. OÂł je! Nie ma to jak wÂłaÂściwa osoba na wÂłaÂściwym miejscu!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie wiem ja j¹ widzia³em kilka razy po 22. TVN METEO ma stosunkowo kiepsk¹ ogl¹dalnoœÌ w trakcie tygodnia, dopiero w weekend przybywa kilkadziesi¹t tysiêcy widzów - mo¿e wiêc szefowie stacji licz¹, i¿ nie wielu widzów obejrzy popisy tej pani przy mapach z pogod¹.
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

W takim razie jaki byÂł sens zatrudniania prezentera, ktĂłrego - wedÂług zamierzenia kierownictwa stacji - ma oglÂądaĂŚ maÂło ludzi? To bez sensu.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿e chcieli ¿eby sobie poÌwiczy³a troszeczkê przed póŸniejsz¹ prac¹ w TVN Meteo, a wiadomo, ¿e najlepiej w telewizji Ìwiczy siê na ¿ywca.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 lip 2004, 16:21 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi siĂŞ wydaje Âże szefowie TVN odkÂąd pozwalniali swoje gwaiazdeczki (czytaj:Monika Olejnik ,Tomasz lis, Janusz Rewinski) nie patrzÂą na jakoÂśc a na biznes. W ogĂłle nie wiem czy ktoÂś zauwaÂżyÂł ake i Tomasz Zubilewicz ostatnio jest max 2 do 3 razy w przeciwieĂąstwie do p.Mai Popiearskiej. W tvn dzije siĂŞ od wrzeÂśnia cos ZLEGO.
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Jak jeszcze zacznÂą produkowaĂŚ seriale klasy B to bĂŞdziemy juÂż mieli kolejny Polsat.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Moje opinie na temat prezenterĂłw pogody:

Nowe Osoby:
Agnieszka Cegielska - nawet siĂŞ wyrobiÂła
Helena Sztybert - do telewizji nie nadaje siĂŞ ktoÂś, kto nie potrafi wymawiaĂŚ "R"
Aleksander Nebelski - Âżeglarz, moÂże i obyty ze Âświatem, ale nie nadaje siĂŞ do telewizji, czĂŞste powtĂłrzenia w jego wypowiedziach, ÂżenujÂące opowieÂści itd.
Omena Mensa - tragedia, nie nadaje siĂŞ w ogĂłle do telewizji

Stare Osoby:
Maja Popielarska - zbyt dziecinna, "roztrzepana", nie nadaje siĂŞ
Agnieszka GĂłrniakowska - caÂłkiem w porzÂądku
Tomasz Wasilewski - bardzo dobry prezenter pogodowy
Tomasz Zubilewicz - najlepszy prezenter pogody w Polsce
Marzena Sienkiewicz - moÂże byĂŚ
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Ja lubiĂŞ MajĂŞ PopielarskÂą i uwaÂżam, Âże nadaje siĂŞ do pogody.
polaritat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 29 cze 2004, 15:05

Nada

Post autor: polaritat »

Maja Popielarska to moja ulubiona prezenterka pogody. UwaÂżam, Âże siĂŞ nadajĂŞ poza tym juÂż tak dÂługo zapowiada pogodĂŞ (najpierw w rtl7), Âże raczej nie wyobraÂżam sobie pogody bez tej sympatycznej prezenterki. JeÂżeli chodzi o nowe twarze w TVN meteo to tylko Agnieszka Cegielskia moÂże zostaĂŚ. :!: :!:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

domino pisze: Tomasz Zubilewicz - najlepszy prezenter pogody w Polsce
Dziwi mnie to stwierdzenie. Ja normalnie nie znosze faceta i scyzoryk mi siĂŞ otwiera jak Go widze. Czasami wydaje mu sie, ze jak cos powie to jest Âśmieszne, ale z tego mogÂą siĂŞ Âśmiac chyba tylko babcie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zubilewicz byÂł fajny na poczÂątku swojej "kariery" w tvn, kiedy to bardzo zabawnie ÂżartowaÂł i byÂło to do przyjĂŞcia. Teraz, po dÂłuÂższym czasie, nie chce siĂŞ na niego za bardzo patrzeĂŚ, choĂŚ dalej, nie mam do niego wiĂŞkszych zastrzeÂżeĂą.
Pozdrawiam, Filip
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Cegielska przypomina mi deske z ftv, a jak mĂłwi do brakuje jej oodechu.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

DziÂś w TVN Meteo zaszÂły maÂłe zmiany.

Znaczek telewizji jest kolorowy a pod nim znajduje siê aktualna godzina. W lewym dlnym rogu pisze za ile minut bêdzie prognoza dla Polski, powiêkszyli tak¿e napisy na dole ekranu z pogodowymi informacjami a pod tekst dali b³êkitne t³o.
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

szkoda tylko, ¿e te zmiany dotycz¹ tylko oprawy graficznej a nie zawartoœci merytorycznej tej stacji, bo jak narazie wci¹¿ brakuje programów przyrodniczych czy poradnikowych !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość