ITVN / ITVN Extra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

ITVN / ITVN Extra

Post autor: Marcin »

Za, czy przeciw? :D Zapraszam do dyskusji, mimo, Âże nie moÂżemy zbyt wiele o tej stacji powiedzieĂŚ :? Ma ktoÂś w ogĂłle screenshoty z ITVN'u?
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:29 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jestem za chociaÂż tak jak wszyscy nie widziaÂłem tej stacji.
Leci tam w wiêkszoœci to samo co na zwyk³ych tvn-ach plus programy produkowane wy³¹cznie dla niej. które s¹ pewnie np. o poloni w stanach czy w innych paùstwach czy kontynentach.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie mam zdania... Nie widziaÂłem tej stacji, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ siĂŞ wypowiadaÂł... i tak teÂż zagÂłosowaÂłem.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże kiedyÂś spotka nas los imigranta mieszkajÂącego np. w stanach i wtedy wyrobimy sobie opinie. :lol: :lol: :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W jakimÂś wydaniu "Co za tydzieĂą" pokazywali otwarcie iTVN. Ale tylo kawaÂłek.
GÂłosujĂŞ na 'nie mam zdania' - bo nie mam...
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Miasto kobiet na antenie ITVN

Post autor: Marcin »

No nie! U nas tylko nieliczni majÂą TVN Style i mogÂą oglÂądaĂŚ miasto kobiet, a od poniedziaÂłku program ten bĂŞdzie nadawany w ITVN... :D Wcale bym siĂŞ nie pogniewaÂł, gdybym miaÂł ITVN. Jak siĂŞ okazuje lecÂą tam nie tylko powtĂłrki... :) I jeszcze do tego te mecze ligi polskiej :wink:

:idea: Dodajcie do opisu Kana³ów tematycznych na forum "tvn style", bo na razie tego tam nie ma :!:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:30 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

iTVN to nie sa same powtĂłrki. LecÂą tam programy informacyjne, takÂże programy z TVNsiedem czy TVN Turbo.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

szymcio9 pisze:iTVN to nie sa same powtĂłrki. LecÂą tam programy informacyjne, takÂże programy z TVNsiedem czy TVN Turbo.
Wiem, wiem :D Ale niektĂłrzy tak twierdzÂą :D Teraz teÂż z TVN Style :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:30 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przejrza³em ramówkê ITVN na ich stronach internetowych i jedyny program nie bêd¹cy powtórk¹ (oprócz oczywiœcie meczy) to magazyn literacki pt Poszukiwacze opowieœci - reszta to same powtórki z wszytkich pozosta³ych kana³ów TVN - czyli niskie loty w stylu np Si³acze. Brakuje tylko telezakupów Mango, ale mo¿e ju¿ nied³ugo bêd¹ do³¹czone do pakietu w USA, w jakiejœ promocyjnej cenie :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

naciagasz fakty - wprawdzie "Fakty" sa emitowane o 19 czasu lokalnego to jednak jest to wydanie z przed 7 h. Nie myslisz chyba,ze beda nadawac powtorki z 97? To samo tyczy sie Uwagi emitowanej o 16 i boksu. "Na Wspolnej" jest emitowane od poczatku (nie sadzisz chyba ze zaczna nadawac w srodku serii?) Premierowy jest rowniez "RedLight", mecze ligi polskiej, Liga+, "Czerwona flaga", "Poczuj siĂŞ Âświetnie", chyba "zmagania miast" i "automaniak", "co za tydzien", "goracy patrol"
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

¯aden z wymienionych przez Ciebie programów nie powsta³ specjalnie dla ITVN. Ca³y kana³ opiera siê w rzeczywistoœci na retransmisji tego, co ju¿ kiedyœ (albo obecnie) pokaza³y inne kana³y z sieci TVN. Wprawdzie szefowie ITI zapowiedzieli specjalne programy na antenie ITVN wy³¹cznie dla Polonii, o Poloni, ale jak narazie ograniczyli siê tylo do Poszukiwaczy opowieœÌi. Wniosek - program robiony jest po najmniejszych kosztach, celem zarobienia kilku dolarów na Polakach w USA.
KiedyÂś zastanawiaÂłem siĂŞ, czy bĂŞdÂąc np w USA zdecydowaÂłbym siĂŞ na zakup pakietu TVN. DoszedÂłem do wniosku, Âże jeÂżeli chodzi o informacjĂŞ z Polski, o Polsce, polskiej kulturze etc wystarczyÂłaby sama TVP Polonia. Rozrywki ( i to o wiele lepszej) poszukaÂłbym sobie na stacjach amerykaĂąskich - nowe filmy, seriale, formaty telewizyjne, etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

fakt faktem, ze rzeczywiscie zaden z tych programow nie zostal wyprodukowany dla itvn, choc w porownaniu do wlasnie tvp polonii, ramowka przedstawia sie lepiej. Czemu? Bo na ITVN ma programy nowsze (nawet z aktualnego sezonu), natomiast tvp polonia daje nam powtorke "Radia Romans" (1995), Sopot... 99 i inne tego typu, choc niewatpilwie sa tez nowosci (Publicystyka i informacja). Zreszta taki profil - ITVN- rozrywka, TVP Polonia - kultura i informacja. A programy dla ITVN juz sie niedlugo pojawia. Dla tego m.in. w "Uwadze" nie ma Miroslawa Rogalskiego. Ogolnie to moim zdaniem ITVN jest lepszy od Polonii tez w innej kwestii - robienia programu dla widzow. Czemu tak sadze? wejdz na forum itvn i zobacz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

baryla pisze:Ogolnie to moim zdaniem ITVN jest lepszy od Polonii tez w innej kwestii - robienia programu dla widzow. Czemu tak sadze? wejdz na forum itvn i zobacz.
Od Polsatu 2 International.tymbardziej. Tan po za informacjami i fleszem lecÂą ciÂągle BuÂłkowscy :wink:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

o tym to nawet mowic nie warto...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jakoœ szczególnie nie bawi¹ mnie programy produkowane przez TVN, wiêkszoœci z nich nie ogl¹dam, bo po prostu nie gustujê w takim typie rozrywki. Chocia¿ oczywiœcie rozumiem, ¿e komuœ mo¿e siê ona podobaÌ. Np kiedyœ TVN puszcza³ z samego rana powtrókê pierwszej edycji BB ( i by³o to pewien czas po skoùczeniu trzeciej edycji, nie wiem co lepsze ale mo¿e Sopot z 99r. - muzyka nigdy nie jest nudna). Owszem TVP Polonia nadaje wiêkszoœÌ programów wyprodukowanych dla TVP1 TVP2 oraz TVP3 ale jakoœ szczególnie mi to nie przeszkadza. Programów o Polonii na œwiecie nie ogl¹dam - no mo¿e czasami o Kazachstanie i Rosji, bo mam tam przyjació³. Ale taki kana³ jest potrzebny - trochê zakurzony, ale zawsze z klasyk¹ polskiego filmu, dokumentu i teatru. Natomiast szukaj¹c rozrywki naprawdê wybra³bym coœ miejscowego w USA, czy w Niemczech a nie marn¹ rozrywkê z Polski.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości