TVN Warszawa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

Przypomnę dyskusję z czerwca 2012 roku:
matik pisze:
avatar pisze:Czy studio TVN Warszawa nie zostało rozebrane?
Na stronie http://agency.tvn.pl jest ono do dyspozycji. :uhh:
Dla czego TTV z niego nie nadaje?
Obrazek
Obrazek
Takie informacje pojawiły się bardzo szybko po zamknięciu stacji, od samych reporterów stacji i do tej pory sądziłem, że to prawda. Tylko czy to nie są po prostu nieaktualne zdjęcia, bo parę takowych jest na ich stronie? I w opisie studia jest coś takiego: Widok: scenografia studia zmienia się zgodnie z zapotrzebowaniem, a przy innych lokalizacjach jest ujęte, że chodzi o newsroom TVN24 lub studio z widokiem na PKiN. :mhm: Zastanawiające jest to.
Wprawdzie trochę czasu już minęło, te zdjęcia dalej są dostępne w TVN News and Services Agency, ale to studio już nie istnieje. No prawie. Po likwidacji TVN Warszawa, do tego studia została przeniesiona scenografia programu "Rozmównica" znanego z kanału religia.tv. Z dawnego studia TVN Warszawa program emitowany jest od mniej więcej sierpnia-września 2011 roku, więc zdjęcia na stronie agencji TVN do tej pory są nieaktualne. Również te dotyczące TVN24.

Tak wyglądała scenografia programu, dopóki program realizowany był na ul. Goplańskiej:
Obrazek
Tak z kolei wygląda, z siedziby TVN Warszawa
Obrazek
Po prawej stronie co jest niewidoczne na tej fotografii, w dalszym ciągu znajduje się scenografia programu "Rytm miasta".
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Warszawa

Post autor: epsztajnek »

Korzystając z chwili wolnego czasu w weekend, jak zwykle montuję swoje stare archiwa TV dla przegrania na płytki.
Dziś wypadło na Hannę Laudowicz.
Chciałem przy okazji sprawdzić, kiedy ukazała się ostatnia "Stolica", no i tak na szybko przejrzałem cały ten wątek - w końcu
co to jest czternaście stron w porównaniu na przykład do siedmiuset ... i tak mi się przypomniały te wszystkie regularnie oglądane wydania "Witaj Warszawo" i sobotnio-niedzielne "Rytm miasta" może nie zawsze w całości , może po kilka, kilkanaście minut, ale zawsze regularnie. :(
I nie wiem, czy to tylko przypadek, że wraz z końcem TVNW-wa , w 2011, zacząłem stopniowo nabierać coraz większego dystansu generalnie do TV :mhm:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

epsztajnek 7 kwietnia 2011 pisze:Jeśli można wierzyć zapowiedziom Kuźniara ( ;) ) to pogodynki ( w każdym razie Ewa Kotlewska ) przechodzą do TVN Meteo
Ewa Kotlewska zamiast do TVN Meteo, dawno temu trafiła już do Onetu (którego jednym z właścicieli dalej jest TVN), gdzie również prezentuje prognozy pogody:
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Warszawa

Post autor: epsztajnek »

Onet ? Czy to są przezentacje na stronach portalu Onet , czy też Onet firmuje jakiś kanał TV ? ( pytam, bo dziedzinie Onetu jestem komletnie niezorientowany ) :mhm:
P.S. W takim rozległym kadrze to Ewa nie prezentowała się ani w "Pulsie" ani w "TVNWwa" :D8
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN Warszawa

Post autor: matik »

To są prognozy dla Onetu - żadna telewizja. Prognozy są dostępne w zakładce video na pogoda.onet.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości