TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: TVN Style

Post autor: pawell »

Nie jestem pewny, ale chyba już od 1 marca. :> W biurze reklamy TVN Style jest ramówka na marzec i w sobotę (01.03.) o 21:30 jest wpisany "Magiel towarzyski", ale nie wiem czy to nowe odcinki. :roll: Na pewno tydzień później (08.03.) już będzie premiera. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: pop »

Nowe studio "Miasta kobiet" jest słabe - o wiele gorsze od poprzedniego. Ta nowa prowadząca (niestety nie pamiętam jej nazwiska), która jest w duecie z Pauliną Młynarską jest koszmarna; właśnie oglądałem powtórkę rozmowy z Andrzejem Lepperem - ona w ogóle nic nie powiedziała, odezwała się tylko na koniec: "dziękujemy za rozmowę".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Adrian ;P »

Pod hasłem "Stylowe Lato" stacja TVN przygotowała kilka nowych propozycji filmowych dla swoich widzów.

W lato na antenie TVN Style będzie można obejrzeć serialową adaptację pochodzącego z osiemnastego wieku erotyku "Fanny Hill", trzeci sezon znanego z TVP2 "Hotelu Babylon" oraz czwartą serię show "Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya".

Oprócz tego mają pojawić się nowe odcinki innych znanych programów rozrywkowych i seriali oraz filmowe premiery
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVN Style

Post autor: Greg Haus »

Od września "Magiel towarzyski" rusza z nową scenografią i może oprawą. Bardzo lubię ten program w bądź co bądż kobiecej telewizji :roll: :)
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: TVN Style

Post autor: madziulka »

Greg Haus pisze:Od września "Magiel towarzyski" rusza z nową scenografią i może oprawą. Bardzo lubię ten program w bądź co bądż kobiecej telewizji :roll: :)
oo super :tanczy:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Adrian ;P »

Od września ''66 ikon popkultury'' :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: piotrek888 »

Adrian ;P pisze:Od września ''66 ikon popkultury'' :D
świetnie, tylko wydaje mi się, że powinni zrobić taki cyk np.66 niezapomnianych postaci
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Adrian ;P »

Od września na antenie TVN Style nowy program kulinarny: "KUCHNIA CZYNNA CAŁĄ DOBĘ".

W każdym odcinku zaprezentowane zostaną proste, łatwe do przygotowania „kolorowe” dania .

Program prowadzi Omenaa Mensah i jej 6 letnia córeczka Vanessa. Duet mama i córka tworzy ciepły klimaty rodzinnej atmosfery. Wszystko w dynamicznej, nowoczesnej formule.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: TVN Style

Post autor: qmate »

Dynamiczna atmosfera i rodzinne klimaty: to się raczej wyklucza. Proste, kolorowe potrawy...heh Program na zapchanie ramówki?
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Adrian ;P »

Chyba lepsze to niż powtarzanie jednego odcinka programu 5 razy w tygodniu :spiewa:
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TVN Style

Post autor: kamiltvnfan »

Chociaż widzem TVN Style z wiadomych przyczyn nie jestem, ale mam TeleTydzień i jak widze są tam programy powtarzane kilka razy dziennie. Z jednej strony to dobrze a z drugiej nie. Zgodzę się z moim przedmówcą, że lepiej mieć wiecej programów niż w kółko powtarzać Miasto Kobiet czy angielskie programy dla gospodyń domowych. :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: piotrek888 »

Ta telewizja była od początku taka i ma taką formułę gdzie są powtórki. Dla mnie to się podoba bo mogę w niedługim czasie wrócić do powtórki programu co mnie interesowało.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Adrian ;P »

Ale emitowanie jednego odcinka jakiegoś programu z 5 razy w tygodniu jak nie więcej jest przesadą (66 niezapomnianych skandali jest emitowany 6 razy w tygodniu i to jeden odcinek, a Magiel Towarzyski 8 razy :shock: )... Można by te powtórki ograniczyć trochę....
Ostatnio zmieniony niedziela 10 sie 2008, 14:10 przez Adrian ;P, łącznie zmieniany 1 raz.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: TVN Style

Post autor: kamiltvnfan »

zgadzam się z Adrian:P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: piotrek888 »

Bo są wakacje. Taka jest ramówka TVN style w sezonie jesiennym i wiosennym jest całkiem inaczej ułożona.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości