TVN Turbo

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Wakacyjna jazda w TVN Turbo

Post autor: szym »

Od 2 lipca rusza wakacyjna ramĂłwka TVN turbo.

Wakacyjna - nie znaczy gorsza . Wakacyjna to w przypadku TVN turbo 4 nowe programy na naszej antenie. - podaje strona TVN Turbo.
"Ale jazda" to program , ktĂłry zastÂąpi "ulicznych szaleĂącĂłw" . Najbardziej zwariowane zdjĂŞcia i wypadki jakie nagraÂły kamery na caÂłym Âświecie .
"ÂŁazik" - to dÂługo oczekiwany magazyn off- roadowy .
"SzkoÂła auto " nauczy Was bezpiecznie jeÂżdziĂŚ , a na wakacyjne weekendowe noce absolutny hit .
Od lipca zapraszamy na Turbo erotyk . GorÂące noce z gorÂącymi filmami - juÂż w letniej ramĂłwce TVN turbo .
Poza nowoÂściami wszystkie pozostaÂłe programy, ktĂłre oglÂądacie na naszej antenie .
TVN turbo na wakacje - jazda obowiÂązkowa.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ÂŚwietnie! TVN Torbo to chyba jedyna telewizja TVN ktĂłra przygotowaÂła coÂś specjalnego na wakacje. SzczegĂłlnie cieszy mnie Turbo erotyk... buahaha... :twisted: . Tak na powaÂżnie, to ta "Ale jazda" zapowiada siĂŞ caÂłkiem ciekawie :D .
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze:ÂŚwietnie! TVN Torbo to chyba jedyna telewizja TVN ktĂłra przygotowaÂła coÂś specjalnego na wakacje.
Czego ten Walter nie wymyÂśli ...
Obrazek

OczywiÂście ÂżartowaÂłem, Filip 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh...a mi dziœ w³¹czyli tvn turbo i nawet w przerwie meczu postanowi³em zobaczyÌ co nadaj¹ i zobaczy³em program o montowaniu maszyn do robienia p¹czków w radiowozie :lol: tvn turbo rox 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zapewne Moster Garage :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

DokÂładnie. A dziÂś z kolei odkryÂłem program Top Gear. Nie miaÂłby nic w sobie gdyby nie super prowadzÂący. Jak na anglikĂłw sÂą naprawdĂŞ spoko. Co do tego wakacyjnego "Ale jazda"...moÂże ktoÂś powiedzieĂŚ kiedy to bĂŞdzie lecieĂŚ :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

WidzĂŞ, Âże dostrzegasz urok tego programu tak samo jak ja. Narazie sÂą powtĂłrki, ale skoro masz TVN Tuirbo od niedawna - mozesz pooglÂądaĂŚ. Nowe odcinki, maja byc od wrzeÂśnia.
Pozdrawiam, Filip
polaritat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 29 cze 2004, 15:05

Post autor: polaritat »

Dopiero od wrzeÂśnia?? Ale dziĂŞki za informacjĂŞ juÂż myÂślaÂłem, Âże nic nowego w Top Gear nas juÂż nie czeka.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Teraz sÂą krĂŞcone nowe odcinki, mam nadzieje, Âże rĂłwnie fajne. :D :D :D
Pozdrawiam, Filip
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

I co oglÂądaÂł juz ktoÂś ten Turbo Erotyk ??
Tak z ciekawoÂści tylko pytam czy jest to film fabularny czy jakiÂś magazyn, albo coÂś w tym stylu ??
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Owszem. Ostatnio w³¹czy³em po powrocie z pracy tv i co widzê :shock: Swoj¹ drog¹ to nie wiem jakiej recenzji oczekujesz. Tego typu programy wygl¹daj¹ chyba wszystkie tak samo. Jest sobie pani, która siê rozbiera i kamerzysta, który to wszystko filmuje. Koniec fabu³y :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Tak "Ale jazda" to Âświetny program, ale bardzo zaskoczyÂł mnie "ÂŁazik" spodziewaÂłem siĂŞ czegoÂś gorszego, a tutaj program robiony z prawdziwÂą pasjÂą cociaÂż trochĂŞ brakuje mu do ideaÂłu. Tak trzymaĂŚ ! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

TVN Turbo

Post autor: Maciekw »

Od dziÂś czyli 2 paÂździernika wystartowaÂła nowa turbo ramĂłwka.
Z anteny zniknie niestety Monster Garage, ktĂłrego bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ jedynie w cyklu Turbo Extra w, ktĂłrym oprĂłcz MG bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ inne najlepsze dotychczas programy TVN Turbo.
Turbo Extra to nie jedyna nowoœÌ na antenie, oprócz w/w programu zobaczyÌ bêdzie mo¿na :

Karambol - Ekipa TVN TURBO razem z patrolem drogĂłwki bĂŞdzie wszĂŞdzie tam, gdzie wydarzenia wymknĂŞÂły siĂŞ spod kontroli.

TECHNOSKOP - propozycja dla miÂłoÂśnikĂłw nowoczesnej techniki. Elektroniczne gadÂżety, nowoczesny sprzĂŞt codziennego uÂżytku, wszystko to co w technice najnowsze i najciekawsze.

MÊSKI ¦WIAT - wszystko co nas interesuje poza samochodami... program tylko dla prawdziwych mê¿czyzn.

5th GEAR! - najwiĂŞkszy na brytyjskim rynku konkurent TOP GEAR.

ZÂŁOMIARZE – przekonajcie siĂŞ jakie cuda moÂżna zbudowaĂŚ ze Âśmieci.

Jak Wam drogim sympatykom Anity, TVP itp. :P podobajÂą siĂŞ nowe propozycje TVN Turbo na jesieĂą ?
Ostatnio zmieniony sobota 02 paź 2004, 22:04 przez Maciekw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak podoba mi siê chocia¿ na tvnturbo to ogl¹dam g³ównie Top gear. Jeden z najlepszych programów jaki jest w telewizji.
5th GEAR! - najwiĂŞkszy na brytyjskim rynku konkurent TOP GEAR.
Ale To gear nie zniknie :?: Jak bĂŞdÂą dwa konkurencyjne programy na jednej stacji to nieÂźle. :lol:
Jak Wam drogim sympatykÂą Anity,
:lol: 8) :lol:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

TG nie zniknie, dziÂś byÂł nadawany normalnie.
Jak Wam drogim sympatykÂą Anity,
Literówke ju¿ poprawi³em a co do reszty zdania, to có¿...czy¿bym nie mia³ racji ? :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 32 gości