Serwisy internetowe stacji TVN - temat zbiorczy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Multiwortal TVN

Post autor: Ptr15 »

Nie jedźcie chłopaka, przekonamy się 25 marca.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pop »

r_r16 pisze:
DOMINIK3001 pisze:mam znajomego w tvn .
:lol: :lol: :lol: No chyba nie myślałeś, że ktoś Ci uwierzy???
Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego... :neutral:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Multiwortal TVN

Post autor: Greg Haus »

Jeśli tak, to zobaczymy w święta. Ciekawe czy będą to jakoś reklamować jeśli ta zmiana rzeczywiście zajdzie. I jeśli tak to już powinni zaczynać te zmiany w studiu, które zapowiadali...
bluepop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 15 mar 2008, 09:44

Re: Multiwortal TVN

Post autor: bluepop »

Totalna bzudra. Nowa oprawa Faktow nie pojawi sie w marcu. Nie wiadomo nawet czy uda sie ja wprowadzic w kwietniu. Rozniez 25 marca jako data startu wortalu TVN to jakas pomyłka.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Multiwortal TVN

Post autor: lukasz000 »

Wedłud serwisu press multiwortal być może ruszy po świętach.

Plejada.pl TVN-u ruszy po świętach
Multiwortal rozrywkowy Grupy TVN będzie nosił nazwę Plejada i wystartuje w ostatnim tygodniu marca – wynika z informacji "Presserwisu".
Domena Plejada.pl została zarejestrowana przez należącą do TVN SA spółkę Onet.pl. Grzegorz Wójcik, dyrektor nowych mediów w TVN-ie i członek zarządu Onet.pl, pytany o nazwę wortalu mówi tylko: – Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
Przyznaje jednak, że wortal powinien wystartować w marcu, po świętach. Serwis będzie poświęcony informacjom o show-biznesie, telewizji i życiu gwiazd. Nieoficjalnie wiadomo, że nie będzie go firmować logo TVN-u ani Onet.pl. Redaktor naczelną Plejady jest Karolina Korwin Piotrowska. (RUT) http://www.press.pl
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Multiwortal TVN

Post autor: qmate »

Coś mi się wydaje, że to kolejny pudelkopodobny serwis, oczywiście wiadomości mają być innego rodzaju i na innym poziomie, ale wątpię abyśmy mogli zobaczyć tam archiwalne seriale itp. To będzie pewnie po prostu strona z newsami o gwiazdach, jakies galerie, wywiady itp. A niezbyt ładna strona tvn.pl pozostanie...
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Multiwortal TVN

Post autor: r_r16 »

A ja myślałem, że będzie to wortal poświęcony telewizji TVN, a nie jak to napisał qmate "kolejny pudelkowopodobny serwis".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pop »

r_r16 pisze:A ja myślałem, że będzie to wortal poświęcony telewizji TVN
Przecież już jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że ten serwis będzie miał właśnie taki, a nie inny charakter.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
dominik300
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 11:25

Re: Multiwortal TVN

Post autor: dominik300 »

adner pisze:A ja dwóch, świętego MIkołaja i Zajączka:-)
Fajnie , i co miałem racje
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Multiwortal TVN

Post autor: podmark »

Ja tam jednak mam nadzieję, że plejada.pl to osobny projekt TVN. Niech sobie będzie kolejne pudelkopodobne ścierwo - nie muszę go czytać. Jednak serwis o gwiazdach w żaden sposób nie przypomina "Wielkiego projektu multimedialnej telewizji", który zapowiadał Walter. Czyżby się rozmyślili ? Szczerze wątpię - nie bez przyczyny wszystkie serwisy programów TVN podpinane są pod domenę tvn.pl oraz są zbudowane w podobny sposób.

No i uważam, że powinno się przenieść ten temat do działu "Na każdy temat", bo przecież produkt ten jest co prawda dziełem Grupy TVN, ale nie ma być on tą marką firmowany. No i wypadałoby zmienić nazwę wątku, bo ta obecna nie ma za wiele wspólnego z plejada.pl :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Multiwortal TVN

Post autor: qmate »

podmark pisze: Jednak serwis o gwiazdach w żaden sposób nie przypomina "Wielkiego projektu multimedialnej telewizji", który zapowiadał Walter.
Racja, przecież jaki związek z Multiwortalem ma jakiś serwis o gwiazdach... żaden. Multiwortal kojarzy mi się z olbrzymimi zasobami a kilka zdjęć i newsów na stronie czegoś takiego nie tworzy. Ale Ok poczekam aż zobaczę "to".
//////////
dominik300
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 11:25

Re: Multiwortal TVN

Post autor: dominik300 »

Mam info co do oprawy faktów i multiwortalu TVN.
Wszystko ruszy 31 marca , strona plejada.pl ruszy o godz 12 a wieczorem nowa oprawa faktów. Wszystko będzie poprzedzone konferencją prasową która odbędzie się w poniedziałek.

skąd to info ? - mam znajomego w TVN , jak ktoś nie wieży to sprawdzi poprzednią moją wypowiedź viewtopic.php?f=1&t=2450&st=0&sk=t&sd=a&start=45 - potwierdził to serwis tvnfakty.pl
bluepop
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 15 mar 2008, 09:44

Re: Multiwortal TVN

Post autor: bluepop »

Po raz kolejny napisze- bzdura

Nowa oprawa "Faktów"- wbrew "super informacjom" tvnfakty.pl nie ruszy 31 marca.
Czy naprawde jako nieoficjlany serwis nie mozecie nawiazac jakis sensownych relacji z tvn,aby ten nie traktował seriwsu jako "lewej strony" a fajna platforme promocji swoich programow?

Co do plejda.pl portal ruszy 27 marca, czyli lada moment. Bedzie miał podobny design do obecnych stron produkcji TVN.
Został zastaoswany ten sam model co na stronie YCD czy Tanca z gwiazdami ( chociazby centralny element, prezentujacy wiadomosc dni jest ten sam) poza tym znajda sie tam fragmenty produkcji tvn, wypozyczalnia ( mozliwosci platnego ogladania serialii, programow TVN, etc) Calosc utrzymana w grantowo-filotowych barawach.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Multiwortal TVN

Post autor: pop »

Słuchaj, nie wziąłem sobie tej informacji od 'tak sobie', sądzę, że Dominik również. Rozmawiałem z osobą, która w TVN pracuje przy "Faktach", i która powiedziała mi, że termin zmian - kolejny już, ale ostateczny - to koniec marca. Wirtualnemedia.pl także podały taką datę.

Poczekamy, zobaczymy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Multiwortal TVN

Post autor: prze_kw »

W takim razie bluepop podziel się z nami wiedzą kiedy odświeżone "Fakty" ruszą... :ech:
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości