Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

tetar pisze:Mam nadzieje, ze wiedza w nc+ co robia
Mam wrażenie, że nie. Zmiany w ofertach Cyfry+ i N spowodują, że każdy będzie mógł rozwiązać umowę bez konsekwencji (usunięcie paru kanałów z podstawowych pakietów). Ogólnie oferta nc+, pakiet za 59 zł jest zachęcający, ale reszta pakietów premium ma zbyt wygórowaną cenę moim zdaniem. Ogólnie kiepsko to widzę.
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: grero89 »

Straszna porażka.. liczyłem na więcej. Ale propaganda sukcesu trwa, medialny gigant ? Jak z koziej dupy trąba.
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: szym »

Tak, jak byłem trochę podekscytowany tym, co przyniesie dzisiejszy dzień, tak wystarczyło zaledwie kilka godzin, żeby czar prysnął. Proszę zobaczyć, co się dzieje na Facebooku nc+ czy na forach branżowych - nc+ - platforma oburzonych: wizerunkowa tragedia, jakiej dawno nikt nie widział. Czytając te słodkie komentarze, zaczynam rozumieć o co chodziło z tą "nową definicją rozrywki". :lol2:

Na razie jestem w Cyfrze+ i jedno, co wiem to NIE PRZEPROGRAMUJĘ listy kanałów. Wiem, że ułożenie to kwestia przyzwyczajenia, ale... TVN Style na 3? Kuchnia TV na 9? Telezakupy Mango na 19? Nie ma Cartoon Newtork... Stars TV wyrzucone poza kanały muzyczne... Poza tym czytałem, że po przeprogramowaniu TVN24HD wskakuje w miejsce SD, ale ludzie z Cyfry nie mogą go odbierać... Polsat News dalej niż Superstacja... Yeeey :jupi:

Mnie najbardziej ciekawi jak załatwią sprawę z Canal+ Gol i Canal+ Weekend, które za kilkanaście dni znikają z anteny - czy osoby, które mają wykupioną paczkę Canal+ automatycznie dostaną Canal+ Family 1 i 2 oraz Canal+ Sport 2? Szkoda jest mi Ligi Hiszpańskiej i Angielskiej, które oglądamy co weekend, ale za taką cenę to dziękuję bardzo, wolę NTC. W tej chwili pakiet C+ z filmami i sportem oraz wiele dodatkowych kanałów HD mamy za raptem 70 złotych. nc+ oferuje mniej programów za 120 zł - wbrew temu, co sugeruje optymistyczny newsik na tvnfakty.pl "Canal+ w trzech opcjach. Nawet za 69 zł. Drogo?", bo 69 złotych to właśnie może być w kablówce jakiejś i nie dotyczy to zupełne abonentów nc+. W dniu, kiedy 99 proc. twierdzi, że jest "drogo" w nc+ użycie takiego zabiegu w tytule informacji jest co najmniej niefortunne, żeby nie powiedzieć, zmanipulowane.

Oczywiście kwestia tego ile komu uda się wytargować przez telefon jest nadal otwarta, ale czytając opinie z Satkuriera, są to słabe propozycje. Jak nie zmienią cen albo nie dodadzą full pakietu C+, który można dodać do obojętnie jakiej opcji to przewiduję, że odpływ abonentów będzie ogromny...? Kto wie, może połączone siły TVN i C+ będą miały mniejszą bazę abonencką niż n-ka solo? Ale by było!

PS: Logotypy nowych Canal+ są brzydkie. Nazwa "Family" też. :uwaga:
:)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

szym pisze:nc+ oferuje mniej programów za 120 zł - wbrew temu, co sugeruje optymistyczny newsik na tvnfakty.pl "Canal+ w trzech opcjach. Nawet za 69 zł. Drogo?", bo 69 złotych to właśnie może być w kablówce jakiejś i nie dotyczy to zupełne abonentów nc+. W dniu, kiedy 99 proc. twierdzi, że jest "drogo" w nc+ użycie takiego zabiegu w tytule informacji jest co najmniej niefortunne, żeby nie powiedzieć, zmanipulowane.
Jako autor nie miałem na celu niczego manipulować i sądzę, że tego nie zrobiłem. Tytuł jaki jest (albo i był) każdy widzi - ja nigdy nie wyciągam pochopnych wniosków po samym tytule, a czytam dalszą zawartość artykułu - w tym przypadku w artykule wszystko było i jest nadal wyjaśnione. Tytuł ma ograniczone pole - nie jestem w stanie przekazać wszystkiego. Ok, przyznam, tytuł może rzeczywiście jest, a raczej był nieco niefortunny, dlatego zmieniłem. Chciałem jedynie zwrócić uwagę, na fakt, droższej paczki Canal+ w sieciach kablowych, nie zapominając o ofercie nc+, o której również wspomniałem :aniol:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: avatar »

Generalnie moje odczucia są negatywne po wprowadzeniu tej oferty... :ech:
Zepsuli coś co moim zdaniem było piękne (przynajmniej wizualnie), a konkretnie grafikę Carbo znaną z dekoderów Turbo (ten czerwony kolor całkowicie tam nie pasuje, usunęli świetne ikony, które były w menu i zastąpili je jakimiś szarymi znaczkami).
Ceny są iście europejskie (ale płace dalej polskie...).
Oferta kanałowa póki co nie wnosi nic nowego...
Robienie szumu wokół czegoś co zepsuli a było dostępne do tej pory w lepszym (tańszym) wydaniu. :D15

Jedyną rzeczą na plus jest chyba zebranie praw filmowych i sportowych w jednym miejscu - Canal+.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: r_r16 »

A mnie wydaje się, że ceny są podobne do oferty n. Poza tym, co mnie cieszy - dużo w nc+ jest starej nki. Dekodery, technologia, kolekcje VOD. Zmieniły się nazwy pakietów tematycznych, ale same pakiety (od zawsze obecne w N) zostały. Cyfra+ dorzuciła od siebie praktycznie tylko Canal+. Co mi się na pierwszy rzut oka nie podoba? Układ kanałów. Jest straszny burdel. Po co komu na kanale 29 TVN24 SD, skoro na 6. jest wersja HD? nSport wrzucony między pakiety Canal+ i Film. HBO wogóle zmarginalizowane, wrzucone gdzieś daleeeeeko po setce. Kanały Planete+, Domo+ i inne plusy razem, choć są kompletnie inne tematycznie. Generalnie układ kanałów jest straszny. Czekam na ofertę specjalną dla abonentów nki.
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: kuba1245ab »

Plusem nowej platformy jest darmowa antena :D (w eNce chyba za 90zł). Czekam jeszcze na ofertę programową Canal+.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: szym »

Niestety, dekoder przeprogramował się sam. Kanał 6 - TVN24HD - nie masz uprawnień do odbioru. Yayx! :brawa: :lol2: :devil:

:D15
:)
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: kuba1245ab »

Jest już program transmisji sportowych w nc+ http://tele-sport.pl/jakie-transmisje-s ... 00#zamknij
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Nieco już zdezaktualizowany ten wykaz. Chociażby piątkowy mecz T-mobile ekstraklasy z godz. 18.00, który miał być w C+Sport będzie w nSport.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: tetar »

Edward Miszczak powiedzial - cyt. "Ta oferta to bedzie prawdziwy gigant rynkowy" :brawa: :brawa: :brawa:

Jakie nastroje panie Edwardzie?
Jakie nastroje w zarzadzie TVNu?

Duma czy wstyd?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: sybic »

Miszczak sprawdził by się w Mango.TV gdzie widzom typu "Okoń" wciska się kit.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: szym »

"W reakcji na krytykę nie zamierzamy zmieniać oferty." Julien Verley. Prezes.

Nowa definicja "reakcji" - nic nie zrobią. :lol2:
:)
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: tetar »

Wlasnie zrobili...., rzucili ochlapy abonentom na przeczekanie - 3 miesiace dostepu gratis do kanalow tematycznych ITI i Cyfry!

Ciag dalszy farsy w wykonaniu nc+!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Władze nc+ szacują, że w pierwszym roku nowej platformy mogą stracić nawet 400 tys. abonentów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości