TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Lepsze takie 20 minut niż 3 minuty jak jeszcze niedawno ;) Ale żałuję skrócenia magazynu "Świat".
Peter Parker
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 07:20

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Peter Parker »

Mam nadzieję że pani Chytrek-Prosiecka jest na stałe w "BiŚ od rana". Bardzo przyjemnie się ogląda poranki przez nią prowadzone.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Camilo »

Fakt faktem, całkiem przyjemnie się ją ogląda i przydałaby się kobieta na stałe w poranku choćby jako przeciwwaga dla gospodarzy WiW.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: ketjow »

też bardzo lubię Panią Hytrek-Prosiecką (przez H ;) ). Widać dużo pasji w N :D15 iej do tego co robi więc słucha się jej z zaciekawieniem.

A czy są jakieś oficjalne informacje dotyczące p. Pameli Bem? wiem, że ostatnio urodziła, ale zastanawia mnie czy powróci na antenę po urlopie czy też już na stałe odeszła z BIŚ (lub ją odsunięto).
Ostatnio zmieniony sobota 12 lip 2014, 18:29 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Camilo »

Muzyczka lecąca non stop w programie "Epicentrum" irytuje mnie tak jakbym miał ją na budziku przynajmniej od kilku lat. W porządku, niech sobie jest w czołówce czy przy zapowiedziach. Ale po kiego grzyba jest tłem do rozmów?!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

W magazynie "Bilans" też cały czas w tle jest muzyka ;)
Tak przy okazji - od sierpnia stacja wraca z programem na żywo od 6:00, tyle, że zgodnie ze szczegółową ramówką, pomiędzy 6 a 7 nadawane będzie... Wstajesz i Wiesz :/
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: FLEJP »

Ja i tak się dziwię, że wzorem Polsatu i TVP na TVN od 6 nie jest pokazywany Poranek.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: avatar »

Mnie podkład w epicentrum odpowiada w 100%. Nadaje programowi oryginalności.
Może wystarczy ściszyć troszeczkę TV. ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: r_r16 »

FLEJP pisze:Ja i tak się dziwię, że wzorem Polsatu i TVP na TVN od 6 nie jest pokazywany Poranek.
A po jakiego grzyba?
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: FLEJP »

r_r16 pisze:
FLEJP pisze:Ja i tak się dziwię, że wzorem Polsatu i TVP na TVN od 6 nie jest pokazywany Poranek.
A po jakiego grzyba?
Ja wcale nie twierdzę, że to by było dobre rozwiązanie, stwierdzam tylko, że TVN jako jedyny chyba z większych stacji broni się przed nadawaniem pasma porankowego swojej anteny informacyjnej na głównym kanale.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:Muzyczka lecąca non stop w programie "Epicentrum" irytuje mnie tak jakbym miał ją na budziku przynajmniej od kilku lat. W porządku, niech sobie jest w czołówce czy przy zapowiedziach. Ale po kiego grzyba jest tłem do rozmów?!
W programie Rozmowa polityczna w Polsat News + też w tle rozmowy jest muzyka, nie wiem dlaczego i po co. Tak samo denerwuje mnie podkład muzyczny w oprawach serwisów informacyjnych rozgłośni radiowych. Głównie ma to miejsce w stacjach komercyjnych.
matik pisze:Tak przy okazji - od sierpnia stacja wraca z programem na żywo od 6:00, tyle, że zgodnie ze szczegółową ramówką, pomiędzy 6 a 7 nadawane będzie... Wstajesz i Wiesz :/
To już lepiej zaczynać od 7.00, a nawet 8.00, ale z własnym programem. Mam nadzieję, że to nie jest początek końca programu Biznes i świat od rana, bo jeśli okaże się, że Wstajesz i wiesz ogląda tyle samo, albo nawet więcej widzów to po co robić dwa newsowe poranki? Oby tak nie było, choć znowu - Polsat News + nadaje Nowy dzień z Polsat News, a swój program nadaje dopiero od 10.00.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Camilo »

matik pisze:W magazynie "Bilans" też cały czas w tle jest muzyka
Żeby było jasne, nie irytuje mnie każda muzyczka w tle, tylko akurat ta z "Epicentrum". Trudno.
Mr Joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 27 maja 2014, 07:24

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Mr Joker »

matik pisze:W magazynie "Bilans" też cały czas w tle jest muzyka ;)/
W bliansie ta muzyka w tle jest bardzo fajna , Ciekawi mnie gdzie tą muzykę w tle można znależć?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

W ten weekend "Dzień na świecie" prowadzi Mateusz Walczak, który w ostatnich dniach prowadził pasma biznesowe w stacji, a wcześniej zdawał relacje z GPW.
W ostatnim czasie można też zauważyć, że już kompletnie porzucili podział prezenterów redakcji światowej i biznesowej przez co czasem informacje światowe przedstawiają panowie od biznesu, a programy biznesowe prowadzą panie z redakcji światowej - np. Joanna Skrzypiec ostatnio prowadziła Szkołę zarabiania i Świat pieniądza. Wspominałem już o tym na początku czerwca, ale w ostatnim czasie jest to jeszcze bardziej zauważalne.

Dzisiejszy DnŚ:
Obrazek
Obrazek

"Świat technologii" o którym kiedyś wspominałem wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Jakby ktoś był ciekawy jak Paweł Blajer spisuje się w tematach nie związanych z ekonomią, to taka mała próbka z dzisiejszego "Dnia na świecie": http://tvn24bis.pl/informacje,187/wrobe ... 53733.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości