Najlepszy portal internetowy :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Który wolisz portal?

Wirtualna Polska
10
26%
Onet
19
49%
Interia
4
10%
Gazeta.pl
6
15%
 
Liczba głosów: 39

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Najlepszy portal internetowy :)

Post autor: Anonymus »

KtĂłry wolicie portal internetowy?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nawet nie zagÂłosowaÂłem. Prosze o domoderowanie portalu gazeta.pl do ankiety - wtedy zagÂłosuje :D . W temacie jest, a w ankiecie nie :( .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

DÂłuuugi ten temat. 8)
Kilka miesiĂŞcy temu jeszcze zaznaczyÂłbym WirtualnÂąPolskĂŞ. Za to pierwsze konto pocztowe i aktualne nadal mam na TenBit.pl. Ale teraz zdecydowanie numerem jeden jest Onet, Âżadnego innego portalu nie odwiedzam (no moÂże sporadycznie).
:)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ja zagÂłosowaÂłam za Onetem, niedawno w Bilansie byÂła informacja, ze Onet wybiera 76% internautĂłw.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Onet najgÂłupszy!

Post autor: Anonymus »

PrawdÂą jest, Âże jak wieÂśniak przychodzi do kafejki to co? Onet! i nic wiĂŞcej, to jest najbardziej wieÂśniarski portal dla samych burakĂłw niestety

Wirtualna Polska jest pierwszym polskim portalem. Istnieje od 1995 roku - wtedy to pracĂŞ w portalu zaczynaÂły 4 osoby, dziÂś pracuje tam kilkaset osĂłb.
WP posiada zaraz po Google najlepszÂą polska wyszukiwarkĂŞ internetowÂą [test KomputerÂŚwiata 12.05.2004] a wyszukiwarka onetu jest aÂż na 7 miejscu!

WP posiada najlepszy polski komunikator internetowy [WP Kontakt],
nalepszy - bo zaj¹³ 1 miejsce w teœcie Komputer Œwiat, a Onet gdzieœ prawie na koncu by³ z jakimœ staroœwieckim komunikatorem.

Poczta na Onecie jest niesprawna i niektĂłre polskie firmy pÂłatnych maili nie przyjmujÂą do rejestracji osĂłb z mailem onetowskim.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Onet najgÂłupszy!

Post autor: szym »

Anonymus pisze:PrawdÂą jest, Âże jak wieÂśniak przychodzi do kafejki to co? Onet! i nic wiĂŞcej, to jest najbardziej wieÂśniarski portal dla samych burakĂłw niestety.
No... fajnie jest wiedzieĂŚ jak oceniajÂą Cie ludzie poznajÂąc twoje "internetowe upodobania". To jestem burakiem... hmmm.
Ta wspania³a WP ci¹gle ma jakieœ k³opoty, upada, brzydka strona g³ówna, podstrony te¿, nieczytelne komentarze, dziwne 'maniery' dodawania newsów (pogrubianie i powiêkszanie niekórych wyrazów np. w newsach muzycznych). Jest po prostu nieprzyjemna. Mo¿e to, ¿e jest pierwszym portalem to jeszcze ludzi przy niej trzyma.
Tak samo interia. A onet ma ÂładnÂą szatĂŞ graficznÂą, swĂłj styl, fajne fora/system komentarzy etc.
:)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Re: Onet najgÂłupszy!

Post autor: Sylwia »

szymcio9 pisze:
Anonymus pisze:PrawdÂą jest, Âże jak wieÂśniak przychodzi do kafejki to co? Onet! i nic wiĂŞcej, to jest najbardziej wieÂśniarski portal dla samych burakĂłw niestety.
No... fajnie jest wiedzieĂŚ jak oceniajÂą Cie ludzie poznajÂąc twoje "internetowe upodobania". To jestem burakiem... hmmm.
Ta wspania³a WP ci¹gle ma jakieœ k³opoty, upada, brzydka strona g³ówna, podstrony te¿, nieczytelne komentarze, dziwne 'maniery' dodawania newsów (pogrubianie i powiêkszanie niekórych wyrazów np. w newsach muzycznych). Jest po prostu nieprzyjemna. Mo¿e to, ¿e jest pierwszym portalem to jeszcze ludzi przy niej trzyma.
Tak samo interia. A onet ma ÂładnÂą szatĂŞ graficznÂą, swĂłj styl, fajne fora/system komentarzy etc.
Zgadza siĂŞ :!: , najpierw niech WP splaci swoje 26 mln. (zÂł.) dÂługi jezeli dobrze pamiĂŞtam sume. Zrobi lepszÂą szate graficznÂą, to wtedy pogadamy.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mam nadziejĂŞ, Âże Anonymus nie obrazi siĂŞ, Âże mu zmieniÂłem temat posta i dorzuciÂłem Gazeta.pl. :D

Ja Onet odwiedzam tylko dla tamtejeszych dzia³ów prasowych. Mam na myœli "Galê", "Vivê" - czasami mo¿na tam znaleŸÌ jakiœ wywiad z kimœ z TVN. Jeœli chodzi o wyszukiwarki to korzystam z Wp.pl - g³ównie dla wyników, ale te¿ dla "ludzików", WP-Hita i przejrzystoœci. A na Interii mam poczte - niezawodna, ³atwa w obs³udze, ma³o spamu. Natomias "Gazeta.pl" ma nalepszy dzia³ informacji, co zrozumia³e. :D Zawsze jest co poczytaÌ - no i Forum maj¹ fajne. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Onet najgÂłupszy!

Post autor: Filip »

Sylwia pisze:
szymcio9 pisze:
Anonymus pisze:PrawdÂą jest, Âże jak wieÂśniak przychodzi do kafejki to co? Onet! i nic wiĂŞcej, to jest najbardziej wieÂśniarski portal dla samych burakĂłw niestety.
No... fajnie jest wiedzieĂŚ jak oceniajÂą Cie ludzie poznajÂąc twoje "internetowe upodobania". To jestem burakiem... hmmm.
Ta wspania³a WP ci¹gle ma jakieœ k³opoty, upada, brzydka strona g³ówna, podstrony te¿, nieczytelne komentarze, dziwne 'maniery' dodawania newsów (pogrubianie i powiêkszanie niekórych wyrazów np. w newsach muzycznych). Jest po prostu nieprzyjemna. Mo¿e to, ¿e jest pierwszym portalem to jeszcze ludzi przy niej trzyma.
Tak samo interia. A onet ma ÂładnÂą szatĂŞ graficznÂą, swĂłj styl, fajne fora/system komentarzy etc.
Zgadza siĂŞ :!: , najpierw niech WP splaci swoje 26 mln. (zÂł.) dÂługi jezeli dobrze pamiĂŞtam sume. Zrobi lepszÂą szate graficznÂą, to wtedy pogadamy.
Tak, zgadzam siĂŞ, choĂŚ nie zaprzeczam, Âże wyszukiwarke faktycznie maja dobra. Z tvn..personal.pl na czoÂłowych miejscach.
ÂŁukasz pisze: Mam nadziejĂŞ, Âże Anonymus nie obrazi siĂŞ, Âże mu zmieniÂłem temat posta i dorzuciÂłem Gazeta.pl.
DziĂŞkuje, teraz zagÂłosowaÂłem - oczywiÂście na gazete.
Pozdrawiam, Filip
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

spox

Post autor: Anonymus »

spox, moÂże byĂŚ taki temat
i dobrze, Âże domoderowaÂłeÂś Gazeta.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Onet.pl

Post autor: Maciek »

Ja uwielbiam Onet.pl! Jest dla mnie najlepszy, odpowiada mi,
choĂŚ trochĂŞ jest to teÂż kwestia przyzwyczajenia. :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

OdnoÂśnie onetu :!: :!: :!:
Jak wam siĂŞ podoba nowa strona onetu tzn.jej wyglÂąd :?: :?: :?:
Mi siĂŞ stara wersja bardziej podobaÂła :!: :!: :!:
http://www.onet.pl/
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mi siĂŞ bardziej podoba ta nowa. ChociaÂż, niestety, arcydzieÂłem nie jest. :o ÂŚmiesznie zrobili to Âładowanie dolnej czĂŞÂści strony... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No wÂłaÂśnie :!: Onet powinien siĂŞ bardziej postaraĂŚ :!: :!: :!:
Przypomnijmy, Âże to walterka i wejcherta jest :!: :!: :!:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Przyda³o by siê, te¿ odœwie¿enie wszystkich podstron. Minimalne zmieniemie uk³adu elementów na stronie g³ównej i parê nowych grafik nie specjalnie zas³uguje na pochwa³ê, ale œwiadczy o tym, ¿e coœ siê wreszcie zaczyna dziaÌ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości