RMF FM

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: RMF FM

Post autor: Łukasz »

Podobają mi się te nowe jingle w RMF FM. Obawiałem się, że nie da się ich zrobić jeszcze fajniej, a jednak udało im się. Chyba całe "Fakty" są teraz jeszcze bardziej dynamiczne i rozbudowane.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Fajne podkłady to mieli jak jeszcze Faktów nie było, a nadawali Wiadomości sieci RMF. Może dziwnie to zabrzmi, ale stare jingle RMFu to dźwięki mojego dzieciństwa.

Pamiętacie piosnkę Hey Metz?
http://www.youtube.com/watch?v=fMYDzIIROaw
To właśnie z Piotrem Metzem odszedł kultowy, wspaniały RMF.

Teraz podkład Faktów wydaje mi się przestrojony. Lepsza jest muzyka pod Wiadomości Radia ZET.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Od pewnego czasu poranny program RMF FM - Wstawaj szkoda dnia prowadzą Witold Lazar, Tomasz Olbratowski i Marcin Ziobro. Wiecie dlaczego nie pojawia się Przemysław Skowron, który do niedawna był głównym prowadzącym obok Witolda Lazara?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Z RMF FM z końcem sierpnia rozstali się: Rafał Szafran - dyrektor informacji (zastąpił go Marek Marek Balawajder), Marta Grzywacz, Robert Konatowicz i Artur Ewertowski.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: RMF FM

Post autor: Amy »

lukaszbialas pisze:Z RMF FM z końcem sierpnia rozstali się: [...] Robert Konatowicz [...]
To kto będzie mnie teraz usypiał w nocy? :D ;(
This is not the end, this is not the beginning.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Amy pisze:
lukaszbialas pisze:Z RMF FM z końcem sierpnia rozstali się: [...] Robert Konatowicz [...]
To kto będzie mnie teraz usypiał w nocy? :D ;(
Niewątpliwie RMF dużo traci na odejściu Konatowicza. To jeden z najbardziej znanych głosów w Polsce. Patrząc jednak na obecny poziom programowy RMF FM trudno się dziwić tej decyzji. Od jutra poranny program Radia Złote Przeboje współprowadzić będzie Piotr Jaworski - następny świetny prezenter, który odszedł z RMF FM.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Piotr Jaroszewski wiceszefem programowym RMF FM:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pi ... wym-rmf-fm
Jaroszewski do niedawna był dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje, a wcześniej bliskim współpracownikiem Roberta Kozyry - szefem anteny Radia ZET. Żeby coś zmienić w RMF FM trzeba by usunąć ze stanowiska prezesa rozgłośni Tadeusza Sołtysa. Mam jednak cichą nadzieję, że jakieś zmiany programowe i muzyczne pojawią się w RMF-ie. Teraz tego radia nie da się słuchać. Takie osoby jak Dyk, Urbaniak, Baleja nie mają nic do przekazania. Natomiast ludzie którzy mieli coś do powiedzenia jak np. Małgorzata Kościelniak, Robert Konatowicz, czy Piotr Jaworski, (którego do Złotych Przebojów ściągnął właśnie Jaroszewski) odchodzą z RMF FM i nie ma już, ani czego, ani kogo tam słuchać.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: RMF FM

Post autor: lukaszbialas »

Witold Lazar odchodzi po 14 latach z RMF FM:
http://portalmedialny.pl/art/39941/wito ... mf-fm.html
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: RMF FM

Post autor: Łukasz »

Niewiele się dzieję w wątku o RMF, a tymczasem kilkanaście dni temu miał miejsce bardzo mocny transfer. Do RMF przyszła Marta Kiermasz (wcześniej pracująca w TVN24 i w Faktach TVN). Po raz pierwszy od wielu lat zespół Faktów RMF został wzmocniony głosem, który tam naprawdę świetnie pasuje. Miły głos, perfekcyjna dykcja i to "coś", co powoduje, że ona po prostu pasuje do specyfiki dynamicznych serwisów RMF.

Ciekawostka z dzisiejszego dnia. Gość "Kontrwywiadu" (wiceminister Królikowski) nie przyszedł na poranną rozmowę o 8:00.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: RMF FM

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj na koniec "Faktów" RMF FM o 10:00 z programem pożegnała się prowadząca Małgorzata Steckiewicz. Przechodzi do TVP INFO: http://www.press.pl/newsy/radio/pokaz/4 ... o-TVP-Info
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: RMF FM

Post autor: michal_borkowski »

autor: michal_borkowski » 27 sty 2015, 09:56
Małgorzata Steckiewicz, prowadząca "Fakty" w RMF FM, będzie od lutego pracować w kanale informacyjnym TVP Info - pracę zacznie od prowadzenia serwisów informacyjnych. Z RMF FM była związana od 2005 roku. Wcześniej pracowała m.in. w Radiu Zet, Radiostacji i Radiu Plus. W TVP Info prowadziła już programy realizowane w ramach współpracy tego kanału z radiem RMF. Były to: debaty kandydatów na prezydentów miast jesienią ub.r. i akcja "Twoje miasto" latem ub.r. (http://www.press.pl)

Czekamy na capsy:-)
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: RMF FM

Post autor: Trzeciak »

Jak dotąd - wciąż jest w strukturach RMF-u. W TVP Info jeszcze nic nie prowadziła - no poza wspólnymi akcjami RMF-u i TVP Info - głównie z Michałem Adamczykiem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: RMF FM

Post autor: Łukasz »

Trzeciak pisze:Jak dotąd - wciąż jest w strukturach RMF-u.
Co to znaczy, że jest w strukturach RMF? Przecież dzisiaj się pożegnała :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: RMF FM

Post autor: Łukasz »

Wydaje mi się, że dzisiaj o 15:00 była nieco zmodyfikowana czołówka Faktów RMF FM. Taka dłuższa, nieco jak w latach '90 :) Ale to chyba tylko złudzenie? Nie ma żadnych informacji o zmianach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości