Radio Zet

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Radio Zet

Post autor: lukaszbialas »

Ksero pisze:Radio Zet przestałem słuchać w 2009 roku, przeszedłem na krótko na RMF, ale to też nie to. Znalazłem internetowe radio i w końcu słucham, tego czego chcę. Szkoda jednak pana Weissa.
Ja słucham TOK FM.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Radio Zet

Post autor: sybic »

lukaszbialas pisze:(...)Rafał Olejniczak i niestety wzoruje się na swoim byłym szefie ograniczając słowo na rzecz muzyki.
To ogólny trend… choć z drugiej strony nie wiedzieć czemu w porannym programie "Dzień Dobry Bardzo" który z założenia jest lekki, ma swoje miejsce Olejnikowa która pierniczy (żeby nie POwiedzieć pier***li) o POlityce prawie 20 min doprowadzając do sytuacji, że nie ma się ochoty więcej tego słuchać.

A Pana Janusza szkoda...
Dzwonie do Pana/pani w nietypowej sprawie słuchałem prawie wszystkie...
Na koniec wypada wrzucić coś z mojej ulubionej kolekcji.
http://maja.webka.com.pl/tmp/jw07.mp3
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Radio Zet

Post autor: maxxx »

Ja jakoś słucham Zetki bardziej z przyzwyczajenia niz z miłości :spiewa: Przyjemnie się słucha porankowe trio, pózniej Agnieszkę Kołodziejską.Natomiast muzyka schlebia niestety masowym gustom.
Zawsze może być lepiej, nie wiem czemu wszystko idzie w kierunku "muza zamiast audycji", ale skoro się to sprzedaje ..
Cóż, może kiedyś doczekam się czegoś lepszego..
Ale żeby nie było tak pesymistycznie, to np chorwackie czy węgierskie radia, które mialem ostatnio nieprzyjemność posłuchać z braku-laku, grają taką muzykę, że uszy proszą o cisze.. :D2
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Radio Zet

Post autor: lukaszbialas »

Ksero pisze:Radio Zet przestałem słuchać w 2009 roku, przeszedłem na krótko na RMF, ale to też nie to. Znalazłem internetowe radio i w końcu słucham, tego czego chcę. Szkoda jednak pana Weissa.
Portal Wirtualnemedia.pl podaje, że Janusz Weiss pracuje nad nowym cyklem dla Radia ZET.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Radio Zet

Post autor: Ksero »

No i dobrze. Po cichu miałem nadzieję, że po tylu latach pracy nie zostanie na bruku czy bez własnego programu.
KKK
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Radio Zet

Post autor: wafel »

Wam też podoba się nowa kampania reklamowa Radia Zet ("Z Radiem ZET zawsze jesteś w sosie", "Z radiem ZET zawsze wstajesz prawą nogą") w prasie, telewizji i samym radiu?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Radio Zet

Post autor: lukaszbialas »

wafel pisze:Wam też podoba się nowa kampania reklamowa Radia Zet ("Z Radiem ZET zawsze jesteś w sosie", "Z radiem ZET zawsze wstajesz prawą nogą") w prasie, telewizji i samym radiu?
Mnie się nie podoba, ani kampania reklamowa, ani program Radia ZET od kiedy naczelnym jest Rafał Olejniczak. Zetki słuchałem regularnie za dyrektorowania Mateusza Kirsteina. Wtedy pojawiły się na antenie moim zdaniem dobre zmiany. Świat o piątej, Nie do zobaczenia w nowej odsłonie, wywiady Prokopa. Teraz już tego nie ma. Skrócił do niecałych 2 minut program Janusza Weissa i inne audycje, z których można się czegoś dowiedzieć. Niestety słychać, że Olejniczak nie ma pomysłu na spadające słupki słuchalności. Jedyny program, którego słucham to wprowadzony jeszcze przez Kirsteina, a prowadzony przez Marcina Wojciechowskiego muzyczny magazyn Zet na punkcie muzyki. Reszta tak jak w RMF-ie: grana w kółko, bez przerwy playlista i prezenterzy, których obecności na antenie jest ograniczana do trzech 30-sekundowych wejść na godzinę, zapowiedzi wiadomości i czytania prognozy pogody. Żenada. Słucham: TOK FM , Radiowej Jedynki i Trójki.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Radio Zet

Post autor: lee »

wafel pisze:Wam też podoba się nowa kampania reklamowa Radia Zet ("Z Radiem ZET zawsze jesteś w sosie", "Z radiem ZET zawsze wstajesz prawą nogą") w prasie, telewizji i samym radiu?
Zdecydowanie nie. Jeszcze bardziej mnie ta kampania odstrasza od Zetki, ani te teksty lotne, ani wykonanie nie powala. Zetki słuchałam od ok.1996 roku, zawsze ich wolałam od RMF, ale teraz niestety nie da się tego słuchać. Najlepiej było za czasów Kozyry i Kirsteina. Teraz to jakaś porażka. Ciągle tylko głupie konkursy smsowe, 2 wejścia 3 minutowe na godzinę. Prezenterzy beznadziejni. Jedynie moim zdaniem broni się właśnie Zet na punkcie muzyki i Świat wg blondynki i może Sportowe podsumowanie tygodnia. Wywiady Bryndala nie powalają, zdecydowanie lepsi w tej kwestii byli Marcin Prokop czy Marzena Chełminiak. A jak słyszę rano ten program Bryndala, co to niby ma być smieszny (chyba Listy do B to się nazywa), to nóż mi się otwiera w kieszeni. Nosal też z początku mnie bawił jak wkręcał gwiazdy, a teraz nie wydaje mi się to kompletnie zabawne. Nie mówiąc o repertuarze muzycznym, ale z tym w większości stacji słabo. Moim zdaniem tego już nie da się suchać, dlatego przerzuciłam się na Eske Rock. Słuchalność topnieje im strasznie, a różnica pomiędzy nimi, a RMFem robi się coraz większa. Choć RMF nie uważam a by był zdecydowanie lepszy.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Radio Zet

Post autor: 3405t »

wafel pisze:Wam też podoba się nowa kampania reklamowa Radia Zet ("Z Radiem ZET zawsze jesteś w sosie", "Z radiem ZET zawsze wstajesz prawą nogą") w prasie, telewizji i samym radiu?
nie słucham Radia ZET, aczkolwiek kampania mi się podoba
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Radio Zet

Post autor: Ksero »

Z tą prawą i lewą nogą w reklamie nie widzę różnicy. Obie są inne...
KKK
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Radio Zet

Post autor: wafel »

Ksero pisze:Z tą prawą i lewą nogą w reklamie nie widzę różnicy. Obie są inne...
Ostatnio widziałem reklamę we Wprost i widać, że dwie są takie same (prawe).
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Radio Zet

Post autor: Ksero »

Ja widziałem tylko reklamę TV. Tak mi się wydaje że są dwie różne.
KKK
bartekwalasek133
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 15:01
Lokalizacja: TVN

Re: Radio Zet

Post autor: bartekwalasek133 »

Jedyne co słucham w tym radiu to godziny 20-1:00 (czasem 0:00-4:00)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radio Zet

Post autor: michal_borkowski »

Z radia ZET odchodzi jego Naczelny, Rafał Olejniczak. W końcu - odetchnęli niektórzy, winiąc menagera - wcześniej dziennikarza - za spadającą słuchalność stacji ("Decyzja spóźniona o trzy lata").
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Radio Zet

Post autor: Trzeciak »

Po odejściu Kozyry rzeczywiście zrobił się tam jakiś kryzys. Chyba wszyscy pamiętają m. in. odejście Janusza Weissa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości