Gap się - program internetowy o mediach

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Mateusz44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 12:55

Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: Mateusz44 »

Witam serdecznie. :)
Chciałbym na początku przedstawić wam projekt Gap Się! :) Jest to program o mediach, technologiach. Działamy już od ponad półtora roku na YouTube z drobnymi przerwami. Mam nadzieje że nie uznacie to za spam, liczymy na wasze Opinie! :)

https://www.youtube.com/watch?v=eclM2v4bbsU
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: michal_borkowski »

Dziekujemy, obejrzymy!
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: matik »

Moją opinię już znacie, ponieważ wcześniej ją Wam przedstawiłem w innym miejscu sieci - jak dla mnie ważne jest abyście poruszali aktualne tematy, nie takie sprzed kilku tygodni, kiedy np. nie było Waszego programu, także poruszenie wpadki sprzed pół roku w najnowszym odcinku troszkę jest dziwne. No i co najważniejsze dla mnie to mnie osobiście najbardziej ciekawią tematy telewizyjne ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: michal_borkowski »

Dużo błędów językowych (trema?), "yyyyyy...", zapowiedzi trochę przydługie, rozmowy - jeśli miałyby tak wyglądać - lepiej chyba wcześniej napisać albo przećwiczyć, bo wygląda jak próby a nie jak materiał na antenę. Zakładanie kaptura w takiej sytuacji (wiem, zimno) ujdzie przy "setce", ale nie przy prowadzeniu 24 minutowego magazynu. Nie wygląda to profesjonalnie. Dobre kadry to nie wszystko. Co do tematów - kolega wyżej się wypowiedział.
To tylko moje skromne zdanie
Mateusz44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 12:55

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: Mateusz44 »

https://www.youtube.com/watch?v=GkDG5rZ8Aw8
Kolejny odcinek, w którym poruszamy temat Kamila Durczoka. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: Camilo »

Jeżeli robienie tego programu to tylko sposób na spędzanie wolnego czasu to OK, ale jeżeli chcielibyście w ten sposób się wybić albo gdzieś szerzej zaistnieć, to musicie być krok do przodu. Bo to, choć zrealizowane całkiem fajnie jak na warunki jakimi pewnie dysponujecie, ma niestety dość wtórną formułę i za mało Was samych w tym wszystkim. Ale ludzie z pasją to już podstawa ;)
Mateusz44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 12:55

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: Mateusz44 »

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Gap się - program internetowy o mediach

Post autor: michal_borkowski »

Te trzy gadające głowy zwrócone na wprost do kamery nie wyglądają najlepiej (w tym jedna spoza studia - czy to konieczne?), może spróbujcie przestawić meble - krzesła - w studiu, żeby nie odwracać się tak gwałtowanie do współprowadzącego (kolega w okularach). Stroje, jeśli chcecie tworzyć program opiniotwórczy, też zmieniłbym na mniej swobodny, chociaż jakaś marynarka i t-shirty bez krzyczących rysunków. Wulgaryzmy nawet w epilogu nie robią dobrego wrażenia. A część tego, co mówicie, zwłaszcza na tle fragmentów z prasy czy yt, można zastąpić "offem", tak jak to jest np. w "Na językach". Może inaczej kadrujcie, nie wiem, ja bym tego tak nie zostawił.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości