Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: prze_kw »

A czy ktoś teraz, po dzisiejszym wydaniu "Wprost", bronił Durczoka? Bo szczerze mówiąc, nie widziałem.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: michal_borkowski »

Janina Paradowska stwierdziła rano w TOK FM, że: "Nie wie, co ma o tym myśleć". Ale na tym poprzestała.
To tylko moje skromne zdanie
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: miwaszkiewicz »

Uważasz, że Miecugow z dnia na dzień przestanie być kolegą Durczoka? :lol: :lol: :lol:
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: prze_kw »

Dziś o 20:00 w Polsat News program "To był dzień". Gośćmi Magdy Sakowskiej będą Michał Majewski ("Wprost", współautor publikacji o K. Durczoku) i Sławomir Jastrzębowski (redaktor naczelny "Super Expressu"). Panowie mają dyskutować o tym, "gdzie zaczyna się medialna nagonka, a kończy rzetelne dziennikarstwo?".

Z kolei dziś Anna Kalczyńska w "DDTVN" powiedziała:
Sprawy nie komentuję, ale na szczęście nie był moim szefem.
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: Greg Haus »

Na szczęście - słowo klucz
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: Camilo »

Obserwuję od jakiegoś czasu, że w PN też już zaczęli wybitnie bzikować na punkcie słupków.
Jastrzębowski - rozumiem - ma być w tej dyskusji przeciwnikiem medialnych nagonek. I jeszcze będzie zapierał się, że nie ma w nim ani krzty hipokryzji. :lol2:
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: ketjow »

swoją drogą dzień się prawie kończy a obrońcy Durczoka, którzy byli tak głośni w tygodniu jakoś zamilkli... nawet na tym forum.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: avatar »

Całą tę aferę śledzę pobieżnie i naszło mnie pytanie, czy ktokolwiek z ekipy Faktów stanął po stronie Durczoka?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: Camilo »

@avatar, wszyscy czekają aż komisja wyciągnie wnioski i wtedy dopiero będą wiedzieli co mają myśleć.

Tymczasem NaTemat zabrało się już do szukania pozytywów tej sytuacji, i na czołówce umieściło artykuł pt. "Afera z Durczokiem dobrze nam zrobi. Zburzy tabu, jakim otoczone jest molestowanie seksualne i mobbing".
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: Łukasz »

Ktoś wyżej napisał o mediach niepokornych. Media prawicowe od początku tej afery jak nigdy wcześniej są albo neutralne albo wręcz między wierszami bronią Durczoka. Tam dominują zupełnie inne tezy niż te, które pojawiają się u nas na forum.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: Camilo »

Mógłbyś rozwinąć tę wypowiedź? Jakie tezy są tam lansowane?

Ja ilekroć włączę TV Republika albo sięgnę po "W Sieci", tylekroć utwierdzam się w przekonaniu, że to tak naprawdę ta stereotypowa Polska w pigułce. I to w najgorszym wydaniu.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: prze_kw »

Mecenas Jacek Dubois (pełnomocnik Durczoka) dla Super Expressu:
W tej chwili możliwość naszych działań jest dosyć ograniczona. Z prostego powodu - mój klient przebywa w szpitalu. Nie jest na bieżąco informowany o tym, jakie informacje na jego temat się pojawiają. Ja natomiast gromadzę materiały, dowody w sprawie. Gdy Kamil Durczok opuści szpital, z pewnością podejmiemy odpowiednie kroki przeciwko tygodnikowi "Wprost". Zwróćmy uwagę, że ani jedna spośród rzekomych ofiar nie wypowiada się pod nazwiskiem. To wyssane z palca, anonimowe insynuacje


"To był dzień. Otwarcie" Majewski vs. Jastrzębowski: https://www.youtube.com/watch?v=mIvNOLG8gvI

Super Express staje się powoli rzecznikiem prasowym Durczoka.

PS. Być może dziś poznamy stanowisko stacji.
Liczą się tylko Fakty.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: michal_borkowski »

Ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Nie chciałbym chyba takiego "rzecznika"...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: Camilo »

Tabloidy są na tyle podle skonstruowane, że grają na emocjach przeciętnego Kowalskiego i piszą to, co by ten Kowalski chciał przeczytać, by się utwierdzić w przekonaniu, że ma rację. I tak jak przeciętnemu Kowalskiemu w głowie się nie mieści, by taki porządny dziennikarz mógł się dopuszczać takich rzeczy, tak SE świetnie się wstrzelił w tę falę i płynie z jej nurtem.

A jakim prawem Pan Adwokat wypowiada się na łamach tegoż brukowca, że to wyssane z palca insynuacje, jeśli - jak twierdzi - nie konsultował nawet tego z klientem, to już pojęcia bladego nie mam.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: michal_borkowski »

"Wprost" zapytało osoby z otoczenia Kamila, czy o sprawie wiedziała Justyna Pochanke, również prowadząca "Fakty".

- Justyna to bardzo sympatyczna osoba, ale nie przesiaduje bez potrzeby w firmie, robi swoje i wychodzi. Nie żyje życiem redakcji, nie chodzi z nikim na papierosa, nie słucha plotek. System pracy był tak ułożony, że z Kamilem się mijali. Poszedłbym o zakłada, że o niczym nie wiedziała - mówi osoba pracująca w "Faktach TVN".

Taaaaak, i z mężem [Adam Pieczyński] też o tym w domu nie rozmawiali ani razu...
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości