Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Ciemna strona Kamila Durczoka - artykuł tygodnika WPROST

Post autor: avatar »

Ciekaw jestem jak w tej sytuacji zachowa się Durczok. Czy będzie pojawiał się na antenie do czasu wyjaśnienia sprawy?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Za godzinę bedzie e-wydanie chyba, a po e-wydaniu wszystkie media się rozpiszą. MA_SA_KRA!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Post autor: matik »

E-wydanie przesunięte na jutro na 6:00.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Co by już w tej zawartości artykułu nie było, nie wyobrażam sobie, by dalej pełnił swoje funkcje. Przynajmniej do całkowitego wyjaśnienia sprawy.

Pierwsze głosy z Twittera.
Jarosław Kuźniar: Myśląc o jutrze rano... po raz pierwszy od 22 lat żałuję, że muszę w pracy dawać gębę na pierwszym planie, zamiast celebrować cień
Zbigniew Hołdys: Na kompromitowaniu ludzi dziś się najwięcej zarabia. Za kilka lat dziennikarstwo będzie wyłącznie kompromitować, wszystkich, bez wyjątku.
Samuel Pereira: Ciekawe, czy jutro widzowie TVN będą mogli uczciwie powiedzieć, że #Wstajesziwiesz

I najpopularniejszy komentarz: 50 twarzy Durczoka.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Lawina ruszyła. WirtualneMedia piszą, że to może być najlepiej sprzedające się wydanie w historii Wprost.
Tak czy siak Fakty Tvn czeka rewolucja większa niż wtedy gdy Tomasz Lis miał rzekomo startować w wyborach prezydenckich, przez co odszedł ze stacji. Jestem ciekaw co zrobi teraz Durczok, bo milczeć już nie może.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Greg Haus pisze:Tak czy siak Fakty Tvn czeka rewolucja większa niż wtedy gdy Tomasz Lis miał rzekomo startować w wyborach prezydenckich, przez co odszedł ze stacji. Jestem ciekaw co zrobi teraz Durczok, bo milczeć już nie może.
Nawet jakby przyjąć, że wydarzenia potoczą się bardzo niekorzystnie z punktu widzenia Kamila Durczoka, to dlaczego miałaby to być większa rewolucja niż odejście Lisa? Lis był wtedy jedyną wielką gwiazdą "Faktów", a teraz takie gwiazdy są dwie. Poza tym Lis był twórcą programu i autorytetem dla wielu reporterów, którzy potem wraz z nim chcieli masowo odchodzić z "Faktów". Obecnie zespół reporterów jest mniej emocjonalnie związany z szefem. Wtedy w 2004 r. na wielką wodę została rzucona Anita Werner i Bogdan Rymanowski. Teraz Justyna Pochanke może świetnie sobie poradzić przynajmniej przez kolejne tygodnie do czasu "opanowania" sytuacji.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Łukasz pisze:
Greg Haus pisze:Tak czy siak Fakty Tvn czeka rewolucja większa niż wtedy gdy Tomasz Lis miał rzekomo startować w wyborach prezydenckich, przez co odszedł ze stacji. Jestem ciekaw co zrobi teraz Durczok, bo milczeć już nie może.
Nawet jakby przyjąć, że wydarzenia potoczą się bardzo niekorzystnie z punktu widzenia Kamila Durczoka, to dlaczego miałaby to być większa rewolucja niż odejście Lisa? Lis był wtedy jedyną wielką gwiazdą "Faktów", a teraz takie gwiazdy są dwie. Poza tym Lis był twórcą programu i autorytetem dla wielu reporterów, którzy potem wraz z nim chcieli masowo odchodzić z "Faktów". Obecnie zespół reporterów jest mniej emocjonalnie związany z szefem. Wtedy w 2004 r. na wielką wodę została rzucona Anita Werner i Bogdan Rymanowski. Teraz Justyna Pochanke może świetnie sobie poradzić przynajmniej przez kolejne tygodnie do czasu "opanowania" sytuacji.
Widzę pewną różnice gdy szef programu odchodzi z racji wysokiego poparcia w sondażu prezydenckim niż z powodu oskarżenia o molestowanie swoich reporterek i robienie kariery przez łóżko. Stąd moja opinia. Do tego nie wiadomo czy jakaś reporterka np. Faktów tvn nie ujawniła się w artykule i nie wyjawniła 'prawdy' - wtedy cała ekipa Faktów będzie musiała się za kimś opowiedzieć.

Za niecałe 100 dni minie/minełoby 10 lat jak Kamil poprowadził 1 Fakty w tvnie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Post autor: matik »

Greg Haus pisze:Za niecałe 100 dni minie/minełoby 10 lat jak Kamil poprowadził 1 Fakty w tvnie.
10 rocznica za nieco ponad rok, 1 maja 2016 roku :>
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

matik pisze:
Greg Haus pisze:Za niecałe 100 dni minie/minełoby 10 lat jak Kamil poprowadził 1 Fakty w tvnie.
10 rocznica za nieco ponad rok, 1 maja 2016 roku :>
Rzeczywiści, coś mi się pomyrdało :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Według nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji, w sprawie Durczoka toczy się już śledztwo.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A wg Twittera to tam za wiele jutro nie będzie konkretów: https://twitter.com/jarekkuzniar
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Łukasz pisze:A wg Twittera to tam za wiele jutro nie będzie konkretów: https://twitter.com/jarekkuzniar
Gdyby nie mieli jakichkolwiek dowodów i pewnych informacji , nie zrobiliby takiej okładki. Z takim rozgłosem, bez dowodów byłaby to ostatnia okładka WPROST. Ciekawe skąd Kuźniar ma już gazetę. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Post autor: michal_borkowski »

A skąd @camilo ma gazetę (skan)?

Ps. Posty z lutego, moje, @camilo, @Greg House, nadal pozostaną ocenzurowane?
To tylko moje skromne zdanie
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Piszecie tak jakby już było wiadomo co ma być jutro we "Wprost".

Póki co wiele wskazuje na to, że temat z okładki może dotyczyć innych "ciemnych stron" niż wszyscy by oczekiwali. Nie wydaje się Wam, że gdyby to było nawiązanie do dwóch poprzednich numerów tygodnika to mielibyśmy na okładce bardziej precyzyjne określenie niż "ciemne strony"?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Post autor: michal_borkowski »

Fragment wstępniaka, który zeskanował @camilo: Nie odpuścimy tematu molestowania i mobbingu.

Czego więc innego ma dotyczyć artykuł?
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości